لحظه  بروز رسانی 
صدای مشاور
صدای مشاور

دانش آموزان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد

 لینک

دانش آموزان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد جدول پخش برنامه های درسی یکشنبه 10 فروردین 99 مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم.جدول پخش برنامه مدرسه تلویزیونی ایران از شبکه آموزش سیما برای روز یک شنبه 10 فروردین ماه اعلام شد که به شرح زیر است.در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید.شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.دوستان عزیز می توانید از طریق تماس با شماره زیر از برنامه های درسی مطلع شوید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
صدای مشاور
صدای مشاور

همرهان عزیز موضوع مورد بحث ما در این مقاله در مورد

 لینک

همرهان عزیز موضوع مورد بحث ما در این مقاله در مورد جدول پخش برنامه های درسی شنبه 9 فروردین 99مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم.همراهان عزیز همانطور که می دانید با توجه به تعطیلی مدارس به دلیل شیوع کرونا برنامه های درسی از طریق تلویزون در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید.شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.دوستان عزیز می توانید از طریق تماس با شماره زیر از برنامه های درسی مطلع شوید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
صدای مشاور
صدای مشاور

مشمولان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع

 لینک

مشمولان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع توجیه غیبت دفترچه ای یعنی چه مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم. بسیاری از افرادی که وارد دوران غیبت سربازی شده اند با دارا بودن شرایطی می توانند غیبت خود را توجیه کرده تا به این طریق از اضافه خدمت، دستگیری و جریمه ای که به واسطه غیبتشان برای آن ها منظور می شود، معاف شوند.در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید. شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
صدای مشاور
صدای مشاور

مشمولان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع

 لینک

مشمولان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع آیین نامه اجرایی قانون خدمت وظیفه عمومی مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم. اين آيين‌نامه اجرايي به استناد ماده ۵۱ قانون اصلاح موادي از قانون خدمت وظیفه عمومي مصوب ۲۲/۸/۱۳۹۰ تصويب و طي نامه شماره ۲۲۸۰۶۵/ت۴۸۰۷۹ك مورخ ۲۱/۱۱/۱۳۹۱ ابلاغ شده‌ است. ‌ـ ماده ۹۷۶ ‌قانون مدني مصوب ۱۳۰۷در پاورقي ماده ۱ قانون خدمت وظيفه عمومي درج شده‌است.در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید. شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
صدای مشاور
صدای مشاور

مشمولان عزیز همیشه همراه سایت نظام وظیفه ما در این مقاله

 لینک

مشمولان عزیز همیشه همراه سایت نظام وظیفه ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع شرایط دریافت وام رزمندگان بالای 6 ماه مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم. بانک مرکزی موظف شد در طول اجرای قانون برنامه، سالیانه نسبت به ارائه تسهیلات مسکن فقط یک بار با سود حداکثر ۴% به تعداد پنجاه (۵۰) هزار نفر به رزمندگان دارای حداقل شش ماه سابقه جبهه اقدام کند.در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید. شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
صدای مشاور
صدای مشاور

همراهان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع

 لینک

همراهان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم. اما اگر به دنبال راه های قانونی و سریع و سهل الوصول برای گرفتن دیپلم در رشته مورد نظر هستید با مشاوران مرکز صدای مشاور تحصیلی تماس بگیرید تا از بهترین راهکارهای موجود بهره مند گردید.در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید. شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
صدای مشاور
صدای مشاور

همراهان عزیز ما در این مقاله میخواهیم در مورد موضوع سامانه

 لینک

همراهان عزیز ما در این مقاله میخواهیم در مورد موضوع سامانه حمایتی سحاب بسیجیان مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم. شرایط و مزایای عضویت در صندوق ذخیره بسیجیان متقاضیان محترم عضویت در صندوق بعد از مطالعه شرایط و ضوابط می بایست در سامانه سحاب عضو شوند.در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید. شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
صدای مشاور
صدای مشاور

مشمولان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع

 لینک

مشمولان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع استفساریه تبدیل وضعیت ایثارگران مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم. نمایندگان با طرح استفساریه تبصره ۱ بند ذ ماده ۸۷ قانون برنامه ششم مبنی بر تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران و فرزندان آنها از شرکتی، قراردادی و پیمانی به رسمی موافقت کردند. در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید. شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
صدای مشاور
صدای مشاور

دوستان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع

 لینک

دوستان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع زمان استخدام سپاه حفاظت فرودگاه مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم.:بـه موجب این اصلاحیـه مقرر شد آیین نامـه اجرایی ماده واحده این طرح توسط وزارت دفاع با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت توسعه مدیریت و سرمایـه انسانی رئیس جمـهور ظرف سه ماه از تاریخ تصویب این قانون تهیـه شود و به تصویب هیـات وزیران برسد.در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید. شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
صدای مشاور
صدای مشاور

مشمولان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع

 لینک

مشمولان عزیز ما در این مقاله می خواهیم در مورد موضوع ماده 44 قانون نظام وظیفه عمومی مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم. همین طوری که قبلا گفتم سربازی و مشکل خروج از کشور واسه خیلی از آقایون یه مشکل عظیمه. من به تازگی تونستم این مشکل رو از سر راهم بردارم واسه همین گفتم اول از همه در این رابطه براتون بنویسم.در صورت مواجه با هر گونه سوال در این قسمت با همکاران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشند.برای اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص مقاله ما را دنبال کنید. شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند و همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد جزئیات این خبر از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور در تماس باشید تا راهنمایی های و تجربیات کامل خود را در اختیارتان قرار دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید