لحظه  بروز رسانی 
رامین نیرمی
رامین نیرمی

فیزیوتراپی به بازگرداندن حرکت و عملکرد هنگامی که

 لینک
فیزیوتراپی به بازگرداندن حرکت و عملکرد هنگامی که


فیزیوتراپی به بازگرداندن حرکت و عملکرد هنگامی که فردی تحت آسیب، بیماری یا ناتوانی قرار می‌گیرد، کمک می‌کند. در فیزیوتراپی، متخصصان آموزش دیده، عملکرد بدنی غیرطبیعی مربوط به مثلاً آسیب، ناتوان، بیماری یا شرایط را ارزیابی و درمان می‌کنند. درواقع فیزیوتراپیست، یک پزشک متخصص آموزش دیده و دارای مجوز است که در تشخیص ناهنجاری‌های جسمی، بازیابی عملکرد و تحرک بدنی، حفظ عملکرد بدنی و ارتقاء فعالیت بدنی و عملکرد مناسب تجربه دارد.

ادامه در مقاله ... https://physiotherapyiranian.com/what...therapy/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
رامین نیرمی
رامین نیرمی

درد بازوی چپ دردهای کوچک در بازوی چپ

 لینک
درد بازوی چپ دردهای کوچک در بازوی چپ

درد بازوی چپ

دردهای کوچک در بازوی چپ اغلب بخشی طبیعی از پیری است. با این حال، درد ناگهانی یا غیرمعمول بازوی چپ می‌تواند نشانه یک مشکل پزشکی جدی‌تر باشد. این ممکن است علامتی از آسیب باشد که نیاز به درمان دارد یا در بدترین حالت، تأثیر حمله قلبی است. آگاهی از علل و ویژگی‌های احتمالی درد دست چپ می‌تواند به فرد کمک کند تا تشخیص دهد بدن به چه چیزی واکنش نشان می‌دهد و تعیین کند که چه زمانی لازم است به دنبال مراقبت‌های پزشکی باشد.

در این مقاله، علل احتمالی درد دست چپ را توضیح می‌دهیم. برای هر یک از این علل، علائم دیگری را توصیف می‌کنیم که می‌تواند به فرد در شناسایی مشکل زمینه‌ای کمک کند.
ادامه در مقاله

https://physiotherapyiranian.com/left-arm-pain/

مشاهده همه ی 1 نظر
رامین نیرمی
رامین نیرمی

کاربرد واقعیت مجازی در فیزیوتراپی چیست؟ پیشرفت تکنولوژی

 لینک
کاربرد واقعیت مجازی در فیزیوتراپی چیست؟ پیشرفت تکنولوژی

کاربرد واقعیت مجازی در فیزیوتراپی چیست؟

پیشرفت تکنولوژی در زمینه های پزشکی منجر به بهینه سازی قابل توجه روش های درمانی شده است. به طوری که روش های درمانی قدیمی در سال های اخیر بازده بسیار بالاتری از خود نشان داده اند. یکی از مواردی که اخیرا به بهبود شرایط بیماران مخصوصا کاهش درد آن ها کمک نموده، روش واقعیت مجازی (Virtual Reality (VR)) است. برای مثال، واقعیت مجازی در کاهش دردهای شدید نظیر درد زایمان و درد تعویض پانسمان سوختگی های شدید اثر بسزایی داشته است. تحقیقات نشان می دهند که استفاده از واقعیت مجازی در فیزیوتراپی نیز بازده درمان ها را افزایش خواهد داد. در این مقاله قصد داریم به بررسی کاربرد واقعیت مجازی در بپردازیم.
https://physiotherapyiranian.com/virt...therapy/

مشاهده همه ی 1 نظر
رامین نیرمی
رامین نیرمی

نقش تمرینات تنفسی #فیزیوتراپی برای تقویت ریه مبتلایان به بیماری کرونای

 لینک
نقش تمرینات تنفسی #فیزیوتراپی برای تقویت ریه مبتلایان به بیماری کرونای

نقش تمرینات تنفسی برای تقویت ریه مبتلایان به بیماری کرونای دلتا

با اینکه نمی توان رفتار ویروس را در افراد مختلف پیش بینی کرد، اما به جرات می توان گفت که تمامی مبتلایان به این نوع ویروس، صرف نظر از شدت بیماری، به نحوی با التهابات ریوی و مجاری تنفسی درگیر شده و تنگی نفس شدید پیدا خواهند کرد.
اشخاصی که نوع شدید بیماری کرونا دلتا را پشت سر می گذارند، در نهایت به ذات الریه دچار شده و ریه های آن ها از مایعات و مخاط پر می شود. در نتیجه تنفس و اکسیژن رسانی به بدن آن ها به سختی صورت خواهد گرفت. به این ترتیب، عمده آسیب های وارد به بیمار از طری

ق ویروس کرونای دلتا، در ناحیه ریه شخص است.

به نظر می رسد، انجام تمرینات تنفسی استاندارد و متناسب با شرایط فرد، منجر به تقویت ریه ها شده و اثر عفونت حاصل از ویروس کرونای دلتا بر ریه ها را کاهش می دهد. این تمرینات می توانند در همه مراحل قبل، بعد و حین بیماری انجام گیرد.

در واقع، هدف از انجام تمرینات فیزیوتراپی تنفسی، ممانعت از ابتلا به نوع دلتای ویروس کووید-19 نیست. اما، در هر حال، تقویت ناحیه ریه باعث می شود تا در صورت ابتلا، شرایط تنفسی وخیمی برای بیمار ایجاد نگردد. علاوه بر این، انجام تمریناتی که اکسیژن رسانی به بدن را بهبود می بخشند، به کاهش استرس این روزهای افراد کمک شایانی خواهد کرد.
https://physiotherapyiranian.com/brea...navirus/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
رامین نیرمی
رامین نیرمی

علت #درد_پاشنه_پا پا و مچ پا از 26

 لینک
علت #درد_پاشنه_پا پا و مچ پا از 26

علت

پا و مچ پا از 26 استخوان، 33 مفصل و بیش از 100 تاندون تشکیل شده است. پاشنه پا، بزرگ‌ترین استخوان پای شما است. اگر بیش از حد از پاشنه خود استفاده کنید یا به آن آسیب وارد کنید، ممکن است درد پاشنه پا را تجربه کنید. این می‌تواند از خفیف تا شدید باشد و فعالیت‌های روزمره شما را تحت تأثیر قرار دهد. اگر داروهای ساده خانگی، درد را تسکین ندهند، ممکن است به پزشک یا متخصص برای تشخیص علت درد پاشنه پا نیاز داشته باشید.

بسیاری از بیماری‌ها، ازجمله التهاب کف پا و یا تاندونیت آشیل، باعث ایجاد درد در پاشنه پا می‌شوند. درد پاشنه، شایع‌ترین شکایت افراد از پا و مچ پا است. استراحت، ارتز (orthotics) و کشش باعث تسکین درد در طول زمان می‌شود. اگر درد پاشنه را نادیده بگیرید و درمان نکنید، ممکن است دچار مشکلات مزمن شوید که نیاز به بهبودی طولانی‌مدت دارد. درد پاشنه به‌ندرت نیاز به جراحی دارد. اگر داروهای ساده خانگی، درد را تسکین ندهند، ممکن است به پزشک یا متخصص برای تشخیص علت درد پاشنه پا نیاز داشته باشید.
https://physiotherapyiranian.com/caus...-heel-pain

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
رامین نیرمی
رامین نیرمی

#فیزیوتراپی_در_اصفهان مرکز #فیزیوتراپی ایرانیان متشکل از یک تیم

 لینک
#فیزیوتراپی_در_اصفهان مرکز #فیزیوتراپی ایرانیان متشکل از یک تیممرکز ایرانیان متشکل از یک تیم متخصص با مدیریت مهدی صدیقی و همکاری فیزیوتراپیست عبدالملکی که از با تجربه ترین متخصصان می باشند، انواع خدمات فیزیوتراپی، هیدروتراپی و … را ارائه می کند. مراجعین این مجموعه همواره از میزان خدمات مجموعه بالاترین رضایت را دارند و اگر به بخش نظرات سایت مراجعه کنید می توانید نظرات و نتایج درمانی این عزیزان را ملاحضه کنید.

خدماتی که در مرکز فیزیوتراپی ایرانیان انجام می شود با توجه به کیفیت خدمات از قیمت مناسبی برخوردار می باشد و همکاران ما در ساعات تعیین شده به صورت آنلاین آماده پاسخگویی سریع به تماس های شما می باشند.

هم چنین شما همواره می توانید از طریق راه های ارتباطی با تیم تخصصی ما در ارتباط باشید و از پشتیبانی ما استفاده کنید.
https://physiotherapyiranian.com

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
رامین نیرمی
رامین نیرمی

قوزبند هوشمند #قوزبند_هوشمند straight up مربی وضعیت اصلاح بدن

 لینک
قوزبند هوشمند #قوزبند_هوشمند straight up مربی وضعیت اصلاح بدن

قوزبند هوشمند
straight up مربی وضعیت اصلاح بدن برای خم شدن : قوزبند هوشمند در قسمت فوقانی کمر بین شانه ها قرار می گیرد و زمانی که شما خم می شوید با استفاده از ویبره ملایم به شما یادآوری می کند باید حالت ایستاده باشید
نحوه اجرا straight up
زمانی که دستگاه روشن شود به طور مستمر بر وضعیت بدنی شما نظارت می کند و اطلاعات را بر روی اپلیکیشن در اختیار شما می گذارد نحوه اجرا دستگاه به 2 حالت می باشد

حالت تمرینی: این حالت طبق برنامه ای که به straight up داده می شود ویبره می زند

حالت خنثی: دستگاه به طور مداوم در حال ارزیابی شما است ولی ویبره نمی زند

برای خرید می توانید به دو سایت زیر اقدام به خرید نمایید
http://silares.com

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
رامین نیرمی
رامین نیرمی

تخفیف تصفیه آب شش مرحله ای معصومی با ارزان ترین قیمت

 لینک

تخفیف تصفیه آب شش مرحله ای معصومی با ارزان ترین قیمت بازار به صورت تکی و عمده
- دستگاه تصفیه آب معصومینقد و بررسی اجمالینسل جدید دستگاه های تصفیه آب خانگی با روش اسمز معکوس ( RO ) تصفیه آب ۶ مرحله ای معصومی  علاوه بر طراحی ظاهری زیبا و ابعاد کوچک، با بهره گیری از فیلترهای بسیار با کیفیت، یکی از مدل های مورد علاقه افرادی است که مشکل تعویض زود به زود فیلترهای پیش تصفیه دستگ - تصفیه آب شش مرحله ای معصومی
https://is.gd/UgKpvB

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
رامین نیرمی
رامین نیرمی

سوالات متداول شرکاي تجاري #تخفیف

 لینک
سوالات متداول شرکاي تجاري 
 #تخفیف

سوالات متداول شرکاي تجاريسايت خريد گروهي يا تخفيف گروهي چيست؟

يک وبسايت آنلاين است که مشتريان در سراسر شهر خود يا در کل کشور جمع ميشوند تا به صورت گروهي از مراکز مورد علاقه اشان تخفيف دسته جمعي بگيرند و با هم از تخفيف و خريد خود لذت ببرند اين يعني قدرت خريد گروهي که مشتريان مي‌توانند از اين طريق بهترين اجناس و خدمات مورد علاقه خود را در شهرشان يا در کشورشان با قيمت هاي ارزان تر و با تخفيف ويژه بيابند و هر کدام که مورد علاقه شان بود با تخفيف ويژه از سايت خريداري کنند که بايد تا مدت زمان محدودي که تخفيف در سايت فعال است آن را خريد و در مدت زمان مشخصي آن را استفاده نمايند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید