لحظه  بروز رسانی 
parsa
خنگخنگ
parsa

توئیت جالب صفحه_INTELSKY_(رصدهوایی) این تاریخ را یادداشت

توئیت جالب صفحه_INTELSKY_(رصدهوایی) این تاریخ را یادداشت

توئیت جالب صفحه_INTELSKY_(رصدهوایی)

این تاریخ را یادداشت کنید، اتفاق بزرگی در عراق خواهد افتاد.

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

یک خبر در خصوص فلسطین در ماجرای کرونا منتشر شده که

یک خبر در خصوص فلسطین در ماجرای کرونا منتشر شده که البته روایت کاملی نیست ، تلاش می کنم امروز به بهانه این خبر یک روایت از شیوه رفتاری صهیونیست ها در مواجه با کرونا خدمت شما ارائه بدم.

اما خبری که در رسانه ها منتشر شده این هست که : وضعیت کرونا در غزه داره بحرانی میشه و اسرائیلی ها هم اصلا در این خصوص با فلسطینی ها همراهی نمی کنند و مقامات حماس هم اعلام کردند : اگر اهالی غره نتوانند نفس بکشند،‌ نفس ۶ میلیون اسرائیلی را خواهیم برید...
اما در خصوص اسرائیل و سیاستی که در مواجه با کرونا در پیش گرفته و چرایی اینکه نیروهای حماس چنین پیامی رو به اسرائیلی ها منتقل کردن با خدمت شما عرض کنم که به روایت رسانه های فلسطینی و عرب زبان اوضاع الان در فلسطین به این شکل هست :

در اسرائیل ، یهودی های افراطیی هستند که استفاده از تلفن همراه رو حروم می دونن ، اینها به پیروان خودشون اجازه دادن که موقتا از تلفن همراه استفاده کنن که اگر به کرونا مبتلا شدن بتونن سریع با اروژانس تماس بگیرن و خودشون رو از این وضعیت نجات بدن ...

از طرف دیگه رژیم اسرائیل بوسیدن دیوار ندبه رو ممنوع اعلام کرده ، اما با یهودی های افراطی بر سر مسائل مذهبی و حضور در کنار دیوار ندبه درگیر هست .

یک راهکار دیگه ای که صهیونیست ها در دستور کار قرار دادن برای نجات جان اسرائیلی ها این هست که به سرویس های امنیت داخلی خودشون (شین بت) اجازه دادن که از ظرفیت تلفن های همراه برای ردیابی و مکان سنجی مبتلاها استفاده کنه ...

همه اینها ها در حالیه که اوضاع در زندان ها کاملا بر عکس هست . در واقع رسانه های فلسطینی به نقل از زندانی های فلسطینی اعلام کردن که نه تنها تدبیری برای محافظت از اونها در برابر کرونا انجام نشده بلکه عامدانه این ویروس بین اونها داره شیوع داده میشه ...

در خصوص درخواست زندانی های فلسطینی برای استفاده از ماسک هم صهیونیست ها این طور پاسخ دادن که زندانی ها از جوراب استفاده کنن ...

در همین خصوص در حال حاضر زندانی های فلسطینی دست به اعتصاب غذا زدن تا بتونن این وضع رو تغییر بدن ...

چیزی که فلسطینی های زندانی بهش اعتراض دارن این هست : در شرایطی که خود زندان از ابتلا برخی زندانبان ها به کرونا خبر میده ، چاره ای برای زندانی ها در این خصوص اندیشیده نشده ...

سعی کردم به بهانه خبر فوق هم که شده ، دورنمایی از آنچه در غزه میگذره رو به شما ارائه بدم ، روایت من شاید کامل و دقیق نبوده باشه ، ولی در نوع خودش یکی از کامل ترین و خلاصه ترین روایت هایی بود که میتونه یک اشراف کامل از اوضاع به شما ارائه بده...

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

چرا ترامپ ایران را بار دیگر تهدید کرد؟

چرا ترامپ ایران را بار دیگر تهدید کرد؟

دلیل عصبانیت رئیس جمهور آمریکا در روز چهارشنبه و انتشار این توئیت از وی که همراه با تهدید ایران و گروه‌های مقاومت عراقی بود، به سفر فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران به عراق باز می‌گشت. برای دونالد ترامپ اصلاً غیر قابل باور بود که بعد از ترور سردار سلیمانی فرمانده جدید نیروی قدس و جانشین شهید سلیمانی به صورت علنی و در روز روشن در بغداد قدم بزند، به شهرهای مختلف این کشور سفر کند و همزمان با این سفر، هماهنگی‌های لازم میان رهبران جریان‌های شیعی را انجام دهد.

وقتی خبر سفر حاج اسماعیل قاآنی به عراق را به ترامپ دادند و همزمان با این سفر هم پیامی بسیار محکم و قابل توجه از طرف مجاری دیپلماتیک به کاخ سفید ارسال شد، رئیس جمهور آمریکا از اینکه ایرانی‌ها عملاً آمریکا را هیچ هم حساب نکرده، تهدید می‌کنند و هم مسئول پرونده عراق را راهی بغداد می‌کنند تا با فرماندهان حشدالشعبی و همچنین رهبران احزاب و گروه‌های سیاسی این کشور دیدار و گفت‌وگو کند، دچار عصبانیت مضاعف شد و این توئیت را منتشر کرد.

پیام طرف ایرانی در واقع ناشی از رفتارها و گفتارهای مقامات واشینگتن بود تا به آنها یادآور شود که در مرزها و فراتر از مرزهای ایران همه چیز مهیای مقابله همه جانبه است. این موضوع را فرماندهان نظامی آمریکایی هم به اطلاع ترامپ رسانده بودند که به هیچ عنوان نمی‌شود طرف ایرانی را غافلگیر کرد. شما مطمئن باشید اگر ترامپ تصاویر حمله سنگین موشکی به عین الاسد در برابرش رژیم نمی‌رفت و آن را در ذهن بیمار خودش مرور نمی‌کرد، بدون شک دلش می‌خواست به سردار قاآنی هم آسیب بزند.

پیام ایران به طرف آمریکایی علاوه بر مسیر رسمی و دیپلماتیک، به چند شیوه صورت گرفت؛ همزمان با استقرار سامانه پاتریوت و سی‌رم در عین الاسد و هم‌چنین پادگان حریر در در منطقه آلوده به مزدوران کاخ سفید شمال عراق، پایتخت سعودی هدف حملات موشکی و پهپادی قرار گرفت که در این مورد نوشتیم، همچنین جریان‌های شیعی در عراق آب پاکی روی دست گزینه مورد علاقه آمریکا برای نخست وزیری ریختند. این اتفاق قبل از سفر سردار قاآنی افتاد تا اتاق جنگ سفارت آمریکا نتواند ایران را متهم به دخالت در امور داخلی این کشور کند. سومین پیام ایران نیز که بسیاری آن را مشاهده نکردند و خود آمریکایی‌ها دیدند و فهمیدند اگر قرار شد ابعادش اعلام می‌گردد.

اما چهارمین پیام‌ را ایران از طریق سفر حاج اسماعیل به بغداد به آمریکایی‌ها ارسال کرد. این پیام کاملاً روشن و واضح بود و ایران به طرف اشغالگر آمریکایی یادآور شد که تهران نه تنها دوستانش در عراق را رها نخواهد کرد بلکه دوستان ایران نیز کشور همسایه و دوست خود را رها نمی‌کنند. نوحه استقبال و جلسات خوب و صمیمانه فرمانده نیروی قدس در بغداد و دیگر شهرهای عراق که بدون شک رونوشت اذان برای کاخ سفید هم ارسال شده ترامپ را به وحشت انداخت.

مجموعه اقدامات ایران در طول هفته‌های گذشته همزمان با مبارزه سراسری همه ارکان کشور با ویروس کویید ۱۹، قدرت هرگونه عکس العمل از طرف آمریکایی را گرفت. در طول این چند هفته نه تنها به مواضع ارتش اشغالگر آمریکا در مناطق مختلف عراق شلیک شد، بلکه همانگونه که مدت‌ها قبل هم گفتیم و شما نیز در جریان هستید ارتش تروریستی آمریکا بیش از نیمی از پایگاه‌هایی که در آن حضور داشت را تخلیه کرده و حضور خود را محدود به چند پادگان محافظت شده در شمال عراق کرده است.

ترامپ فکر می‌کرد با حذف قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس ایران کنترلش بر پرونده‌های مهم منطقه‌ای و بین‌المللی را از دست می‌دهد و کاخ سفید می‌تواند با فراغ بال بیشتری در کشورهای آسیای غربی جولان دهد. اما سفر حاج اسماعیل به بغداد، ناکامی الزرفی برای تصدی پست نخست وزیری، تخلیه چند پایگاه مهم توسط تروریست‌های آمریکایی و درنهایت هم شکل گیری گروه‌های مقاومت عراقی و حمله آنها به مراکز حضور ارتش تروریستی آمریکا ثابت کرد که با حذف افراد پرونده‌ها نمی‌خوابند.

ترامپ از این عصبانی هست که با ترور یک ژنرال بلندپایه ایرانی نه تنها چیزی را به دست نیاورده، بلکه اوضاع مانند سابق بوده و هیچ تغییری نکرده است. او از این عصبانی هست که این ترور حاصلی نداشت جز آنکه ایرانی‌ها یک پایگاه آمریکایی را با موشک‌های بالستیک زمین به زمین در هم کوبیدند، و تهدید می کنند که باز هم این کار را صورت می دهند متحدان ایران پایگاه های آمریکایی را هدف قرار می‌دهند و حتی پایتخت متحدان آمریکا را هم می زنند و قرار بود با ترور قاسم سلیمانی همه این ها به پایان برسد.

به همین دلیل رئیس جمهور آمریکا توییت می‌کند و در آن تهدید که اگر به ما حمله کنید، چنین و چنان می‌کنم،در حالیکه او خوب فهمیده است که هر حمله گ‌ای می‌تواند تبعات بسیار سنگین‌تری برایش داشته باشد؛ پس به همین دلیل دست به چنین حماقتی نخواهد زد./اخبار سوریه

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

حسام آشنا با اشاره به اطلاعیه وزارت اطلاعات مبنی بر بازداشت

حسام آشنا با اشاره به اطلاعیه وزارت اطلاعات مبنی بر بازداشت ۱۷ جاسوس نوشته: آن‌که جاسوس واقعی می‌گیرد نیازی ندارد سریال تخیلی بسازد!
جناب آشنا !
آنکه جاسوس واقعی می گیرد همان است که پهباد ۲۲۲میلیون دلاری واقعی را می زند !
آنکه جاسوس واقعی می گیرد همان است که آنسوی دنیا پوزه داعش را به خاک می مالد و امنیت واقعی را برای کشور می آفریند !
آنکه جاسوس واقعی می گیرد همان است که ناو آمریکایی را ساعتها تعقیب و مراقبت می کند تا وزیر خارجه شما با افتخار بگوید کشور من پهبادی را از دست نداده !!!
آنکه جاسوس واقعی می گیرد نفتکش واقعی هم می گیرد تا بی عرضگی دولت شما را جبران کند !
آنکه ابرجاسوس آمریکایی واقعی می گیرد همان است که شما با برگ برنده اش مذاکره می کنید و ۱۷۰۰ میلیارد دلار می گیرید و پزش را می دهید !
آنکه جاسوس واقعی می گیرد البته که فیلمش را هم می سازد تا مردم بفهمند چه کسانی و چگونه امنیت کشورشان را به خطر می اندازند !
آنکه جاسوس واقعی می گیرد اتفاقا در دفتر شما هم می گیرد که تا معلوم شود نزدیکترین آدمها به رئیس جمهور چگونه امنیت کشور را آبکش کرده اند!!!
جناب آشنا !
آنکه از بدام افتادن جاسوسان عصبانی شده غریبه نیست ! آشناست !!!
فقط نمی دانم این آشنا ! آشنای کجاست !!!
آشنای ما که نیست

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

فعال شدن تیم رسانه ای افزایش قیمت بنزین، این بار برای

فعال شدن تیم رسانه ای افزایش قیمت بنزین، این بار برای

فعال شدن تیم رسانه ای افزایش قیمت بنزین، این بار برای برگرداندن کشور به شرایط عادی!

احسان مازندرانی در این سوال میپرسد:
بین بیکار شدن ۵میلیون نفر و مردن ۱۰ هزار نفر کدام را انتخاب میکنید!
روحانی قرار است کشور را به شرایط عادی برگرداند ؛ این نظر سنجی و این اعداد هم به همان دلیل منتشر میشود.. جالب است دروغ هم میگویند!

اگر روحانی نقشه اش را عملی کند طبق ارزیابی کارشناسان وزارت بهداشت، در یک برآورد واقع‌بینانه در صورت ادامه پیدا نکردن طرح‌ فاصله‌گذاری اجتماعی تا عبور از پیک اپیدمی کرونا، آمار قربانیان این ویروس تا 40 هزار نفر افزایش پیدا خواهد کرد.

برآوردهای بدبینانه (در صورت رهاشدگی) این آمار را تا 80 هزار نفر هم تخمین می‌زنند.

رزنانس

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

‏حسن روحانی گفت که مدل قرنطینه‌ی چینی و مدل محدودیت‌های اروپایی

‏حسن روحانی گفت که مدل قرنطینه‌ی چینی و مدل محدودیت‌های اروپایی

‏حسن روحانی گفت که مدل قرنطینه‌ی چینی و مدل محدودیت‌های اروپایی درباره covid_19 رو قبول نداره و بر اساس توصیه‌های وزارت بهداشت، معضل کرونا رو مدیریت میکنه!
خب همین الان وزیر بهداشت نظرش اینه که کسب‌و‌کارها نباید بازگشایی شوند و اینطور که نمکی نامه‌ی علنی زده، یعنی حرفش رو قبول نکردن!
خدا ادامه روند ویروس کرونا رو ختم بخیر کنه با این دست‌فرمون دولت...

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

به نظر میرسد مسئولان مبارزه با کرونا غیر از ویروس کرونا

به نظر میرسد مسئولان مبارزه با کرونا غیر از ویروس کرونا باید با روحانی هم بجنگند!

نباید با تصمیمات شتابزده طرح فاصله گذاری اجتماعی مخدوش شود/ مردم باید همچنان در خانه بمانند

فرمانده ستاد مقابله با کلانشهر تهران با بیان اینکه هنوز به ثبات و پایداری مورد نظر از نظر گسترش بیماری در تهران نرسیدیم، تاکید کرد: با شتابزدگی و عجله نباید تصمیماتی اتخاذ شود که طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را مخدوش کند. مردم باید همچنان در خانه بمانند و مسوولان نیز در ارتباط با همین راهبرد تصمیم‌گیری مقتضی داشته باشند. 

پ ن: قرار است روحانی در‌کشور وضع را عادی اعلام کند و این یعنی وقوع فاجعه در کشور

رزنانس

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

در دیدار سردار قاآنی با رهبران شیعی در عراق، ایران این

در دیدار سردار قاآنی با رهبران شیعی در عراق، ایران این

در دیدار سردار قاآنی با رهبران شیعی در عراق، ایران این پیام را به آنها منتقل کرده که تهران هیچ دخالتی در معرفی یا تعیین نخست وزیر آینده این کشور نداشته و ندارد و این خود عراقی ها هستند که باید سرنوشت و آینده خودشان را تعیین کنند.

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

حالا سه ماه شده که تو به دیدار یار رسیدی و

حالا سه ماه شده که تو به دیدار یار رسیدی و

حالا سه ماه شده که تو به دیدار یار رسیدی و ...

ما بی‌قرار یار شدیم...

نظرات برای این پست غیر فعال است