لحظه  بروز رسانی 
parsa
خنگخنگ
parsa

با دیدن این کلیپ به خباثت و رذالت دشمنان و منافقین

0

با دیدن این کلیپ به خباثت و رذالت دشمنان و منافقین و معاندین بیشتر پی‌ ببرید و مراقب جنگ روانی دشمن باشید!

تحریف سخنان مقام معظم رهبری و ایجاد جنگ روانی و شبهه برای تخریب رهبر انقلاب، نیروهای نظامی و انتظامی و فریب مردم...

+ اصل کلیپ تقطیع نشده..

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

محمد قوچانی به عارف اعتراض کرده که چرا اصلاح طلبان رو

محمد قوچانی به عارف اعتراض کرده که چرا اصلاح طلبان رو برای ثبت نام در انتخابات تشویق نکردی؟
بزرگوار! مشکل از عارف نیست، مشکل از دولت روحانیه که اونچنون رسوایی برای اصلاحات به بار آورده که بجز سنگ پاهایی نظیر مطهری و کواکبیان و صادقی بقیه اصلاً روشون نمیشه اسم انتخابات رو بیارن!

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

تاوان فریب! مردی سوار بر الاغش، در

تاوان فریب!

مردی سوار بر الاغش، در حالی که تکه ای علف تازه را با ریسمانی به سر چوبی بسته و آن را روبروی حیوان آویزان کرده، نشسته بود. حیوان بیچاره همانطور که به طمع خوردن علف، پیش می‌رفت و مرد را نیز جابجا می‌کرد.

مردم با دیدن این صحنه به هوش و درایت مرد احسنت می‌گفتند که ناگهان پیامبر (ص) را دیدند با خشم آنها را نظاره می‌کند.

پیامبر فریاد زد: ای مرد! آیا از خداوند حیا نمی‌کنی که مرکبت را فریب می‌دهی؟
مرد متعجب و شرمگین گفت: یا رسول خدا! این حیوان است و نمیفهمد.

پیامبر پاسخ داد: خداوند بر کسی که از مخلوقاتش با فریب بهره‌کشی کند، غضب خواهد کرد. حتی اگر آن حیوان باشد.
مرد سراسیمه به زیر آمد و گفت: ای پیامبر! چه کنم تا خداوند مرا عفو کند؟

رسول مهربان گفت: حیوان را آسوده بگذار، حقی را که بر ذمه تو دارد، با تیمار او ادا کن و آنگاه از او بهرمند شو.

نکته: اگر فریب یک حیوان نزد خداوند تا این حد و اندازه، کریه و بدمنظر است، پس تاوان فریب دادن ۲۳٬۶۳۶٬۶۵۲ ایرانی در سال ۹۶ و خندیدن به ریش آنها در این روزها چیست؟

حمید رسایی

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

استند آپ کمدی آقای انتحار محمود صادقی عضو

استند آپ کمدی آقای انتحار

محمود صادقی عضو فراکسیون امید، امروز برای انتخابات مجلس ثبت نام کرد. او در عین حال گفت "تقاضای استعفای خود را نوشتم و در سیستم اتوماسیون برای هیات رئیسه ارسال شد، ولی در حالت استندبای مانده است".
کسی که شش ماه مانده به پایان مجلس استعفا می دهد، برای چه باید در انتخابات بعدی ثبت نام کند؛ برای رد صلاحیت شدن ؟ یا آمران، دستورهای ضد و نقیض به او می دهند و او هم بدون فکر کردن، فقط اجرا می کند؟!
رفتار کورکورانه در حدی بود که سخنان صادقی علیه حساب های دستگاه قضایی، توسط اولین وزیر اقتصاد دولت روحانی مطلقا تکذیب شد و موجب بی آبرویی وی گردید.
در مجلس ششم، هنگامی که برخی نمایندگان رد صلاحیت شدند، دم از استعفا و تحصن و خروج از حاکمیت زدند. اما مردم کمترین اعتنایی نکردند و سعید حجاریان گفت، "این بی اعتنایی، حاصل چهار سال بی اعتنایی مجلس و دولت اصلاحات، به مردم است".
با پایان مجلس و دولت مدعی اصلاحات، شماری از همان مدعیان استعفا از کشور گریختند و در آمریکا و اروپا پناهندگی گرفتند؛ از جمله رجبعلی مزروعی، فاطمه حقیقت جو، نورالدین پیر موذن، موسوی خوئینی، رمضانپور و ...
حالا محمود صادقی همان بازی را تکرار می کند، اما وارونه. او باید ثبت نام می کرد و رد صلاحیت می شد و بعدا ادای استعفا را در می آورد، نه این که اما اول کت به تن کرده و بعدا شلوار را روی کت بپوشد.
روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد دو سال قبل تصریح کرد "به نظر عده‌ای از اصلاح‌طلبان، صادقی در عین حال که گاه جسورانه سخن می‌گوید، اما گاه نیز سر حرفش نمی‌ماند و عذرخواهی می‌کند. اینکه او اظهارنظر تندی را مطرح و سپس عذرخواهی می‌کند، نشان‌دهنده ناپختگی است. گروهی دیگر، رفتار وی را می‌دانند که هم خودش را نابود می‌سازد و هم جناحش را".
می گویند میرزا آغاسی توپخانه ای ساخته بود که وقتی خواست در حضور شاه شلیک کند، منفجر شد، عده ای را کشت و سر و صورت خود او را هم سیاه کرد. اما میرزا آغاسی بدون این که خود را ببازد، گفت "قربان! توپی که با ما این کار را کرد، ببینید با دشمن در فتلفورت چه کرده است"!

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

فورا بستری شوند! 350 روانشناس آمریکایی نامه ای

فورا بستری شوند!

350 روانشناس آمریکایی نامه ای منتشر کرده اند با این مضمون که "وضعیت روانی ترامپ به شکل خطرناکی رو به وخامت است".
اما در کشور ما سیاست بازانی هستند که می گویند با وجود بی ثباتی شخصیت ترامپ و عهدشکنی او، دوباره برویم مذاکره کنیم.
راست گفته اند که "دیوانه چو دیوانه ببیند، خوشش آید".
سند از این بزرگتر که آقای روحانی بگوید "دیگر کلاه سرمان نمی رود" و "کشورها مگر دیوانه اند با دولت عهدشکن آمریکا مذاکره کنند"، اما برخی مدعیان حمایت از او بگویند "دوباره برویم مذاکره کنیم"؟! آیا نباید اینها را نزد روانپزشک فرستاد و با قید فوریت، بستری کرد؟!

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

طرف سال ۷۸ از محرکان اصلی آشوبهای بعد از حادثه کوی

طرف سال ۷۸ از محرکان اصلی آشوبهای بعد از حادثه کوی دانشگاه بوده، سال ۸۸ بدلیل فتنه گری و تعرض به امنیت ملی بازداشت شده، به طور مداوم هم علیه حافظان امنیت کشور مینویسه، بعد حالا ناراحته که سخنان حسن عباسی موجب تحریک مردم عراق علیه ایران شده.
بزرگوار! تو خودت به اندازه ۲۰تا ابوبکر البغدادی، تهدید امنیت ملی به شمار میایی!

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

تحلیل و هشدار مصطفی امینی خواه در مورد کشور!

تحلیل و هشدار مصطفی امینی خواه در مورد کشور!

«کشور را دوقطبی نباید کرد، مردم را به دو دسته نباید تقسیم کرد؛ آن حالتی که در سال ۵۹ متأسّفانه از ناحیه‌ی رئیس‌جمهور آن ‌روز (بنی صدر) اتّفاق افتاد که مردم را به دو دسته‌ی موافق و مخالف تقسیم کرده بودند که چیز خطرناکی است.» اینها سخنان رهبر معظم انقلاب با حسن روحانی در 22 خرداد 96 و در اولین جلسه رسمی با مسئولان کشور ، پس از انتخاب مجدد او در انتخابات است.

هشدار غیر معمول ایشان به رییس جمهوری که تازه نامش از صندوق رای در آمده ، برای هر کسی که افق بلند رهبری را صحه می گذارد حاوی نکات ویژه و ارزشمندی است. مضافا به اینکه رهبر انقلاب در دیدار اخیر خود با بسیجیان نیز تاکید ویژه ای به مدل امنیت شهری در دهه شصت داشتند و فرمودند:


«توصیه‌ی اوّل؛ در همه‌ی زمینه‌ها -[یعنی] همین زمینه‌هایی که گفتیم؛ زمینه‌ی دفاع در میدان سخت، در میدان نیمه‌سخت، در میدان نرم- آماده‌به‌کار باشید. بسیج در همه‌ی محلّه‌های کشور، راهبرد و تاکتیکِ آماده داشته باشد؛ در مقابل حوادث گوناگون، تاکتیک‌ها و راهبردهای آماده داشته باشید؛ هم در زمینه‌های دفاع سخت و نیمه‌سخت، هم در زمینه‌های گوناگون دیگر. غافلگیر نشوید؛ سعی کنید در هیچ قضیّه‌ای غافلگیر نشوید. تجربه‌ی کمیته‌ها در سال ۶۰ تجربه‌ی خوبی است، از آن تجربه استفاده بشود. کمیته‌های انقلاب اسلامی در سال ۶۰ در محلّات مختلف، در جاهای مختلف، همه ‌جا حضور داشتند؛ همیشه هم حضور داشتند؛ هر حادثه‌ای که در آن منطقه رخ میداد، اوّل چشم انسان می‌افتاد به برادران کمیته. البتّه آنها تازه‌کار بودند، آگاهی‌های امروز شما را، توانایی‌های امروز شما را اصلاً نداشتند، امّا حضور دائمی داشتند؛ این حضور دائمی خیلی مهم است.»

اما علت تاکید رهبر انقلاب بر حوادث دهه شصت چیست؟

آنچه کف میدان سیاست نشان می دهد این است که برنامه دراز مدت نظام سلطه برای نابودی انقلاب در نبرد اقتصادی ، در حیطه مدیریت و اقتصاد مو به مو پیش رفته و فقط در رکن «مردم» خلا اساسی دارد. آنها از روز اول می خواستند مردم را به واسطه فشار اقتصادی به کف خیابان بکشانند. البته مردم زجر کشیده و رنج دیده ، دی ۹۶ و آبان ۹۸ به خیابان آمدند و به محض مواجهه با اشرار صف خود را جدا کردند. کمبود اصلی اشرار برای نگاه داشتن مردم در کف خیابان ، یک «لیدر» داخلی ، شناخته شده و متصل به حکومت است تا هم بتواند آشوب ها را مدیریت کند و هم مصونیت از تبعات داشته باشد.

... امروز سخنگوی دولت رسما نظام را به عدم برگزاری انتخابات مجلس تهدید کرد! این نشان از آن دارد که دولت برای کسب امتیازات بیشتر و اجرای دقیق تر سیاستهای اربابش ، روزهای منتهی به انتخابات را در حکم مرگ و زندگی می بیند.

سخنان رهبر انقلاب مبنی بر تحذیر روحانی از تکرار رفتار بنی صدر ، حکایت از آن دارد که رهبر انقلاب نقشه اساسی دشمن و نقش محوری روحانی در این پازل را از ابتدا خوب می شناختند.

روحانی که با پیدایش حوادث جاری ، برای خود شانسی در کسوت «رهبری آینده انقلاب» نمی بیند ، حالا چاره ای جز «لیدری جریان ضد انقلاب» نخواهد دید.

روزهای پیش رو ، آبستن حوادث عجیب و جانفرسایی است. ان شاء الله به مرور بیشتر خواهم نوشت.

مصطفی امینی خواه

نظرات برای این پست غیر فعال است
parsa
خنگخنگ
parsa

اندکی صبر. به مراحل تصفیه ی نظام از جریان نفوذ

اندکی صبر. به مراحل تصفیه ی نظام از جریان نفوذ

اندکی صبر..
به مراحل تصفیه ی نظام از جریان نفوذ نزدیک میشویم.
خطاب به انهایی که خواب اشفته در سر دارن اعلام میکنیم با صدای بلند که
سناریوی لو رفته محکوم به شکست است
بازی ای را که شما شروع کردین پایانش با ماست

نظرات برای این پست غیر فعال است