لحظه  بروز رسانی 
تیم سایبری پلارک
آروم و عادیآروم و عادی
تیم سایبری پلارک

چالش سطل یخ یا کارزار آب یخ (به انگلیسی: Ice Bucket Challenge) فعالیتی است که شامل ریختن یک سطل آب یخ روی سر یک نفر می‌شود. این فعالیت به بهانه کمک به جامعه سرطان در نیوزلند و مؤسسه خیریه کمک به بیماران اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ای‌ال‌اس) در آمریکا انجام میشود و از قائده های این کمک مسخره به بیماران (ALS) این است که یا باید این چالش را انجام داد و یا اینکه ۱۰۰ دلار به مؤسسه خیریه کمک کرد که قاعدتا 99% افراد ریختن یک سطل آب یخ را به پرداخت 100 دلار ترجیح داده اند و میدهند ، این چالش به صورت ویروسی در رسانه‌های اجتماعی مطرح شد.
(لطفا برای مشاهده کل مطلب به آدرس: PCT24.blog.ir بروید)

w535

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تیم سایبری پلارک
آروم و عادیآروم و عادی
تیم سایبری پلارک

امیر المؤمنین علیٌّ علیه‏السلام

مِن کتابهِ لمحمّدِ ابنِ أبیبکرٍ: اِرتَقِبْ وقتَ الصَّلاةِ فَصَلِّها لِوَقتِها ، ولا تَعَجَّلْ بها قَبلَهُ لِفَرَاغٍ ، ولا تُؤخِّرْها عَنهُ لِشُغلٍ.


(امام على علیه ‏السلام):

- در نامه خود به محمّد بن ابى بکر- : مراقب وقت نماز باش و آن را به هنگام بخوان ، نه به دلیل بیکارى آن را پیش از موقع بخوان و نه به سبب کارى آن را از وقتش به تأخیر انداز.

تا حالا متوجه این قضیه شدی که چرا بعضی مواقع نسبت به انجام بعضی از کارها استرس داریم که به موقع انجام بشه..!؟ مثلا از مدت ها قبل منتظر رسیدن موعد بازی استقلال و پیروزی هستیم...!؟ یا مثلا در وقتی معین منتظر اعلام نتایج یک مسابقه و یا هر چیز دیگه ای...
دلیلش هم اینه که اونا برامون مهم هستن و نمی خواهیم فرصتی رو که برامون ایجاد شده رو از دست بدیم. درباره نماز اول وقت هم همین طوره... برای حفظ نماز اول وقت اول از همه باید انگیزه و اهمیت برپایی اونو تو خودمون تقویت کنیم...!

برپایی و اقامه نماز، در واقع ارتباط با بهترین و نزدیکترین کسیه که تو زندگی داریم و هر وقت کاری پیش میاد میریم سراغش...! اما چرا فقط باید موقع گرفتاری هامون بهش توجه کنیم...!؟ نمازی که اول وقت خونده بشه، در واقع از توجه و اهمیتیه که ما برای بهترین دوست زندگیمون قائل هستیم.

88285-261144-1408630032.jpg?itok=3lGtRPb

پی نوشت: خب اینجا جا داره یه تلنگر هم به برخی از مسئولین کشور بزنیم ، استیضاح یک وزیر و نظارت داشتن بر کار افراد بلند پایه مملکت هم خیلی خوبه و همینجا به تمام مجلس نشینان خسته نباشید میگیم اما باوجود که این همه پیامبران و ائمه اطهار تاکید بر نماز اول وقت دارند و به قول دوستان: "در وقت نماز حتی طواف خانه خدا هم تعطیل است." چرا بعضی مواقع در بین برخی از سیاستمداران ، ما باید شاهد این باشیم که به بهترین دوست زندگیشون کم توجهی میکنند و در زمان استیضاح یک وزیر نماز اول وقت رو به عقب میاندازند؟

به خدا نگوییم مشکلات بزرگی داریم ، به مشکلات بگوییم خدای بزرگی داریمبرای ارسال اولین نظر کلیک کنید
تیم سایبری پلارک
آروم و عادیآروم و عادی
تیم سایبری پلارک

با افزایش ناآرامی‌ها در شهر فرگوسن آمریکا، فرماندار ایالت میسوری دستور برقراری ساعت منع آمد و شد (حکومت نظامی) صادر کرده است.

درگیری از آنجا شروع شد که روز شنبه گذشته، یک پلیس سفیدپوست با شلیک چند گلوله مایکل براون، نوجوان تنومند سیاهپوست را که به تازگی از دبیرستان فارغ‌التحصیل شده بود به قتل رساند. شاهدان عینی می‌گویند مامور پلیس "بی‌توجه" به دست‌های مایکل براون که به نشانه تسلیم بالای سرش رفته بوده، به او شلیک کرده است.

اکنون اعلام وضعیت فوق العاده و برقراری ساعات منع آمد و شد پس از آن صادر می‌شود که در دو شب گذشته پلیس ایالتی مسئولیت کنترل سنت لوئیس را بر عهده گرفته بود.تصاویر ارسالی از این منطقه آن را همچون یک "منطقه جنگی" روایت می‌کند. پلیسِ تا دندان مسلح در این تصاویر در برابر معترضانی صف کشیده که نشانی از قصد بازگشت به خانه را ندارند.

13930523000250_PhotoL.jpg

IMAGE633845494344160000.jpgپی نوشت: در سال 88 در ایران ۸ ماه در پایتخت ایران فتنه و آشوب و اغتشاش شد (با حمایت آمریکا) ولی حتی برای یک دقیقه هم حکومت نظامی اعلام نشد ؛ اما امروز در شهر کوچک آمریکا، اعتراضات به ۸ روز نرسیده، حکومت نظامی اعلام شده است!

در آمریکا برای گرفتن حقشان، دست به اعتراض زدند
در ایران بخاطر تهمت و افترای ناحق، دست به اعتراض غیر قانونی زدند!

آزادی را احساس کنید!

منبع: وبلاگ تیم سایبری پلارک

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید