بروز رسانی 
shabnam
خوشتیپخوشتیپ
shabnam

قابل توجه دوستان اراکی. تدری

..............................

قابل توجه دوستان اراکی................................

تدریس خصوصی گیتار کلاسیک توسط خودم

تلفن تماس جهت هماهنگ کردن کلاس 09395802919

  {-113-}{-124-}البته با درنظر گرفتن تخفیف ویژه برای دوستان خوبم در فیس

مشاهده همه ی 1 نظر

مرتضی کریمی:۱۶میلیون گرفتم گل ‌ پرسپولیس در داربی را آفساید

مرتضی کریمی:۱۶میلیون گرفتم گل ‌ پرسپولیس در داربی را آفساید اعلام کنم

ImageThumb 300x225 مرتضی کریمی:16میلیون گرفتم گل ‌ پرسپولیس در داربی را آفساید اعلام کنم

مرتضی کریمی کمک داور جنجالی کشورمان که بعد از داربی سال ۸۹ و به واسطه مردود اعلام کردن گل سالم محمد نوری حسابی نامش بر سر زبان‌ها افتاد و در نهایت مجبور به خداحافظی از فوتبال شد با اعترافاتی که اخیرا در کمیته رسیدگی به تخلفات کرده پای پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال را هم به میان کشیده.

کریمی که بعد از اشتباه خود در داربی با دختر خود به تمرین راه آهن در زمان مربیگری دایی رفته بود و از او طلب بخشش کرده بود با پیشنهاد دایی به عنوان مشاور داوری این باشگاه مشغول به کار شد. کریمی که در خصوص برخورد دایی گفته بود او خیلی مرد است بعد از داربی که گل سالم پرسپولیس را نگرفته بود سوییچ موتور خود را نشان داده بود و مدعی شده بود اگر اهل رشوه گرفتن بود الان حداقل یک ماشین داشت. اما اعترافات کریمی در مورد رشوه ای که از دوست نزدیک مظلومی گرفته و افشاگری اش در مورد قهرمانی پای امیر قلعه‌نویی را هم به میان پرونده تبانی کشیده است. در این مورد سایت شفقنا نوشته: «شنیده ها حاکی از این است که او تاکید کرده در اسفند سال ۸۷ ،منصور عظیمی با او در ساختمان “آ اس پ” قرار ملاقات گذاشته و پیشنهاد داده تا بازی استقلال و ذوب آهن را برای آبی پوشان در بیاورد! البته او مدعی شده این پیشنهاد را قبول نکرده است و به درخواست دوست قلعه نویی جواب منفی داده است.البته درست ۲ روز بعد محسن قهرمانی برای اولین و آخرین بار در لیگ ایران خطای ۶ ثانیه عیسی اندوی،دروازه بان وقت ذوب آهن را درون محوطه جریمه گرفت تا آبی پوشان با همان خطا و گلی که روی آن به ثمر رساندند برنده بازی شوند. مورد دیگری که مرتضی کریمی افشا کرده به بازی پرسپولیس و سپاهان در بهار سال ۸۶ باز می گردد که باز هم با قضاوت قهرمانی پرسپولیس در بازی نیمه نهایی جام حذفی با ۴ گل از سپاهان شکست خورد و پرونده مصطفی دنیزلی در آن مقطع در پرسپولیس بسته شد. اما مهم ترین اعتراف مرتضی کریمی به قضاوت بودار و پر حرف و حدیث خودش در بازی رفت دربی استقلال و پرسپولیس در لیگ دهم(فصل۹۰-۸۹) مربوط می شود که با پرچم نادرستش گل سالم محمد نوری را آفساید اعلام کرد.او تاکید کرده از یکی از دوستان نزدیک پرویز مظلومی در خیابان نظام آباد مبلغ ۱۶ میلیون تومان به علاوه یک دستگاه تلویزیون ال سی دی ۵۰ اینچ گرفته تا کاری کند در آن بازی سرخپوشان بازنده شوند!»


derbi69.jpg

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
nima
آروم و عادیآروم و عادی
nima

شیخی با مریدان استقلال و پرسپولیس در صحرا نشسته بود ناگهان

شیخی با مریدان استقلال و پرسپولیس در صحرا نشسته بود ناگهان باد سهمگینی شروع به وزیدن کرد و همه پرسپلیسی ها را باد برد!!!!
استقلالی ها با غرور از شیخ پرسیدن شیخ:یعنی ما قویتریم؟
شیخ خندیدو گفت:نه شما سوراخیید باد از شما رد می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mohsen
خوشتیپخوشتیپ
mohsen
پست شماره 120511522 از mohsen

-

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید

ديد از نگاه يه استقلالي متعصب. واقعا واسه سپاهان متاسفم

ديد از نگاه يه استقلالي متعصب...

واقعا واسه سپاهان متاسفم كه با اين بازي استقلال رو اوت كرد!!!

آخه اين هم شد بازي؟ همش توپ و بازي و حملات دست استقلال بود اون وقت

سپاهان الكي الكي برنده شد!

واقعا اگه انصاف داشته باشيد ميبينيد كه نيمه دوم همش استقلال حمله ميكرد اما سپاهان به

لطف ضربات پنالتي برنده شد.اين بي رحمي فوتبال رو نشون ميده.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید