لحظه  بروز رسانی 
پیمان زنگنه
پیمان زنگنه

بداهه گویی چیست؟ بداهه گویی به معنی عدم

 لینک

بداهه گویی چیست؟

بداهه گویی به معنی عدم آمادگی نیست بلکه به معنی عدم آگاهی و اطلاع قبلی است. در این وبینار می آموزیم که چگونه برای هر سخنرانی و ارائه بداهه آماده باشیم.

بداهه گویی یک مهارت اکتسابی برای صحبت کردن می باشد و باید یادآوری کنیم که مهارت ها قابل یادگیری هستند و با تلاش و تمرین میتوان آن ها را کسب کرد.چرا شرکت کردن در این وبینار مهم است؟

چرا باید سخنرانی بداهه داشته باشیم، در حالی که می توانیم از قبل زمان گذاشته و یک متن مناسب سخنرانی آماده کرده و با آمادگی کامل حاضر شد و بهترین عملکرد را داشته باشیم؟

بله در سخنرانی هایی که از قبل برای آمادگی آن زمان می گذاریم، بهتر عمل خواهیم کرد و نتیجه بهتری نیز می گیریم اما، همیشه شرایط ایده آل و طبق سلیقه ما نخواهد بود و گاهی ناچار هستیم که سخنرانی بداهه داشته باشیم و این غیر قابل اجتناب است. پس چه بهتر که در این شرایط نیز خوش بدرخشیم.


پیشنهاد میکنم حتما در این وبینار شرکت کنید و مهارت های خودتان را ارتقاع دهید.
وبینار دارای ضمانت 100% بازگشت وجه می باشد و اگر شما از این دوره راضی نبودید مبلغ پرداختی به شما بازگردانده خواهد شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پیمان زنگنه
پیمان زنگنه

تعریف شما از عزت نفس چیست و چقدر فکر می کنید

 لینک
تعریف شما از عزت نفس چیست و چقدر فکر می کنید

تعریف شما از عزت نفس چیست و چقدر فکر می کنید که عزت نفس تعیین کننده رفتار ما می باشد؟

با وجود تعاریف زیادی که برای عزت نفس شده، باید بگوییم که بطور خلاصه عزت نفس همان ارزش ها، باور ها و اعتقاداتی است که از کودکی با آنها بزرگ شدیم و زمانی که به این موارد اهمیت می دهیم واژه عزت نفس مفهوم پیدا می کند.
عزت نفس یعنی قبول کنید شما هم مثل همه ی انسان ها دارای توانمندی و ارزشمندی فردی هستید و چیزی از دیگران کم نداشته و می توانید با تصمیماتی که بر پایه عزت نفس استوار شده، خود را لایق بهترین های زندگی بدانید.
حالا که فهمیدی عزت نفس یعنی اینکه خودت رو دوست داشته باشی و به خودت اهمیت بدی باید این نکته رو هم بدونی که،عزت نفس و اعتماد به نفس یکسان نیستند اما، اعتماد به نفس میتونه زیر مجموعه عزت نفس باشه.

برای خوندن مقاله کامل عزت نفس چیست روی لینک بالای تصویر کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید