لحظه  بروز رسانی 
پیمان زنگنه
پیمان زنگنه

ScarletClicks یک پلتفرم آشنا برای افرادی که در سایت های

 لینک

ScarletClicks
یک پلتفرم آشنا برای افرادی که در سایت های PTC خارجی فعالیت می کنند. Scarlet Clicks یکی دیگر از سایت های کلیکی معتبر در سال ۲۰۱۹ است که کاربران زیادی از ایران در آن فعالیت می کنند. تبلیغات در اسکارلت کلیکس نسبتا زیاد می باشد و همچنین راههای مختلفی برای کسب درآمد در آن وجود دارد. کاربرهای استاندارد می توانند روزانه تا ۳۰ تبلیغ را در این سایت کلیک کنند و از آن درآمد کسب کنند. نرخ هر کلیک در این سایت ۰.۰۰۰۱ دلار و ۰.۰۰۲۵ دلار است. در این سایت سطوح مختلف عضویت وجود دارد که هر کدام امکانات منحصر به خود را دارد. عضویت در سطح استاندارد رایگان می باشد.

عضویت در سایت ScarletClicks برای کسب درآمد


خلاصه سایت اسکارلت کلیکس:

پرداخت بابت هر کلیک : ۰.۰۰۱ دلار.
حداقل پرداخت : ۲ دلار.
روش های پرداخت : بیت کوین، PayPal، Payza، Skrill, Perfect Money


نقاط ضعف : ظاهری تکراری و کمی کسل کننده. درآمد بسیار پایین.
نقاط قوت : روش مختلف درآمدزایی و تعداد تبلیغات زیاد. تعداد نامحدود ریفرال.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پیمان زنگنه
پیمان زنگنه

بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ :

 لینک
بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ :

بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ :Familyclix


Familyclix یکی از سایت های معتبر کلیکی است که درآمد کاربران را به صورت منظم پرداخت می کند. این سایت یکی از شفاف ترین سایت های کلیکی است، و می توانید در آن ببینید که برخی از کاربران چندین هزار دلار برداشت داشته اند. این رویکرد می تواند ذهن شما را آماده کند که چگونه می توانید از این سایت کلیکی درآمد داشته باشید.

مانند دیگر سایت های کلیکی، Familyclix  نیز محدودیتی بر مبنای آدرس IP دارد. بنابراین شما مجاز نیستید که بیش از یک اکانت برای خود بسازید.

خلاصه سایت کلیکی FamilyClix :

پرداخت بابت هر کلیک : ۰.۰۰۱ دلار.
حداقل پرداخت : ۲ دلار برای دفعه اول و ۳ دلار برای مابقی دفعات.
روش های پرداخت : پی پال، بیت کوین، Payza، Okpay.


نقاط ضعف : این سایت در پرداخت های خود تاخیر دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پیمان زنگنه
پیمان زنگنه

بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ :

 لینک

بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ :Paidverts
پیدورتس یکی از معتبرترین سایت های کلیکی است که با خود نوآوری های زیادی آورده است. برخی می گویند که Paidverts انقلابی در صنعت سایت های کلیکی بوجود آورده است. اما این همه ماجرا نیست زیرا تا شما خودتان از آن استفاده نکنید متوجه تفاوت ها نخواهید شد.

کسب درآمد دلاری از این سایت به روش های مختلف صورت می گیرد. بنابه گفته خود سایت چنانچه شما کاربر فعال و سخت کوشی باشید می توانید پس از چند ماه فعالیت به درآمد روزی ۵۰ دلار نیز برسید. البته این عدد شاید بیشتر جنبه تبلیغات داشته باشد ولی کسب درآمد اینترنتی از این سایت کلیکی خارجی ارزش وقت گذاشتن دارد. در ابتدا شاید درآمد شما از این پیدورتس کم باشد ولی پس از مدتی که با راه کارهای آن آشنا شوید می توانید بیشتر از هر سایت کلیکی ای در آن درآمدزایی کنید.

برای اینکه بتوانید در Paidverts موفقیت کسب کنید به شما پینشهاد می کنم که پست راهنمای آن به نام معرفی سایت کلیکی پیدورتس و ترفندهای کسب درآمد دلاری از آن را مطالعه نمایید.

Paidverts :

پرداخت بابت هر کلیک : از ۰.۰۰۵ دلار (با BAPS خیلی بالا تا چندین دلار نیز بابت هر کلیک می رسید).
حداقل پرداخت : ۱ دلار.
روش های پرداخت : بیت کوین، لیت کوین، پرفکت مانی ، Payeer و غیره.


نقاط ضعف : در ابتدای کار در این سایت درآمد پایین است. درآمد پایین از ریفرال ها.
نقاط قوت : راه های مختلف کسب درآمد از کلیک برروی تبلیغات گرفته تا بازی کردن. روش های نوین و جذاب درآمدزایی. درآمد بسیار بالا در صورت فعالیت مستمر و دانستن ترفندها.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پیمان زنگنه
پیمان زنگنه

بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ :

 لینک
بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ :

بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ :


NeoBux
نئوباکس یکی از بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ است. شاید بتوان نئوباکس را معتبرترین سایت کلیکی دنیا نامید. این وب سایت سالیان زیادی است که در صنعت PTC فعالیت می کند و در این مدت خود را به یکی از معتبرترین آنها تبدیل کرده است. نئوباکس از سال ۲۰۰۷ شروع به کار کرده است و به صورت منظم به کاربران خود پرداختی داشته است. به جز تبلیغات کلیکی شما می توانید از قابلیت های دیگر این سایت مانند انجام وظایف کوچک نیز کسب درآمد کنید. با این وجود تمرکز اصلی نئوباکس تبلیغات کلیکی است.

از قابلیت های نئوباکس می توان به پرداخت به موقع و گارانتی تبلیغات استاندارد اشاره کرد. همچنین محدودیتی برای کاربران در نظر گرفته است که بیشتر از یک اکانت نمی توانند برای خود بسازند. این محدودیت برمبنای IP می باشد و کسی دیگر نمی تواند با آن IP عضو شود. چنانچه متوجه شوند که یک کاربر بیش از یک اکانت دارد تمام فعالیت های او را متوقف می کنند. پس اطمینان حاصل کنید که از قوانین آنها پیروی می کنید.

عضویت در NeoBux برای کسب درآمد دلاریخلاصه سایت نئوباکس :

درآمد از هر کلیک : ۰.۰۰۱ دلار.
حداقل پرداخت : ۲ دلار.
روش های پرداخت : پی پال، Skrill، AirTM، Neteller.


نقاط قوت : فعالیت از سال ۲۰۰۸ و پرداخت به موقع و سریع از آن زمان. بیش از ۱۲ میلیون دلار پرداخت تا به امروز. راههای مختلف درآمدزایی. افزایش میزان درآمد با افزایش فعالیت. سیستم ریفرال اجاره ای به صرفه و درآمدزا.
نکات برای افزایش درآمد از نئوباکس:

روزی چند بار به سایت سر بزنید ، زیرا تبلیغات در چند نوبت اضافه می شوند.
تنها راه افزایش درآمد در این نئوباکس اجاره ریفرال یا ریفرال مستقیم است و بدون ریفرال درآمد بسیار کمی خواهید داشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پیمان زنگنه
پیمان زنگنه

بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ :

 لینک
بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ :

بهترین سایت های کلیکی سال ۲۰۱۹ :


Ojooo
بی شک اوجو را می توان یکی از کامل ترین سایت های کلیکی نامید. اخیرا این وب سایت نیز استراتژی PTC خود را تغییر داده است و استراتژی جدید آن بسیار جالب است. با وجود اینکه این وبسایت یکی از بهترین سایت های کلیکی است ولی شاید کار کردن با آن در ابتدا کمی گیج کننده باشد. این وب سایت عضوهایی در سطوح متفاوتی دارد، که برای عضویت غیر از سطح استاندارد می بایست حق عضویت پرداخت کنید. روش های کسب درآمد از اوجو بسیار متنوع است و کاربران می توانند هم از طریق دیدن تبلیغات و هم از طریق جمع آوری کارت هدیه آمازون و غیره کسب درآمد کنند.

یکی از قابلیت های جالب Ojooo قابلیت traffic exchange است. صاحبان وب سایت ها می توانید با استفاده درست از این قابلیت برای سایت خود ترافیک بفرستند. بعد از اینکه کمی در اوجو فعالیت کنید تازه با تفاوت های بسیار جالب آن با دیگر سایت های کلیکی آشنا خواهید شد.

این وب سایت کلیکی مانند دیگر سایت های PTC، محدودیت IP دارد و هر IP تنها می تواند یک بار در سایت عضو شود. اگر آنها متوجه شوند که بیش از یک اکانت استفاده می کنید دسترسی شما را متوقف می کنند. برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد wad.ojooo کسب کنید می توانید مقاله ما که در آن به بررسی سایت اوجو – Ojooo پرداختیم را نیز مطالعه کنید.


در عکس زیر می توانید تاییدیه پرداخت سایت اوجو را ملاحظه نمایید. پرداختی یک روز پس از درخواست واریز شده است.

خلاصه سایت Ojooo :

پرداخت بابت هر کلیک : ۰.۰۰۱ دلار برای تبلیغات ۵ ثانیه ای.
حداقل پرداخت : ۲ دلار.
روش های پرداخت : بیت کوین، PayPal، Payza، Okpay.


نقاط ضعف : در اپلیکیشن موبایل اوجو تعداد تبلیغات بیشتر از نسخه دسکتاپ آن است.
نقاط قوت : روش مختلف درآمدزایی اینترنتی از طریق این سایت تماشای تبلیغات. پرداخت سریع درآمد به دلار یا به بیت کوین. سیستم اجاره ریفرال به صرفه و درآمدزا.
نکات برای افزایش درآمد از اوجوو :

روزی چند بار به سایت سر بزنید ، زیرا تبلیغات در چند نوبت اضافه می شوند.
اوجو گرید را استفاده کنید، زیرا جوایز آن واقعی است.
زیرمجموعه اجاره ای در این سایت همیشه سودآور نیست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید