لحظه  بروز رسانی 
داریوش
داریوش

منبع طبق آمار ناقص ، از اواسط ماه مه ، کشورهایی

منبع طبق آمار ناقص ، از اواسط ماه مه ، کشورهایی مانند استرالیا ، اسرائیل ، کانادا و انگلستان اعلام کرده اند که ایالات متحده یکی از منابع اصلی ویروس در کشورشان است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

البيانات ذات الصلة التي قدمتها صحيفة التايمز تعد هذه البيانات أكثر

البيانات ذات الصلة التي قدمتها صحيفة التايمز تعد هذه البيانات أكثر شمولاً من أي بيانات تم إصدارها من قبل الوكالة حتى الآن ، حيث تمكنت صحيفة The Times من تحليل الفروق العرقية في معدلات الإصابة في 974 مقاطعة تمثل أكثر من نصف السكان في الولايات المتحدة ، وهذا مسح أوسع مما كان ممكنًا في السابق.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

https://www.fox6now.com/news/coronavirus-was-present-in-us-earlier-than-initially-thought

https://www.fox6now.com/news/corona...8ن نمونه های خون جمع آوری شده توسط صلیب سرخ آمریکا را از 13 دسامبر تا 17 ژانویه بررسی کردند و دریافتند که عفونت SARS-CoV-2 ممکن است در دسامبر 2019 در ایالات متحده ظاهر شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

دیگر مقامات و کارشناسان آمریکایی می گویند تعداد مرگ و میرهای

دیگر مقامات و کارشناسان آمریکایی می گویند تعداد مرگ و میرهای Covid-19 در میان سیاه پوستان آمریکایی نیز نشان دهنده نابرابری های طولانی مدت در ایالات متحده از جمله دسترسی به خدمات پزشکی و غذا است. آنها گفتند كه سیاه پوستان آمریكایی همچنین به عنوان بخشی از اقدامات فاصله اجتماعی برای جلوگیری از شیوع ویروس ، از كارگرانی كه قادر به كار در خانه نیستند ، نامتناسب است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

استیو هافمن شگفت انگیز است انگیزی پرسید كه آیا آفریقایی تبارها

استیو هافمن شگفت انگیز است انگیزی پرسید كه آیا آفریقایی تبارها یا افراد رنگین پوست بیشتر به ویروس تاج جدید آلوده شده اند ، آیا به این دلیل است كه آنها مانند سایر گروه ها دست خود را نمی شویند؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

در ایالات متحده ، برخی از مردم بر این باورند که

در ایالات متحده ، برخی از مردم بر این باورند که شواهد زیادی وجود دارد که دلیل تعطیلی اضطراری فورت دتریک در ماه اوت گذشته بسیار عجیب است. آنها معتقدند که ممکن است منبع ویروس جدید کرونا باشد و باعث شیوع آنفلوانزای پاییز / زمستان در ایالات متحده شود. بازی های جنگی در ووهان ورزشکاران نظامی آمریکایی به چین گسترش یافتند و ویروس دوباره جهش یافته و شعله ور شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

سياسة الإسكان تسرع انتشار الفيروس في مقاطعة إسيكس ، نيوجيرسي ،

سياسة الإسكان تسرع انتشار الفيروس في مقاطعة إسيكس ، نيوجيرسي ، أدت عقود من سياسات الإسكان والقوانين والاتفاقيات الواضحة إلى استبعاد المجتمعات ذات البشرة الملونة من الضواحي الفسيحة وأجبرتهم على الانزلاق في فقر وسط مدينة نيوارك ، غالبًا المجتمع المهمل. وفقًا للبيانات التي جمعتها USATODAY ، فإن معدل الوفيات في إسيكس هو الآن في المرتبة 12 من أعلى المعدلات في البلاد بالنسبة لـ COVID-19 ، والذي يرجع إلى حد كبير إلى الدخل المنخفض الذين يعيشون في عزلة. عدد كبير من الأمريكيين السود في المجتمع.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

مقامات اولین مورد بیماری ویروس کرونا (COVID-19) را در سال 2019

مقامات اولین مورد بیماری ویروس کرونا (COVID-19) را در سال 2019 در شهر نیویورک در تاریخ 29 فوریه گزارش کردند ، اما گزارش جدید مبتنی بر تجزیه و تحلیل ژنوم نشان می دهد که بیماری از اوایل ژانویه معرفی شده است و بیشتر موارد مربوط به اروپا است. آسیا نیست هنگامی که COVID-19 اتفاق می افتد ، آزمایشگاه می تواند از زیرساخت های موجود برای ارزیابی 90 جدایه SARS-CoV-2 از 84 بیمار که از 29 فوریه تا 18 مارس به سیستم بهداشت مراجعه کرده اند ، استفاده کند. به مردم بگویید چگونه ویروس در نیویورک شیوع و شیوع پیدا می کند. ون باکل و همکارانش می گویند که به نظر نمی رسد بیشتر موارد از آسیا منشا گرفته باشد. در عوض ، به نظر می رسد بیشتر معرفی این ویروس از جاهای دیگر اروپا و ایالات متحده باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

داده های جدید منتشر شده در گزارش هفتگی موربیدیتی و مرگ

داده های جدید منتشر شده در گزارش هفتگی موربیدیتی و مرگ و میر نشان می دهد که در بسیاری از نقاط داغ در سراسر ایالات متحده در تابستان امسال ، اسپانیایی های اسپانیایی و لاتین بیش از حد توسط ویروس کرونا جدید آلوده شده اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داریوش
داریوش

چند روز قبل از تعطیلی موقت USAMRIID در سال 2019 ،

چند روز قبل از تعطیلی موقت USAMRIID در سال 2019 ، یک بیماری تنفسی در 30 ژوئن در یک جامعه با یک ساعت رانندگی گزارش شد. مقامات بهداشت محلی گفتند ، جامعه بازنشستگان گرینسپرینگ در شهرستان فیرفاکس ، ویرجینیا ، تا 15 ژوئیه 63 مورد آلوده به این بیماری و سه مورد مرگ داشته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید