لحظه  بروز رسانی 
sina_1
sina_1

استخدام در صنایع شها صنایع شها هلدینگ اعتباری میباشد که

 لینک

استخدام در صنایع شها

صنایع شها هلدینگ اعتباری میباشد که تشکیل شده از 5 شرکت میباشد . این شرکت در نظر دارد به منظور ارتقا سطح کیفی محصولات خود در صنعت تولید تجهزات تصفیه آب و تصفیه فاضلاب از فارغ التحصیلان در رشته مرتبط همکاری بطلبد . آن دسته از مهندسانی که در صنعت تولید سپتیک تانک پلی اتیلن و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب مهارت و تجربه دارند دعوت میشود با ارسال رزومه به آدرس ایمیل شرکت ارسال نمایند . تا در صورت تایید با ایشان همکاری داشته باشیم .

صنایع شها تولید کننده "سپتیک تانک پلی اتیلن" و "پکیج تصفیه فاضلاب"

فیلد های کاری :

طراح سپتیک تانک با نرم افزار سالیدورکس تجربه 2 سال کاری
طراح پکیج تصفیه فاضلاب سابقه کار حداقل 10 سال + مدارک بین اللملی SW
مدیر کارگاه با حداقل 13 سال تجربه کاری با یا بدون تحصیلات
مدیر نرم افزار CRM سابقه کار 1 سال مرتبط یا غیر مرتبط

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sina_1
sina_1

خرید اینترنتی لباس   بنده یک وبلاگ نویس

 لینک


خرید اینترنتی لباس

 

بنده یک وبلاگ نویس میباشم و در مورد موضوعات زیادی تحقیق میکنم یکی از جدیدترین موضوعاتی که در گیر آن می باشم بحث خرید اینترنتی لباس میباشد . شاید بسیار مضحک بنظر برسد ولی چه بسا تا دیروز کسی فکر نمی کرد که خرید اینترنتی لباس همه جا اسم دربیاورد و روانه کامپیوتر های کاربران شود همانند بسیاری از بازی های کامپیوتری یا موبایلی مثل کینگ آو کوینز که بیش از 30 میلیون در ماه درآمد دارد . خرید اینترنتی لباس نیز توسط اپ های در حال انجام میباشد و پیشنهاد اصلی در خرید اینترنتی لباس همان سایت های فروش آنلاین لباس میباشد . خرید لباس به صورت آنلاین یکی از بهترین و پیشه رو ترین کارهای تجاری در اینترنت میباشد . بنابر این لازم میدانم خرید اینترنتی لباس یورمد رو به شما معرفی کنم این سایت "خرید اینترنتی لباس" بسیار دارای محصولات متنوعی میباشد . آدرس سایت یورمد رو من به صورت زیر می نویسم ( خرید اینترنتی لباس ) کلیک کنید .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sina_1
sina_1

بند سینا رادمهر نویسنده و بررسی کننده مد و لباس های

 لینک

بند سینا رادمهر نویسنده و بررسی کننده مد و لباس های نو ظهور در ایران میباشم .

"فروشگاه اینترنتی لباس" پدیده ای نو ظهور نیست شاید در کشور ما هم سایتهای بسیار زیادی باشند که به فروشگاه اینترنتی لباس معروف هستند . واقعیت این میباشد به دلیل شروع فصل جدید مالیاتی , هزینه های سنگین کاهش قیمت ارزکشور نسبت به سایز ارزها و به تبع آن افزایش نرخ لباس های ایرانی شاید گریزی کوتاه و مجالی برای کشور ترکیه که صادر کننده لباس های برند میباشد باشد ! نرخ لیر کاربران زیادی را به سمت فروشگاه اینترنتی لباس ی می کشاند که عمدتا اجناس خوب و با کیفیت ترک می فروشند . یکی از این فروشگاههای معتبر در زمینه فروش اینترنتی لباس ترکیه یورمد میباشد .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sina_1
sina_1

آب شیرین کن | فیلتراسیون آب | سختی گیرلیست پکیج

 لینک

آب شیرین کن | فیلتراسیون آب | سختی گیر

لیست پکیج های تولیدی :

  1. دستگاه آب شیرین کن
  2. سختی گیر
  3. فیلتراسیون آب

طراح و تولید کننده دستگاه های آب شیرین کن , دستگاه RO , فیلتراسیون آب , سختی گیر


شرکت ایکو بهاب طراح و سازنده پکیج های تصفیه آب ؛ آب شیرین کن به روش اسمز معکوس (دستگاه RO ) میباشد . این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه در ساخت دستگاههای آب شیرین کن و نصب و راه اندازی صدهها خط تولید آب شیرین در کشور هم اکنون قادر به طراحی انواع دستگاههای آب شیرین میباشد .

دستگاه های آب شیرین کن صنعتی ایکو بهاب به سه دسته تقسیم می شوند که ظرفیت آب خام ورودی آنها بین 5 تا 2000 مترمکعب در روز می باشد :


  1. تصفیه آب چاه (Brakish Well Water) که قادر به تصفیه آب خام ورودی با TDS تا 4000ppm را می باشد.

  2. تصفیه آب شور سطحی (Brakish Surface Water) که قادر به تصفیه  آب خام ورودی با  TDS تا 12.000ppm می باشد.

  3. تصفیه آب دریا (Sea Water) که قادر به تصفیه آب خام ورودی با TDS  تا 35.000ppm می باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sina_1
sina_1

درباره سپتیک تانک سپتیک تانک ها  مخازن جمع آوری فاضلابی میباشند

درباره سپتیک تانک

سپتیک تانک ها  مخازن جمع آوری فاضلابی میباشند که جهت کاهش بار فاضلاب و کاهش حجم جامدات فاضلاب استفاده میگردد . فاضلاب چندین واحد مسکونی وارد یک سپتیک تانک کوچک و کم حجم میشود سپس عملکرد لجن فعال سپتیک با افزایش گاز و دما شروع میگردد , سپس لجن روی فاضلاب تشکیل میگردد و باعث کاهش غلظت مایعات چسبنده و روغن میگردد . بدلیل افزایش رشد , لجن ها شروع به خودخوری میکنند تا به پساب لجنی مایع تبدیل گردد . در این مرحله آبی رقیق و بدون جامدات از سپتیک تانک خارج و به شبکه اگو شهری وارد میگردد . سپتیک تانک ها عمدتا به دو حالت بتنی و پلی اتیلنی ساخته میگردد . سپتیک تانک های بتنی ارزان تر از سپتیک تانک های پلی اتیلنی بوده ولی هزینه های بهره بردای و اجرای سپتیک تانک بتنی زیاد میباشد. سپتیک تانک های پلی اتیلن قیمت مناسبی داشته وعمده خرید سپتیک تانک های از جنس پلی اتیلن میباشد .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید