افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
mini kar
mini kar

خلاقیت عامل موفقیت در کراود سورسینگ
4-comp-compressor-750x375.jpg


کراود سورسینگ به همراه خلاقیت یعنی موفقیت.با خلاقیت بیشتر در بهره گیری از کراود سورسینگ می توان، در کسب و کار گام های موثرتری برداشت.

کراود سورسینگ در مقاله های مختلف همیشه به عنوان ابزاری قدرتمند و با پتانسیل نهفته بالا یاد می شود. همه به این امر واقف هستند که با جمع سپاری کارهای بزرگی تا به اکنون انجام شده است. با یک تحقیق و بررسی در پروژه های مختلفی که در کراود سورسینگ انجام شده است، می توان دریافت که دلیل متمایز بودن آنها ایجاد تازگی و نوآوری در اجرای آنهاست. یا به عبارتی دیگر خلاقیت در آنها تمایز ایجاد کرده است.

%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8

خلاقیت چیست؟

خلاقیت مفهومی است که تعریف‌های آن در طول زمان تغییراتی کرده‌است و پژوهشگران مختلف تعاریف متعددی برای آن ارائه نموده‌اند که البته اشتراک معنایی زیادی دارند.

خلاقیت را باید به عنوان نوعی مسئله‌گشایی مد نظر قرار بدهیم. خلاقیت عبارتست از فرایند حس کردن مسائل یا کاستی‌های موجود در اطلاعات، فرضیه‌سازی دربارهٔ حل مسائل و رفع کاستی‌ها، ارزیابی و آزمودن فرضیه ها، بازنگری و بازآزمایی آن‌ها و سرانجام انتقال نتایج به دیگران و استفاده از آنها برای رفع موانع و مشکلات.

خلاقیت اصلا مخصوص فرد یا  افراد خاصی نیست و همه انسانها دارای این تقدرت هستند. هرچند که سطح این توانایی  در افراد مختلف متفاوت است.خیلی اوقات افراد حتی ممکن است بدون اطلاع خودشان خلاقیتی به خرج داده باشند.

در کل خلاقیت یک مهارت دریافتی از محیط است و اکتسابی می باشد.

شاید مردم بطور عمومی خلاقیت را در پدید آوردن یک تابلو هنری ببینند اما خلاقیت در هر امری امان پذیر است و اصلا مختص فعالیت خاصی نیست. از موارد کوچک در زندگی روزمره گرفته تا ایجاد کسب و کار و فعالیت های بزرگ علمی و اقتصادی در سطوح کلان یک کشور.

%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8

خلاق کیست؟

افراد خلاق دائما در حال پیگیری و تلاش و تفکر برای مسایل مختلف هستند. و ار هر موقعیتی برای ابداع و نوآوری استفاده می کنند..

از شکست های خود درس گرفته و با انرژی بیشتری ادامه میدهند، دلسردی برای

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید