مسیر سبز
مسیر سبز

آخرین قیمت مسکن در پایتخت بازار خرید و فروش

آخرین قیمت مسکن در پایتخت 
 بازار خرید و فروش

آخرین قیمت مسکن در پایتخت
بازار خرید و فروش مسکن این روزها رونق بیشتری را تجربه می کند و تعداد معاملات با افزایش بیشتری نسبت به ماه قبل مواجه شده است که به نظر می رسد این امر رکود یکماه گذشته را کمی جبران می کند.

در واقع شهریور ماه که به دلیل سفرهای تابستانی و مهرماه با آغاز مدرسه بازار خرید و فروش مسکن با رکود مواجه می شود همچنین روزهای نزدیک به سال نو و ماه های محرم و صفر هم از جمله زمان هایی به شمار می روند که بازار مسکن با رکود بیشتری همراه است که در ماه های پس از آن رکود در بازار کمتر می شود.

بررسی های خبرنگار مهر نشان می دهد که هم اکنون در نیمه آبان ماه بازار مسکن با رونق بیشتری همراه شده است و قیمت ها هم در این مدت کمی نسبت به قبل افزایش داشته اند به این معنا که فروشندگان حاضر به ارایه تخفیف به مشتریان نیستند زیرا معتقدند که مشتری در بازار وجود دارد و نیازی به مجاب کردن یک مشتری نیست.

با وجود این قیمت خرید وفروش مسکن نسبت به ماه گذشته افزایش زیادی نداشته اند اما امکان کمی تغییر قیمت در دو هفته آینده وجود دارد.

قیمت خرید و فروش برخی آپارتمان ها در تهران

براساس گزارش میدانی خبرنگار مهر، آپارتمان 45 متری در شریعتی ادیبی به قیمت 120 میلیون تومان به فروش می رسد و برای 43 متری در خیابان قزوین نوساز و تکواحدی با 13 میلیون تومان وام و 12 میلیون تومان رهن به قیمت یک میلیون و 200 هزار تومان پیشنهاد شده است.

مالک آپارتمان 42 متری در سبلان هم قیمت 55 میلیون تومان را برای واحد خود در نظر گرفته است و 50 متری در محله نارمک 46 متری غربی یکخوابه و نوساز با قیمت 115 میلیون تومان به فروش می رسد.

همچنین 50 متری در یوسف آباد 30 ساله با قیمت 120 میلیون تومان از سوی مالک به فروش گذاشته شده است و همین متراژ در خیابان جمهوری یاسر جنوبی یک خوابه و طبقه چهارم با انباری، با عمر 8 ساله با قیمت 85 میلیون تومان به فروش می رسد.

در محدوده میدان امام حسین خیابان اقبال هم آپارتمان 58 متری زیر همکف با عمر 13 ساله هم به قیمت 59 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و مالک آپارتمان 56 متری طبقه پنجم با پارکینگ و انباری با 14 میلیون و 500 هزار تومان رهن، 16 میلیون وام و 61 میلیون تومان نقد به فروش می رسد.

یک آپارتمان 61 متری و دو خوابه در تهران نو افضلی طبقه سوم با آسانسور و پارکینگ و با عمر 11 ساله 106 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و 70 متری در مطهری ترکمنستان و دوخوابه با قیمت 173 میلیون تومان به فروش می رسد.

منبع: مهر باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید