مسیر سبز
مسیر سبز

آخر سال خوب برای شعرباف تماشا: یکی از مولفه های

آخر سال خوب برای شعرباف 
 تماشا: یکی از مولفه های

آخر سال خوب برای شعرباف
تماشا: یکی از مولفه های موفقیت در موسیقی برگزاری اجراهای زنده خوب و حضور پررنگ در رسانه هاست و در اغلب موارد نام خواننده یا گروهی بدون اجرای رسمی و فقدان حضور رسانه ای در ذهن طرفدارانشان کمرنگ خواهد شد اما «شهرام شعرباف» و گروه باسابقه «اوهام» از این قضیه مستثنا هستند.

 با وجود اینکه طی این سال ها نام آنها کمتر در رسانه ها برده می شد و به مدت 12 سال اجرای رسمی نداشتند به واسطه شناخت سلیقه مخاطبان و ارائه کارهای باکیفیت هنوز هم ماندگار هستند.

سه روز پایانی شهریور امسال سالن برج آزادی میزبان نخستین کنسرت «شهرام شعرباف» و گروهش پس از 12 سال بود، کنسرتی که با اجرای موفق او و استقبال بسیار خوب دوستدارانش به بهترین شکل برگزار شد.حالا چند روزی می شود که «شهرام شعرباف» به سختی مشغول تمرین و تدارک یک برنامه ویژه است تا سال خوب او و گروه «اوهام» تکمیل شود چرا که پس از کنسرت تابستانی موفق شعرباف چندی پیش او با خواندن تیتراژ برنامه «سپید پررنگ» به دنیای تیتراژخوانی تلویزیون هم وارد شد و اکنون مراحل ساخت آلبوم جدیدش را سپری می کند.

قرار است روزهای 14 و 15 اسفند 91 جاری سالن اریکه ایرانیان در تسخیر طرفداران «شهرام شعرباف» و «اوهام» باشد و آنها قصد دارند در ساعت های 19 و 22 روزهای ذکر شده با اجرای قطعات پرخاطره قدیمی و جدید مانند واپسین روزهای تابستان امسال نبض موسیقی پایتخت را در دست بگیرند.

فروش بلیت این کنسرت هنوز آغاز نشده است اما یکی از نکات مهم اطلاعیه گروه «اوهام» درباره کنسرت اسفند ماه است که در صفحه رسمی آنها منتشر شده از این قرار است: «دوستانی که بلیت های خود را در پاییز گذشته رزرو کرده اند در اولویت خرید بلیت قرار داشته و همکاران ما ابتدا با آنها تماس گرفته و با تحویل کلیه بلیت های رزرو شده، فروش عمومی بلیت ها شروع خواهد شد.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید