هر روز!
هر روز!

آغاز عملیات اجرایی راه دبیران زرین دشت به فسا :

آغاز عملیات اجرایی راه دبیران زرین دشت به فسا :

آغاز عملیات اجرایی راه دبیران زرین دشت به فسا
: آغاز عملیات اجرایی راه دبیران زرین دشت به فسا
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛عملیات اجرایی راه مواصلاتی دبیران زرین دشت به شیبکوه فسا آغاز شد.
به گزارش : مدیر کل راه و شهرسازی فارس در آیین کلنگ زنی این طرح به اهمیت این طرح اشاره کرد و گفت: این راه میان بر به دلیل قابلیت اتصال شهرستان های فسا، زربن دشت و لارستان با بندر عباس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
تکاور اولویت اجرای این طرح را از سمت زرین دشت اعلام کرد و افزود:  فاز اول این راه به طول ۹ کیلومتر با اعتباری افزون بر ۵۰ میلیارد ریال در مدت کمتر از دو سال به بهره برداری خواهد رسید.
 وی همچنین از اجرای مناقصه  قطعه بعدی این راه در آینده نزدیک که شهر دبیران را به مرکز شهرستان زرین دشت متصل خواهد کرد خبر داد و نسبت به اجرای طرح کمربندی غرب حاجی آباد و اصلاح گردنه شهرپیر زرین دشت قول مساعد داد.
 نماینده مردم شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی هم با قدردانی از زحمات مسئولان راه و شهرسازی در استان و تهران، نسبت به اجرای این طرح مهم گفت: ما مسئولان در مقابل مردم، وظیفه ای جز خدمت رسانی بی منت نداریم.
دکتر رضا انصاری با تشریح وضعیت نامناسب اقتصادی دولت، به محرومیت زرین دشت و استحقاق مردم این شهرستان برای استفاده از خدمات دولت اشاره کرد و گفت: بر اساس وعده نانوشته خویش متعهد به استفاده از تمام ظرفیت ها، برای زدودن چهره محرومیت از رخسار منطقه هستم.
همزمان عملیات اجرایی قطعه دوم این راه نیز به طول ۷ کیلومتر از سمت احمد آباد فسا آغاز خواهد شد.
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید