بررسی خودرو
بررسی خودرو

آغاز فروش اقساطی رنو تالیسمان 2017 نگین خودرو به عنوان

آغاز فروش اقساطی رنو تالیسمان 2017 
 نگین خودرو به عنوان

آغاز فروش اقساطی رنو تالیسمان 2017
نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران در بخشنامه فروش جدید، رنو تالیسمان را به عنوان خودروی محبوب رنو در ایران با «شرایط اقساطی» عرضه کرد.
در این بخشنامه فروش امکان استفاده از وام 70 میلیون تومانی برای خرید مدل‌های 2017 این خودرو با باز پرداخت 12 ماهه فراهم شده است.
نگین خودرو همچنان تالیسمان را با قیمت سال گذشته خود عرضه می‌کند و بهای 189 میلیون و 500 هزار تومان را برای آن در نظر گرفته است.
رنو تالیسمان به موتور 1.6 لیتری توربو 190 اسب بخار با گشتاور 260 نیوتون متر مجهز است. توان موتور این خودرو توسط یک گیربکس 7 دنده اتوماتیک دوکلاچه به چرخ‌های جلو می‌رسد. هماهنگی بالای موتور و گیربکس و از طرفی توان بالای موتور در تمام مدت، باعث شده تا تالیسمان شتاب صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 7/7 ثانیه ثبت کند. همچنین این خودرو می‌تواند در حالت عادی به سرعتی بیش از 235 کیلومتر بر ساعت برسد.
وجود امکانات لوکس و از طرفی طراحی خاص باعث شده تا این سدان فرانسوی در جایگاه یک خودرو پریمیوم برای بازار ایران باشد. رنو تالیسمان این روزها تا 210 میلیون تومان در بازار آزاد خرید و فروش می‌شود و در حال حاضر نیز به عنوان یکی از پرفروش‌ترین خودروهای رنو در ایران و بازار جهان شناخته می‌شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی شرکت نگین خودرو به نشانی www.neginkhodro.com مراجعه فرمایید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید