هر روز!
هر روز!

آغاز پخش فصل چهارم خندوانه همزمان با شب یلدا و تولد

آغاز پخش فصل چهارم خندوانه همزمان با شب یلدا و تولد

آغاز پخش فصل چهارم خندوانه همزمان با شب یلدا و تولد رامبد جوان
: پخش فصل چهارم خندوانه با اعمال تغییراتی از شب یلدا آغاز می شود. در بنیتا بخوانید.
: آغاز پخش فصل چهارم خندوانه همزمان با شب یلدا و تولد رامبد جوان
به گزارش : برنامه ی «خندوانه» یکی از موفق ترین برنامه های تلویزیون در چند سال اخیر بوده است که توانسته خیل عظیمی از خانواده ها را دور هم در پای تلویزیون جمع کند. این برنامه به گونه ای یادآور دوران طلایی تلویزیون در سال های دهه ی شصت و هفتاد است. خندوانه توانست تا حدودی ریزش مخاطب صدا و سیما را جبران کند و دوباره نگاه ها را به سمت تلویزیون ملی جلب کند. تا کنون سه فصل از این برنامه پخش شده است و اکنون قرار است که فصل چهارم، در طولانی ترین شب سال و هم زمان با سالروز تولد «رامبد جوان» مجری این برنامه آغاز شود. در ادامه با بنیتا همراه باشید.
فصل چهارم خندوانه تغییرات مهمی خواهد داشت. از عوض شدن لوکیشین تا اضافه شدن چند پرسوناژ نوین.

لوکیشنی  فصل سوم برنامه در آن فیلمبرداری می شد در جاده ی فتح قرار داشت و دسترسی مهمانان برنامه و عوامل تا حدودی سخت بود. به همین خاطر لوکیشن نوین به سعادت آباد منتقل شد و فضای داخلی استودیو هم با تغییراتی همراه بود.
یکی از بنیادی ترین تغییرات این برنامه که شاید بسیاری را ناامید کند، نبودن «جناب خان» است؛ البته سعی شده با اضافه کردن عروسک های نوین، نبودن جناب خان کمتر احساس بشود. «سید علی احمدی» تهیه کننده ی برنامه، در این باره اظهار کرد که بسیار تلاش کردیم تا جناب خان را برای فصل نوین هم داشته باشیم اما این امر میسر نشد. به همین خاطر پرسوناژهای جدیدی در برنامه معرفی خواهند شد.

از دیگر تغییراتی که اتفاق افتاده بخش «خنداننده شو» است. این بخش که در فصل دوم برنامه و با حضور کمدین هایی مثل «امیرمهدی ژوله»، «مهران غفوریان»، «امین حیایی» و.. برگزار شده بود، قرار است در فصل چهارم هم باشد با این تغییر که این مسابقه این بار با حضور خود مردم برگزار خواهد شد و مردم با ارسال ویدئوهایی در این مسابقه شرکت خواهند کرد. از بین آثار ارسالی، در مرحله ی اول ۱۰۰ ویدئو انتخاب می شود. سپس از بین ۱۰۰ اثر اولیه، ۱۶ ویدئو به مرحله ی آخر می رسند و در نهایت خنداننده ی برتر انتخاب می شود.
در این فصل، از تعداد افراد حاضر در استودیو کاسته شده است. بر اساس گفته های رامبد جوان ، تعداد مهمانان بین ۱۵۰-۲۰۰ نفر خواهد بود؛ این در حالی است که در فصل سوم خندوانه به طور متوسط ۴۰۰ نفر در هر برنامه حضور داشتند. صدای خنده های این تعداد بالای جمعیت فضای خیلی شاد و خوبی را ایجاد می کند اما مدیریت و سازماندهی تعداد بالای مهمانان زمان و انرژی زیادی را از عوامل گروه می گرفت. به همین خاطر تعداد مهمانان کاهش یافت.
به مناسبت آغاز فصل نوین، رامبد جوان ویدئویی هم منتشر کرد و در آن کلیاتی از تغییرات جدیدی که در خندوانه اعمال شده را توضیح داد. این ویدئو را می توانید در بنیتا ببینید.
[aparat:14822350314555174,code:uVrbU] 
خندوانه را باید پدیده ای در صدا و سیمای چند سال اخیر ایران دانست؛ چراکه موفق شده دوباره بخشی از جامعه را  که با شبکه های ملی بیگانه شده بودند، با تلویزیون آشتی دهد.

مقالات مرتبط پشت دوربین های «خندوانه» چه خبر است؟ رضا صادقی در خندوانه/ از هدیه جناب خان تا ترک قلیان رد شایعه ی دریافت حقوق ۳۰ میلیونی رامبد جوان برای خندوانه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید