هر روز!
هر روز!

آماده سازی شرایط اقتصاد مقاومتی وظیفه دولت است : آماده

آماده سازی شرایط اقتصاد مقاومتی وظیفه دولت است : آماده

آماده سازی شرایط اقتصاد مقاومتی وظیفه دولت است
: آماده سازی شرایط اقتصاد مقاومتی وظیفه دولت است
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ یک فروشنده نوشت افزار دلواری درگفتگو باخبرنگار سپاس در دلوار گفت: به جهت یکپارچه بودن،و حمایت از تولید داخلی لوازم مصرفی نوشت افزاری خود را صد درصداز شرکت های داخلی خریداری می نمایم.
به گزارش : وی با اشاره به اینکه در نوشت‌افزارهای ایرانی از تصاویر قهرمانان ملی ،تاریخی،اسلامی استفاده ‌شده است، ادامه داد: یکی از مزایای انتخاب نوشت‌افزار ایرانی از بعد فرهنگی این است که تصاویر استفاده‌شده در نوشت‌افزارها در الگوسازی برای کودکان و نوجوانان نقش بسزایی دارد.
این فروشنده با تأکید برضرورت توسعه و تحقق فرهنگ اقتصاد مقاومتی در کشور تصریح کرد: تولیدات داخلی در بخش نوشت‌افزار برای کاهش وابستگی به نوشت‌افزار خارجی باید باکیفیت بیشترو بالا تولید شود.

وی افزود:باید برای حمایت از کارگران و زحمت کشان میهنمان به‌ فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی به‌طور جد عمل کنیم؛ اینکه هرکسی خود را جدای از دیگران بداند و به این موضوع بی اهمیت و مهم نباشد، درست نیست و باید ازتولیدات فعلی خود استفاده و حمایت کنیم.
فروشنده نوشت افزاردر دلوارادامه داد: با خرید نوشت‌افزار ایرانی به رونق تولید در کشورکمک خواهیم کرد و در بعدی دیگر سبک زندگی ایرانی اسلامی را ترویج خواهیم داد.
وی بیان داشت:این نوشت افزار تمامی اقلام خود از کوچک ترین تا بزرگترین صد درصد ایرانی خریداری نمودم وچند سالی می باشد که این رویه دراین نوشت افزار رواج دادم و درشهردلوارتنها نوشت افزاری می باشم که معنای واقعی اقتصاد مقاومتی را نهادینه نمودم و به این حرکت افتخار می کنم و ادامه خواهم داد.

فروشنده نوشت افزار با بیان اینکه کار اقتصادی و فعالیت اقتصادی دست مردم است، مال مردم است، اما دولت به‌عنوان یک مسؤول عمومی باید نظارت ،هدایت وکمک ‌نماید.
وی تصریح کرد: دولت در این موضوع باید از کسانی بخواهند سوء‌استفاده کنند و دست به فساد اقتصادی بزنند برخورد نماید وکسانی که احتیاج به کمک دارند به آنها کمک نماید ودرنهایت آماده‌سازی شرایط ،وظیفه‌ دولت است.
علی احمدنیا-دلوار
/ انتهای پیام
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید