هر روز!
هر روز!

آمدیم گل عجیب بزنیم؛ نشد : آمدیم گل عجیب بزنیم؛

آمدیم گل عجیب بزنیم؛ نشد : آمدیم گل عجیب بزنیم؛

آمدیم گل عجیب بزنیم؛ نشد
: آمدیم گل عجیب بزنیم؛ نشد
ستاره تیم ملی فوتسال بانوان ایران از برد پرگل مقابل فلسطین و ادامه راه این تیم در مسابقات می گوید.
به گزارش : به گزارش "ورزش سه"، در ادامه بازی های داخل سالن آسیا امروز تیم ملی فوتسال ایران موفق شد با نتیجه 16 بر یک فلسطین را شکست داد تا با قدرت به کار خود ادامه دهد. فرشته کریمی ستاره این تیم پس از این بازی به "ورزش سه" گفت: امروز بازی خیلی خوبی مقابل فلسطین داشتیم و با یک بازی پر گل توانستیم آن را به پایان برسانیم. البته فلسطین تنها 10 بازیکن داشت اما ما بازی همیشگی خود را انجام دادیم. در این بین خواستیم از آن گل های عجیب خود بزنیم اما نشد. گلی با پاس های پشت سر هم و همان تیکی تی خودمان که نشد.
او در ادامه افزود: فردا با تایلند بازی داریم و می خواهم مردم برای ما دعا کنند. اگر تایلند را ببریم در گروه اول می شویم و قطعا به ژاپن، تیم اول گروه مقابل نمی خوریم. تیم های مثل چین و هنگ کنگ احتمالا به عنوان تیم دوم آن گروه بالا می آیند که اگر ما تایلند را ببریم به یکی از آنها می خوریم و کار آسان تری داریم.
کریمی در پایان گفت: در کل رقابت اصلی بین تیم های ایران، تایلند و ژاپن است و بچه های ما آماده هستند. شرایط مسابقات هم خیلی خوب است و امکانات فوق العاده ای در دهکده مسابقات فراهم است که امیدوارم در نهایت با قهرمانی تیم ایران همراه باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید