هر روز!
هر روز!

آموزش بازیابی پسورد فیس بوک+تصویر آموزش بازیابی پسورد فیس بوک+تصویر

آموزش بازیابی پسورد فیس بوک+تصویر آموزش بازیابی پسورد فیس بوک+تصویر

آموزش بازیابی پسورد فیس بوک+تصویر
آموزش بازیابی پسورد فیس بوک+تصویر
 
برای اکثر کاربران اینترنت از جمله خودم بارها پیش آمده است که پسورد و نام کاربری ورود به یک سایت یا انجمن را فراموش کرده باشم . معمولا تمام سایتها یک روش از پیش تعریف  شده را برای بازیابی پسورد در سایت خود قرار داده اند که این روش منطقی می باشد ، بدلیل اینکه کاربران باید بتوانند براحتی و طی چند مرحله پسورد و نام کاربری خودشان را تغییر داده یا با حساب کاربری قبلی ، وارد سایت مورد نظر بشوند.
 
اما فیس بوک . اگر حساب کاربری ، ایمیل و پسورد ورود به سایت فیس بوک را فراموش کرده باشید ، چکاری باید انجام بدهیم . در ادامه روش بازیابی پسورد را در جامعه مجازی فیس بوک آموزش میدهم  .
   مراحل آ موزش بازیابی پسورد فیس بوک:
 
مرحله اول:
ابتدا وارد سایت Facebook شوید .بالای صفحه سمت راست 2 کادر مستطیل شکل برای وارد کردن ایمیل و پسورد وجود دارد . حال اگر نمی توانید وارد شوید بر روی پیوند گذارواژه تان را فراموش کرده اید ؟ کلیک کنید
 
آموزش بازیابی پسورد فیس بوک+تصویر
(مرحله اول بازیابی پسورد در فیس بوک)
 مرحله دوم:
در مرحله بعدی فیس بوک از 2 راه برای بازیابی پسورد قرار داده است . روش اول وارد کردن ایمیل ، شماره تماسی که کد فعال سازی ارسال شده است و یوزر ی که در نت از آن استفاده می کنید و روش دوم نام و نام یکی از دوستان پروفایلتان می باشد . خوب روش اول کمی ساده تر می باشد .
 

 ( مرحله دوم بازیابی پسورد در فیس بوک)
 
خوب من ایمیل خودم را وارد میکنم
 

 
 مرحله سوم:
در مرحله بعدی حساب کاربری شما مورد بررسی قرار گیرد و دو روش برای ریست کردن پسورد به شما نمایش داده می شود  روش اول استفاده از نت حساب کاربری وب میل می باشد و روش دوم ارسال پسورد بازیابی از طرف فیس بوک به ایمیل وارد شده . من روش دوم را انتخاب میکنم  .
 

 ( مرحله سوم بازیابی پسورد در فیس بوک)
 مرحله چهارم:
در مرحله بعدی یک کادر به شما نمایش داده می شود که باید کد شش رقمی ارسالی به ایمیلتان  را در کادر مورد نظر وارد کنید و در مرحله بعد بر روی کلید ادامه کلید کنید.
 

  ( مرحله چهارم بازیابی پسورد در فیس بوک)
 
بعد از تائید می توانید پسورد را ریست کنید .
 برای ارسال اولین نظر کلیک کنید