بهترین زندگی
بهترین زندگی

آموزش زبان دوم، بهترین روش یادگیری زبان هر چه

آموزش زبان دوم، بهترین روش
یادگیری زبان هر چه در سنین پائین‌تر باشد احتمال موفقیت فرد بالاتر می‌رود.
مسعود سیری، استادیار واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: روشهای زبان‌آموزی در کودکان متنوع هستند اما بهترین روش، روش ارتباطی یعنی ارتباط کلامی فرد با دیگر افراد در حالت مکالمه است.

روش ارتباطی
در روش communication method  یا روش ارتباطی به دلیل اینکه فرد در محیطی قرار می‌گیرد که همه به زبان دوم صحبت می‌کنند مکالمه‌ی فرد تا حد قابل قبولی گسترش می‌یابد. آموزش زبان دوم با این روش، باعث می‌شود کودکان در حل مسائل پیچیده خلاقیت و تبحر بیشتری داشته باشند.

سخت‌گیری در آموزش
یادگیری زبان هر چه در سنین پائین‌تر باشد احتمال موفقیت فرد بالاتر می‌رود.
نرم خویی با کودکان از اهمیت ویژه‌ای در آموزش زبان برخوردار است، به طوری که سخت‌گیری در کودکی باعث می‌شود فرد در بزرگسالی هم از آموزش زبان فراری باشد. سخت‌گیری در آموزش گرامر به کودکان باعث کاهش علاقه‌ی فرد به زبان خواهد شد.

والدین می‌توانند با کمک فیلم‌ها، آهنگ‌های آموزشی، کارت‌ها و کارتون‌های رنگارنگ اشتیاق را در فرزندان خود به وجود آورند تا به غیر از زبان مادری به یک زبان بین‌المللی دیگر هم آموزش ببینند.

نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «زندگی با کودک» و «سلامت زنان» در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید