هر روز!
هر روز!

آموزش و طرز تهیه بلدرچین به شکل مجلسی - آموزش آشپزی

آموزش و طرز تهیه بلدرچین به شکل مجلسی - آموزش آشپزی

آموزش و طرز تهیه بلدرچین به شکل مجلسی - آموزش آشپزی
آموزش و طرز تهیه بلدرچین به شکل مجلسی : آموزش و طرز تهیه بلدرچین به شکل مجلسی
: آموزش و طرز تهیه بلدرچین به شکل مجلسی
به گزارش : آشپزی:گاهی در آشپزی از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود در سایت میهن گرام غذاهای ایرانی مختلفی قرار داده شده است آموزش آشپزی بخش های متعددی وجود دارد.
‏بلدرچین                                       ١ ‏عدد برنج                                             نصف لیوان پیاز                                              ۱ عدد سیب زمینی                                 ٢  ‏عدد متوسط ‏کره آب شده                                   نصف استکان زعفران                                         به مقدار لازم ‏ادویه و نمک و فلفل                         به مقدار لازم
‏بلدرچین را تمیز شسته و با کمی زعفران، کره و نصف استکان آب با شعله کم بپزید تا آب غذا کم شده و بلدرچین در روغن خودش سرخ شود. برنج را مانند دستور طبخ کته پخته و زمانی که آماده دم شد در مخلوط کن ریخته و له کنید. سپس با زرده تخم مرغ مخلوط کنید و خوب ورز دهید.| لازم به ذکر است که برنج باید آبدار باشد|. خمیر آماده شده را به اندازه ی یک ‏پرتقال بزرگ برداشته و داخل آن را گود کنید. بلدرچین را در آن گذاشته و برنج ‏را دور آن می ریزیم. مخلوط را درون کاغذ فویل قرار داده و در فر داغ می گذاریم تا برنج دم بکشد و یا اینکه آن را در روغن سرخ کنید.
بلدرچین

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید