هر روز!
هر روز!

آموزش کوتاهی و رنگ آموزش کوتاهی و رنگ : آموزش

آموزش کوتاهی و رنگ آموزش کوتاهی و رنگ : آموزش

آموزش کوتاهی و رنگ
آموزش کوتاهی و رنگ : آموزش کوتاهی و رنگ
: آموزش کوتاهی و رنگ
: قبلا راجع به کوتاه کردن موها و رنگ و هایلایت زیاد صحبت کردیم این بار هم آموزشی گام به گام از کوتاهی ،رنگ و هایلات داریم مدل دقیقا تصویر بالاست.


به گزارش : مرحله اول: قبل از کوتاه کردن مو  بهتر است موها را بشورید. برای این مدل که به باب یا صوفیا معروف است لازمه موها را به ۵ قسمت تقسیم کنید.پهلوها و بین دو تاج ابرو . تقسیم بندی از پشت سر هم مانند شکل.

مرحله دوم: لایه ی نازکی از موها را از پشت سر جدا کنید و با زاویه صفر درجه کوتاه کنید. تعین طول موها به سلیقه ی خود شماست که معمولا باید سر شانه ها باشد. از این لایه ٬به عنوان لایه راهنما استفاده می کنیم.
مرحله سوم : لایه های بعدی را با زاویه ۴۵ درجه کوتاه می کنیم تا به تاج سر برسیم و تقسیم بندی پشت تمام شود.

مرحله چهارم : وقتی لایه آخرموهای پشت سر را با همان زاویه ۴۵ کوتاه کردید حالا لایه های مو را به صورت شعاعی بگیرید و با زاویه ی ۹۰ درجه کوتاه کنید تا موها جلوه ی زیباتری پیدا کنند.
مرحله پنجم : پشت موها به پایان رسید و حالا نوبت پهلوهاست. لایه ای از کنار گوش بگیرید و با زاویه ی صفر درجه و با کمک گرفتن از یک لایه نازک از موهای پشت به عنوان راهنما و البته دست را به حالت شیب دار به سمت سینه گرفته و کوتاه کنید.برای طرف دیگر هم به همین حالت تکرار کنید.
مرحله ششم:بین دو تاج ابرو را با زاویه ۹۰ درجه و با کمک گرفتن از پهلوها به عنوان راهنما کوتاه می کنیم.

مرحله هفتم : موها را خشک کنید.


مرحله هشتم : در این مرحله باید پیتاژ انجام دهید یک لایه از موهای کوتاه شده تاج سررا که را به اضافه لایه کوچکی از موهای کنار سر بالا می بریم و با زاویه ۹۰ درجه پیتاژ می کنیم . باید دقت کنید که قطر موها یی که بر می دارید  باید به اندازه فاصله خالی بین ابرو ها باشد. و کوتاهی پایان میگیرد.
رنگ
مرحله اول : قسمتی که فرق کجتان را باز می کنید ۲ قسمت ۲٫۵ cm که با هم زاویه ی ۹۰ درجه بسازند جدا کنید.مطابق شکل
مرحله دوم : مانند + و با استفاده از فویل دو قسمتی را که جدا کردید  به صورت لایه لایه و با ترکیب رنگ مسی شماره ۶ و اکسیدان ۹ درصد بگذارید.و تکه هایی را و مسی شماره ۷ و اکسیدان ۹ درصد بگذارید.در اینجا از ۸ تکه فویل استفاده کردیم که ۴ تا شماره ۶ و ۴تا از فویلها شماره ۷ هستند.

مرحله سوم : بقیه ی موها را رنگ شکلاتی  شماره ۴ می زنید و ۲۰ دقیقه صبر کنید و کل موها را بشورید.
* برای هایلات هر رنگی که دوست دارید می توانید انتخاب کنید و بزنید .
و در آخرنتیجه ی کار شما خواهد بود.
زیبــا شـــو دات کام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید