بهترین زندگی
بهترین زندگی

آموزش کیک تولد فانتزی، استخر اسمارتيز مواد لازم کیک استخر

آموزش کیک تولد فانتزی، استخر اسمارتيز
مواد لازم کیک استخر اسمارتيز
 آرد 200 گرمبیكینگ پودر 1 قاشق چایخوریپودر نارگیل 50 گرمشكر دانه ریز 110 گرمبادام آسیاب كرده 60 گرمماست همزده (كم چرب)  200 میلی لیترتخم مرغ 2 عدداسانس وانیل یك دوم قاشق چایخوریكره آبكرده و خنك شده 100 گرمخامه فرم گرفته حدود 500 گرماسمارتیز برای تزئین به میزان لازمشكلات برای تزئین به میزان لازم  روش تهیه کیک استخر اسمارتيز
فر را با دمای 180 درجه سانتیگراد گرم كنید و قالبی به قطر 20 سانتیمتر را چرب نمائید و با كاغذ روغنی بپوشانید. آن‌گاه آرد و بیكینگ پودر را در كاسه بزرگی الك كنید و نارگیل، شكر و بادام را به آن بیفزائید. سپس این مواد را با هم مخلوط كنید و در مركز آن حفره‌ای ایجاد كنید. حالا ماست، تخم‌مرغ‌ها، وانیل و كره را در ظرف دیگری بریزید و هم بزنید. اكنون این مایه را به مواد خشك افزوده و مخلوط كنید تا مایه صاف و یكدستی حاصل شود. اینك مایه فراهم كرده را در قالب بریزید و به مدت تقریبی یك ساعت در فر بپزید. چنانچه قبل از پختن كامل كیك روی آن طلائی رنگ شد، رویش را با فویل بپوشانید تا بیش از حد تیره نشود. حالا كیك را روی پنجره سیمی خنك كنید. اینك رو و اطراف كیك را با خامه فرم گرفته بپوشانید و مانند تصویر با اسمارتیز و شكلات بیارائید.

یادآوری: برای تهیه خامه فرم گرفته؛ خامه شیرین شده را از فروشگاه‌های لوازم قنادی تهیه كنید و با همزن برقی بزنید تا فرم بگیرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید