مسیر سبز
مسیر سبز

" آنتونیو باندراس " جانشین فیدل کاسترو شد «آنتونیو باندراس»

" آنتونیو باندراس " جانشین فیدل کاسترو شد 
 «آنتونیو باندراس»

" آنتونیو باندراس " جانشین فیدل کاسترو شد
«آنتونیو باندراس» در یک درام شرح‌ حال‌گونه سیاسی جدید به نام «دختر کاسترو» در نقش فیدل کاسترو رهبر انقلاب کوبا ظاهر خواهد شد.

این بازیگر اسپانیایی هم‌اکنون مشغول مذاکره با یک شرکت مستقل فیلم‌سازی منکایند اینترتینمت است تا قرارداد بازی در فیلم را امضا کند.

این فیلم به صورت یک محصول مشترک سینمایی بین‌المللی تهیه خواهد شد و مایکل رادفورد فیلمساز غیرمتعارف و مترقی سینما، کارگردان آن خواهد بود.

قصه فیلم بر مبنای یک ماجرای واقعی ساخته می‌شود و درباره آلینا فرناندز فرزند ناتی رولتا سوسیالیست کوبایی است.

به این ترتیب، قصه «دختر کاسترو» انقلاب و تحولات کوبا را از زاویه و نگاه دیگری مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

فرناندز که چندان موافق سیاست‌های رژیم پدر خود نبود، اوایل دهه ۹۰ میلادی و به عنوان یک توریست اسپانیایی، به صورت پنهانی از کوبا خارج شد.آلینا فرناندز یکی از کسانی است که پیشنهاد کرد آنتونیو باندراس در فیلم «دختر کاسترو» نقش فیدل کاسترو را بر عهده بگیرد.

وی یکی از طرفداران هنر بازیگری این هنرپیشه اسپانیایی است و عقیده دارد او می‌تواند نقش فیدل کاسترو را در جلوی دوربین خیلی خوب بازی کند.

سازندگان «دختر کاسترو» می‌گویند این فیلم حال و هوایی شبیه فیلم شرح حال‌گونه و اسکاری «سخنرانی پادشاه» خواهد داشت، ولی از زاویه دید یک دختر تعریف می‌شود.

باندراس در چند ماه گذشته به واسطه اکران عمومی انیمیشن «گربه چکمه‌پوش» و «پوستی که در آن زندگی می‌کنیم» موفقیت خوبی به دست آورده است.

فیلم‌نامه «دختر کاسترو» را بابی مورسکو می‌نویسد که در کارنامه هنری خود فیلم «تصادف» را دارد.


منبع: فارس باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید