مسیر سبز
مسیر سبز

آنچـه خانم‌هـا می‌خواهنـد صداقت

آنچـه خانم‌هـا می‌خواهنـد 
 
 
 
 
 
 صداقت

آنچـه خانم‌هـا می‌خواهنـد

صداقت

خانم‌ها برای اعتماد و درک متقابل در زندگی ارزش قائل هستند. وقتی شما دروغ می‌گویید، اعتماد او را از خودتان سلب می‌کنید. همسرتان دوست دارد از زبان شما بشنود که فلان لباس چقدر به او می‌آید، با وجود اینکه خودش پاسخ سوال را می‌داند اما می‌خواهد شما با صدای بلند و رسا این موضوع را اعلام کنید.
با این بهانه که قصد ندارید او را بیازارید، احساسات او را به سخره نگیرید. با او روراست باشید. حقیقت را به او بگویید تا زمانی که از این نظر مراقب باشید، احساسات او جریحه دار نخواهد شد و او ممنون شما خواهد بود.


شوخ طبعی

می توانید گناه این را گردن هورمون‌ها بیندازید اما ما خانم‌ها برای چیزهای کوچک و بی اهمیت شور می‌زنیم و بی مقدمه نگران می‌شویم.
چیزی که شما آقایان باید روی آن کار کنید این است که همسرتان را بخندانید و غم‌ها را از او دور کنید! حس شوخ‌طبعی و بذله گویی شما به نفع تان خواهد بود. یک نکته: از مسخره بازی و شوخی‌های بچگانه و گفتن جوک‌های خارج از ادب و نزاکت بپرهیزید. خودتان باشید تا قلب همسرتان را از آن خود کنید!


تواضع

چه کسی می‌گوید اخلاق مال آدم‌های ضعیف و بی بخار است؟ حقیقت این است که وقتی آقایان در این زمینه تلاش می‌کنند، احساس خاصی به خانم‌ها دست می‌دهد. لازم نیست کسی را اجیر کنید همسرتان را بترساند و بعد با قهرمان بازی او را نجات دهید تا  تحت تاثیر قرار بگیرد. حتی کارهای کوچک و ارزشمندی مانند باز کردن در برای او، کمک کردن به او هنگام پیاده شدن از ماشین یا تعمیر وسایل منزل نیز معجزه می‌کند. اگر همسر آینده تان اصرار دارد دونفره اما دانگی بیرون بروید، ماشین را روشن کنید و بدون بحث و جدل این کار را انجام دهید.


اخلاق و بهداشت

موهای وز کرده و زندگی غیرمتعارف شما به تقلید از خواننده محبوب‌تان، ممکن است توجه دختربچه‌ها را جلب کند اما خانم‌ها مردهای آراسته و پاکیزه را دوست دارند. لباس‌های گشاد و نامرتب هیچ جذابیتی ندارند. یک آپارتمان کثیف و ماشینی که مثل حیاط خلوت پر از زباله است، طرف مقابل را کاملا سرد و بیزار می‌کند. خودتان را به زحمت بیندازید و عاقلانه لباس بپوشید. در مقابل خانم‌ها مراقب حرف زدن تان باشید. دشنام دادن اصلا کار خوبی نیست. جواب ندادن به تماس‌های او یا قطع کردن تلفن یک توهین مستقیم است. اگر می‌دانید دیر به محل قرار می‌رسید، پیشاپیش تماس بگیرید و از او عذرخواهی کنید. یک نکته: هرگز پشت سر کسانی که قبلا در زندگی شما بوده اند یا همسر سابق تان بدگویی نکنید و هرگز تنها با یک پیامک به رابطه تان خاتمه ندهید.


ذکاوت

خانم‌ها جذب مردانی می‌شوند که باهوش هستند و حرف‌های عاقلانه می‌زنند. وقتی قرار است تصمیم مهمی گرفته شود، همسرتان از شما انتظار دارد احساس مسئولیت کرده و راه درست را انتخاب کنید. زندگی کردن با یک مرد باهوش، زن را مطمئن می‌کند که تمام نیازهایش برآورده شده و از ارتباط و درک متقابل بهره مند خواهد شد.
وفاداری

شما از تعهد داشتن به یک شخص خاص می‌ترسید، این مشکل بزرگی نیست تا زمانی که وارد زندگی مشترک نشده اید. البته معنایش این نیست که تا وقتی ارتباط شما رسمی و جدی نشده می‌توانید به هزاران نفر دیگر فکر کنید. به زنی که او را ملاقات کرده و دارید با او آشنا می‌شوید وفادار باشید. برای یک زن توهین است که مرد او به خانم‌های دیگر نیز توجه داشته باشد. وقتی خانمی را ملاقات می‌کنید، تمام توجه خود را به سخنان او معطوف کنید تا او احساس کند تنها کسی است که به او اهمیت می‌دهید.


حمایت

خانم‌ها خیلی خوب از پس خودشان بر می‌آیند اما همگی در اعماق قلب خود دوست دارند کسی از آنها محافظت کند. هیچ چیز مانند اطمینانی که بابت همراهی او می‌دهید نمی‌تواند او را راضی و خشنود کند. شبها همسرتان را تا مقصد برسانید، دست خود را دور گردن او بیندازید و به او اطمینان بدهید که در کنار شما امنیت دارد. اگر لازم است جایی به دفاع از او برخیزید، تردید نکنید. همسرتان هر چقدر در کنار شما بیشتر احساس امنیت کند، بیشتر به شما احترام می‌گذارد.


احترام به حریم خصوصی

اگر همیشه و همه جا چهار چشمی مراقب همسرتان باشید، او از کشیک دادن‌های شما خواهد ترسید. تلاش شما برای تجاوز به حریم خصوصی زندگی همسرتان، او را می‌ترساند و مجبور می‌شود به دنبال پناهگاه مطمئنی بگردد. او را تشویق کنید گاهی با دوستانش باشد و به کارهای خصوصی خود بپردازد. بگذارید گاهی کج خلقی کند و او را سین جیم نکنید در غیر این صورت او از کوره در می‌رود. به او فضا و زمان بدهید. بگذارید خودش باشد.


دوستی در وهله اول

عاشق نیمه وقت و دوست تمام وقت همسرتان باشید. این تمام آن چیزی است که یک زن از مرد زندگی خود می‌خواهد. با حرکات و هدایای کوچک، عشق و محبت خود را ابراز کنید.
یک سخن فی البداهه، یک یادداشت عاشقانه یا یک دسته گل هزینه زیادی ندارند اما همسرتان را عاشق تان می‌کند. دوست او باشید و بدون قضاوت و پیشداوری با او صحبت کنید و بگذارید بداند هر اتفاقی که بیفتد، شما در کنار او هستید.


گیر ندادن و عدم‌درماندگی

این نکته را از من قبول کنید: مردانی که خیلی تلاش می‌کنند زنی را تحت تاثیر قرار دهند، او را فراری می‌دهند. درمانده و نیازمند جلوه نکنید. خانم‌ها حس و شامه قوی برای شناسایی چنین مردانی را دارند. خونسرد و مطمئن باشید و باور کنید او شما را بیشتر از این می‌خواهد!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید