زندگی دیجیتال
زندگی دیجیتال

آپدیت دوم ویندوز فون 8.1 لغو شد؛ آیا ویندوز 10

آپدیت دوم ویندوز فون 8.1 لغو شد؛ آیا ویندوز 10

آپدیت دوم ویندوز فون 8.1 لغو شد؛ آیا ویندوز 10 زودتر از راه می رسد؟
با توجه به شایعات اخیر، احتمالا هیچگاه آپدیت دومی برای ویندوز فون 8.1 نخواهیم دید. مایکروسافت در حال ادغام تمام تغییرات و پیشرفت های خود برای ارائه محصولی کامل از نسخه ی موبایل ویندوز 10 است. همچنین گمان می رود که کنسل کردن این آپدیت در حالی انجام شده که کمپانی مذکور در تلاش است تا همه ی توان خود را برای سرعت بخشیدن به عرضه ی ویندوز 10 بکار گیرد.
در ادامه با همراه باشید.

کنسل شدن آپدیت دوم ویندوز فون 8.1 به معنای راه نیافتن امکانات بسیاری به دستگاه هایی است که از این پلتفرم استفاده می کنند. البته می توان امیدوار بود که قابلیت های فراوان و کاملی را در ویندوز (فون) 10 شاهد باشیم.

آپدیت اول پلتفرم ویندوزفون 8.1 برای چند تلفن هوشمند مانند لومیا 928 و 822 از راه رسیده و برایشان قابلیت هایی نظیر استفاده از دستیار صوتی کورتانا، کیبورد سوایپ، اکشن سنتر، تغییر پس زمینه در Live Tiles و موارد دیگری را به ارمغان داشته است.
آیا کنسل شدن آپدیت مورد بحث ارزش انتظار بیشتر برای ویندوز 10 را خواهد داشت، یا از طرف دیگر بهتر بود تا مایکروسافت امکانات وعده داده شده را در آپدیت دوم برای ویندوز فون 8.1 ارائه می داد؟ نظر شما در این خصوص چیست؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید