هر روز!
هر روز!

ابوظبی و ریاض در تیررس موشکهای یمن هستند : ابوظبی

ابوظبی و ریاض در تیررس موشکهای یمن هستند : ابوظبی

ابوظبی و ریاض در تیررس موشکهای یمن هستند
: ابوظبی و ریاض در تیررس موشکهای یمن هستند
: به گزارش بولتن نیوز، به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، سید عبدالملک بدر الدین الحوثی رهبر جنبش انصار الله یمن در سخنان تلویزیونی خود فاش کرد که یگان موشکی یمن تجربه موشکی موفقیت آمیزی علیه ابوظبی انجام داده اند.
به گزارش : وی به رژیم های امارات و عربستان هشدار داد که در تیررس موشک های یمن قرار دارند.
سید عبدالملک الحوثی به شرکت ها و سرمایه گذاران در امارات هشدار داد: همه شرکت ها در امارات نباید از این به بعد به امارات به عنوان کشوری امن نگاه کنند.
وی تاکید کرد: تاسیسات نفتی عربستان از امروز در تیررس موشک های ما است.
رهبر جنبش انصار الله گفت: یگان موشکی یمن توانست مرحله فراتر از ریاض را اجرا کند و همچنان خطوط تولید درحال رشد و توسعه است و ملت یمن در زمینه توسعه توان موشکی خود برای رسیدن به هر هدفی در عربستان و امارات تلاش می کند.
سید عبدالملک الحوثی در اشاره به توانمندیهای یمن در سطوح مختلف نظامی و تحولات مداوم در این کشور گفت: ملت یمن با جدیدترین فناوری آمریکا روبرو هستند اما موشک های پاتریوت آمریکا نتوانستند موشکی را که به منطقه ینبع در عربستان رسید، رهگیری کنند.
وی تاکید کرد: ارتش و کمیته های مردمی یمن برای توسعه سامانه های پدافند هوایی برای مقابله با جنگنده های مدرن آمریکایی تلاش می کنند.
رهبر جنبش انصار الله یمن فاش کرد: نیروهای مردمی یمن پهپاد در اختیار دارند که صدها کیلومتر در داخل خاک عربستان پرواز کرده اند و بزودی عملیات بمباران خود را آغاز خواهند کرد.
وی ابراز امیدواری کرد که ملت یمن در چارچوب توسعه توانمندیهای نظامی خود به بنادر اشغال شده فلسطین برسد.
سید عبدالملک الحوثی به نیروهای متجاوز که در تلاش برای اشغال و یورش به سواحل یمن هستند، هشدار داد که هرگونه حماقت برای تجاوز به شهر الحدیده و بندر آن با اقداماتی روبرو خواهد شد که تاکنون آنها را انجام نداده ایم.
وی خطاب به متجاوزان و اشغالگران گفت: اگر می خواهند که نفتکش های آنها در امان بمانند؛ نباید به شهر الحدیده تعدی و تجاوز کنند.
وی درباره عربستان گفت: "رژیم سعودی سیاست خصمانه، سرکوبگرانه و استبدادی را حتی علیه مردم خودش در پیش گرفته است. این رژیم حمله تکفیری و تحریک آمیزی را علیه اسماعیلی ها در منطقه نجران در خاک خود به راه انداخته است".
سید عبدالملک الحوثی گفت: تحرکات مردمی در عربستان برای مقابله با خفقان ناشی از سیاست های سعودی در جریان است.
وی با ملت عربستان ابراز همبستگی کامل کرد و جنبش مردمی موثر برای تغییر سیاست های خصمانه رژیم سعودی را تایید کرد.
سید عبدالملک الحوثی درباره اوضاع داخلی یمن گفت: ثمره تفاهم ها بین جنبش انصار الله و حزب کنگره خلق و هم پیمانان، ثبات سیاسی و اجتماعی و تمرکز روی مقابله با تجاوزگری است.
به گفته وی، هرطرفی بدنبال بحران آفرینی داخلی باشد؛ حماقت و خیانت مرتکب می شود و خدمت مجانی به متجاوزان می کند.
رهبر جنبش انصار الله گفت: منافع همگان در یمن در تفاهم و همکاری و افزایش تلاش ها برای مقابله با تجاوزگری است و شخصیت های خردمند انصار الله و حزب کنگره خلق پافشاری زیادی بر حل و فصل خوب مسائل دارند.
وی تصریح کرد: اولین مسئله مهم ما در مسیر مقابله با تنش آفرینی نظامی نوین متجاوزان؛ اعزام نیروها به جبهه های نبرد است. بیش از 40 جبهه نبرد با متجاوزان وجود دارد که هزاران نفر از فرزندان مجاهد یمن در آنها می جنگندند و در مقابل، اقداماتی برای تنش آفرینی نظامی نوین متجاوزان در جبهه های نهم و صرواح و ساحل مشاهده می شود.
سید عبدالملک الحوثی از همه تلاش ها برای تقویت وحدت صفوف و تفاهم حمایت کرد و از همه کشورهای آزاده خواست تا در سطح انسانی و اقتصادی از ملت یمن حمایت و پشتیبانی کنند.
وی تاکید کرد که آمریکا و رژیم اسرائیل در پس پرده مشکلات و بحران های جهان عرب هستند و در یک هدف واحد تلاش می کنند تا بعد از تضعیف کردن منطقه، بر آن سلطه یابند.
رهبر جنبش انصار الله گفت: پایداری در سوریه و عراق و لبنان و پایداری ملت بزرگ یمن باعث پسرفت طرح آمریکا شد و ملت یمن سهم بزرگی در پس رفت جریان تکفیری ایفا کرده است.
فرافکنی امارات در قبال سخنان رهبر جنبش انصارالله
در پی سخنان رهبر جنبش انصارالله یمن مبنی بر دفاع همه جانبه یمنی ها از خود در مقابل تجاوزگری سعودیها و هم پیمانان اماراتی آنها، وزیر مشاور در امور خارجی امارات به فرافکنی دست زد.
انور قرقاش فاقد اشاره به اینکه کشورش در کنار عربستان آغازگر تجاوز به یمن بوده است و مردم و نیروهای مسلح یمن تنها از خود در قبال این تجاوزگری دفاع می کنند، گفت: این سخنان عبدالملک الحوثی ثابت می کند که عملیات طوفان قاطعیت (عملیات تجاوزگری به یمن) ضروری بود و ائتلاف عربی نبردی ضروری را برای آینده منطقه انجام می دهد.
همزمان وزیر امور خارجه بحرین نیز که کشورش در قالب ائتلاف عربی به همراه عربستان و امارات در تجاوزگری علیه یمن شرکت دارد، به سخنان رهبر جنبش انصار الله واکنش نشان داد.
درحالی است که در امارات، مردم جایی در تصمیم گیری های مسئولان انتصابی ندارند؛ خالد بن احمد آل خلیفه فاقد تفاوت قائل شدن بین نظر مسئولان اماراتی و مردم این کشور در قبال تجاوزگری به یمن، خود را به جای مردم امارات گذاشت و به سخنان رهبر جنبش انصار الله یمن واکنش نشان داد و گفت: من نگران کشوری که ملتی وفادار و اصیل دارند، نیستم.
دولت سعودی در قالب ائتلاف خود از سه سال پیش جنگ همه جانبه علیه یمن را به راه انداخت که تاکنون به کشته شدن بیش از هشت هزار نفر و زخمی شدن هزاران یمنی دیگر، انهدام ساختار زیربنایی این کشور، آوارگی میلیونها نفر و شیوع بیماری های واگیر دار و قحطی در این کشور منجر شده است.
نیمی از بیمارستانها و در

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید