هر روز!
هر روز!

اتفاقی وحشتناک که سرنوشت دو دختر را برای همیشه تغییر داد

اتفاقی وحشتناک که سرنوشت دو دختر را برای همیشه تغییر داد +عکس
: دو خانواده روسی با دو مذهب متفاوت مسلمان و مسیحی بعد از ۱۲ سال متوجه شدند که بیمارستان فرزندان آنها را جابجا کرده است.
اتفاقی وحشتناک که سرنوشت دو دختر را برای همیشه تغییر داد +عکس : اتفاقی وحشتناک که سرنوشت دو دختر را برای همیشه تغییر داد +عکس
: اتفاقی وحشتناک که سرنوشت دو دختر را برای همیشه تغییر داد +عکس
 
به گزارش : آنها بعد از انجام تست ” دی ان ای ” متوجه این جریان شدند . این خانواده ها در کمال ناباوری متوجه شدند دختری که ۱۲ سال آن را پرورش داده اند دختر اصلی آنها نیست. اکنون این دو خانواده بعد از روشن شدن ماجرا تصمیم گرفته اند دخترها را به صورت اشتراکی نگهداری کنند اما مشکل بزرگی که این میان وجود دارد مذهب متفاوت این خانواده هاست. این دو زن در سال ۱۹۹۸ اولین فرزندان خود را در یک روز و در یک بیمارستان به دنیا آوردند هر دوی مادران بعد از زایمان به خواب رفته و متوجه نشدند که پرستاران نوزادان آنها را به اشتباها جابجا کرده و اسم و مشخصات این دو نوزاد با یکدیگر تعویض گشته است. بعد از بزرگ شدن بچه ها همواره این سوال مطرح بود که چرا این دختران شبیه اعضای خانواده خود نیستند.همسر یکی از این زنان به خاطر اینکه فرزندش هیچ شباهتی به او نداشت به پاکدامنی همسر خود ظنین شد و از وی به دادگاه شکایت کرد و بعد از انجام تست تشخیص والد مشخص شد این دختر به هیچ کدام از ‌آنها تعلق ندارد. آنها سریعا موضوع را به بیمارستان محل تولد گزارش داده و به این ترتیب خانواده اصلی این دختر پیدا شد. این خانواده ها یکدیگر را ملاقات کردند اما دختران حاضر نبودند نزد خانواده های اصلی خود بازگردند. بعد از این اتفاق در سال ۲۰۱۱ این خانواده ها تصمیم گرفتند که دختران را به صورت اشتراکی نگهداری کرده و در روزهای عید و تولد آنها دور هم جمع شوند. به عقیده این خانواده ها باور این جریان واقعا سخت است و بیشتر به جریان یک فیلم بالیوودی شبیه است اما اتفاقی است که به دلیل اشتباه پرستاران بیمارستان رخ داده است و این خانواده ها مجبورند تا آخر عمر با آن دست و پنجه نرم کنند.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید