هر روز!
هر روز!

اجرای 160 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در نهاوند

اجرای 160 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در نهاوند

اجرای 160 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در نهاوند
: اجرای 160 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در نهاوند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه خبری گرو، کامران کریمی در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس که با حضور روسای ادارات در محل سپاه نهاوند برگزار شد، گفت: دفاع مقدس به‌عنوان سند افتخار جمهوری اسلامی یادآور رشادت‌ها و دلاور مردی‌های فرزندان غیور ایران اسلامی است.
به گزارش : وی اظهار داشت: به برکت خون مطهر شهدا امروز قدرت ایران اسلامی در منطقه تعیین‌کننده است زیرا اگر امروز دشمن جرئت تعرض به ایران اسلامی را ندارد به برکت همان حال و هوای دوران دفاع مقدس هست
فرمانده سپاه نهاوند افزود: با شجاعت رزمندگان اسلام در طول 8 سال جنگ تحمیلی دشمنان انقلاب اسلامی نتوانستند حتی یک وجب از خاک کشور را تصرف کنند.
وی اظهار داشت: دفاع مقدس و غیرت فرزندان این مرزوبوم در سایه هدایت‌های امام خمینی (ره) و پس از ایشان با رهبری‌های مدبرانه مقام معظم رهبری توانست ایران اسلامی را برای همیشه در برابر تهدیدات مصون نگه دارد.
کریمی گفت: رزمندگان دوران دفاع مقدس به‌فرمان حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفتند و در برابر استکبار جهانی ایستادند و امروز نیز وظیفه ما است تا با پیروی از فرمایشان مقام معظم رهبری راه انقلاب اسلامی را باقدرت ادامه دهیم.
وی افزود: زنده نگه‌داشتن یاد شهدای سرافراز دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه در هفته دفاع مقدس بسیار فرصت خوبی است تا نسل جوان جامعه را با روزهای دوران دفاع مقدس بیشتر آشنا کنیم.
فرمانده سپاه نهاوند با اشاره به اجرای برنامه‌های مختلف در هفته دفاع مقدس گفت: امسال شروع هفته دفاع مقدس هم‌زمان‌شده با شروع ماه محرم و باید از این تقارن به‌خوبی برای ترویج فرهنگ عاشورایی در بین مردم استفاده شود چون در دوران دفاع مقدس رزمندگان با تأسی از امام حسین (ع) در مقابل ظلم و ستم جانانه ایستادند و به شهادت رسیدند.
وی بیان داشت: امسال بیش از 160 عنوان برنامه مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در سطح شهرستان نهاوند به مناسبت هفته دفاع مقدس در همه رده‌های بسیج و سپاه اجرا می‌شود.
کریمی گفت: در اجرای این برنامه‌ها همه دستگاه‌های شهرستان باید همکاری دارا باشند تا برنامه‌ها اثرگذاری مناسبی دارا باشند.
وی افزود: دیدار رزمندگان دفاع مقدس و بسیجیان با امام‌جمعه، غبارروبی گلزار مطهر شهدای جنگ تحمیلی، دیدار با رزمندگان و خانواده شهدا، ویزیت رایگان در مناطق محروم توسط بسیج جامعه پزشکی و برگزاری یادواره‌های شهدا در مناطق مختلف شهرستان نهاوند ازجمله برنامه‌های این هفته است.
فرمانده سپاه نهاوند گفت: برگزاری نشست‌های بصیرتی و سیاسی در سطح مدارس و مناطق مختلف نهاوند، اجرای برنامه مختلف ورزشی، اهدا خون در این هفته، برپای ایستگاه‌های صلواتی، بازدید از طرح‌های اقتصاد مقاومتی و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و ورزشی از دیگر برنامه‌های اجرایی در هفته دفاع مقدس است.
وی در پایان گفت: با همکاری با نیروی انتظامی شهرستان نهاوند در هفته دفاع مقدس رژه خودرویی در سطح شهرستان نهاوند اجرا می‌شود.
انتهای پیام/
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید