مسیر سبز
مسیر سبز

احمدی مقدم: سربازی تنها رفتگری نیست! فرمانده نیروی انتظامی گفت:

احمدی مقدم: سربازی تنها رفتگری نیست! 
 فرمانده نیروی انتظامی گفت:

احمدی مقدم: سربازی تنها رفتگری نیست!
فرمانده نیروی انتظامی گفت: افرادی که در عربستان دستگیر شدند با ویزای جعلی به این سفر رفته بودند.

سردار اسماعیل احمدی مقدم صبح سه شنبه در حاشیه سیزدهمین مجمع استانی پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح اظهار داشت:

این افراد با جعل پاسپورت به مدینه سفر کرده بودند که از سوی ماموران عربستانی شناسایی و دستگیر شدند. متاسفانه سال گذشته شورای حج با تصویب قانونی مقرر کرد افراد متمکن به صورت انفرادی به سفر حج اعزام شوند.

وی ادامه داد: این افراد با پاسپورتهای شخصی به سفر اعزام شدند که این امر به یک آفت تبدیل شده و شاهد افزایش ویزای جعلی در این زمینه هستیم. باید منتظر ماند تا این افراد از سفر بازگردند.

احمدی مقدم با اعلام اینکه سربازی یک امر قانونی است گفت: طی 8 سال جنگ تحمیلی سربازان جانفشانی های تعیین کننده ای انجام دادند. باید شرایطی فراهم شود که سربازان بیشترین تاثیر را داشته باشند. نباید سرمایه فرد مورد تهدید قرار گیرد. باید نواقص و کاهستیها را کاهش داد و به سمت رضایت سربازان گام برداشت.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: سرمایه های معنوی در سربازی باید افزایش یابد تا خانواده ها نگران این موضوع نباشند که فرزندانشان در این دوره دچار آسیبهای اجتماعی و اخلاقی می شوند بلکه این آسیبها در دوره سربازی باید رفع شود و فرد به کمال برسد.

وی با اشاره به اینکه نگاه به سرباز نباید نگاه ابرازی باشد تاکید کرد: نباید به سرباز به عنوان تامین کننده نیازها نگاه شود. اگر نگاه فرمانده به سرباز نگاه پدر و فرزندی باشد خاطره خوبی از این دوران در ذهن فرد نقش می بندد. خدمت تنها رفتگری نیست.

منبع: مهر باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید