هر روز!
هر روز!

اختتامیه جشنواره فیلم فجر 95 + عکس ، فیلم ، تصاویر

اختتامیه جشنواره فیلم فجر 95 + عکس ، فیلم ، تصاویر

اختتامیه جشنواره فیلم فجر 95 + عکس ، فیلم ، تصاویر و حاشیه ها
اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۵ : بالاخره بعد از ۱۱ روز انتظار و رقابت سخت بین تمامی سینماگرانی که در مهم ترین رویداد فرهنگی کشور یعنی جشنواره بین المللی فیلم فجر دوره سی و پنجم شرکت کردند سر انجام لحظه رسیدن سیمرغ ها به صاحبانشان فرا رسیده است.
: اختتامیه جشنواره فیلم فجر 95 + عکس ، فیلم ، تصاویر و حاشیه ها
به گزارش : حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان را در اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

آیین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر شامگاه پنج شنبه بیست ویکم بهمن ماه با حضور اهالی سینما در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.
اولین حاشیه از حاشیه های اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر خیس شدن اهالی رسانه پشت درهای سالن همایش های میلاد.
اختتامیه جشنواره سی و پنجم فیلم فجر در حالی امشب تا دقایقی دیگر آغاز می شود که در پایتخت باران در حال باریدن است و اهالی رسانه به رسم وظیفه با زود تر رسیدن به محل برگزاری اختتامیه و ارسال خبرها، در محل حاضر شدند اما آنها را به سالن راه نداده و همگی زیر باران در حال خیس شدن هستند.

شبکه «نمایش» پنجشنبه شب (۲۱ بهمن ماه)، مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر را کامل پخش می کند.
این شبکه که در روز نخست سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر، مراسم افتتاحیه آن را پخش کرده بود، پنجشنبه شب (۲۱ بهمن ماه)، مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر را کامل و با تاخیر پخش می کند.
مراسم اختتامیه سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر امشب برگزار می شود و شبکه نمایش آن را از ساعت ۲۱ با دو ساعت تاخیر پخش خواهد کرد.
این مراسم در قالب برنامه «سینمایش» پوشش داده و پخش می شود.
بر اساس این گزارش، خبرهایی درباره پخش زنده اختتامیه از شبکه آی فیلم هم در فضای مجازی منتشر شده که تاکنون به تایید رسمی نرسیده و البته در جدول پخش شبکه آی فیلم هم پخش سریال کت جادویی در ساعت ۱۹ پیش بینی شده است.
برنامه «هفت» هم روز پنجشنبه (۲۱ بهمن ماه) بخش هایی از مراسم اختتامیه را پخش می کند. شبکه «چهار» نیز مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر را شنبه (۲۳ بهمن ماه) به روی آنتن می برد.
در مراسم پایانی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر که ساعاتی دیگر در مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد؛ «احسان کرمی» اجرای مراسم را بر عهده خواهد داشت.

مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر، با ریتم و سرعت بالا و با اجرای احسان کرمی برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، در مراسم پایانی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر که ساعاتی دیگر در مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد؛ «احسان کرمی» اجرای مراسم را بر عهده خواهد داشت.
بنا بر این گزارش، اختتامیه امسال قرار است در مدت زمان ۹۰ دقیقه و فاقد سخنرانی های مرسوم به اجرا درآید و تنها دبیر جشنواره به مدعوین، خیرمقدم خواهد گفت. اهدای جوایز به برگزیدگان و پحش کلیپ های تصویری عمده زمان مراسم را به خود اختصاص می دهد و اختتامیه فجر ۳۵ قرار است با ریتم و سرعت بالا برپا شود.
سالن همایش های برج میلاد در حال حاضر مشغول مراحل پایانی آماده شدن دکر و فراهم شدن شرایط لازم برای برگزاری یک مراسم اختتامیه با شکوه است.
باید دید با وجو تمامی حواشی به وجود آمده از اعلام لیست نامزدهای اصلی جشنواره فیلم فجر امشب کدام یک از نامزدها جایزه بهترین های این جشنواره فرهنگی هنری را از آن خود می کنند.
مراسم اختتامیه سی و پنجم جشنواره فیلم فجر تا دقایقی دیگر در مرکز همایش های برج میلاد تهران آغاز خواهد شد.
بنا به اعلام دبیرخانه جشنواره مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر، با ریتم و سرعت بالا و در حداقل زمان ممکن برگزار خواهد شد و احسان کرمی مجری این مراسم است.
اختتامیه امسال به مدت زمان ٩٠ دقیقه و فاقد سخنرانی های مرسوم به اجرا در می آید و تنها دبیر جشنواره به مدعوین، خیرمقدم خواهد گفت. اهدای جوایز به برگزیدگان و پخش کلیپ های تصویری عمده زمان مراسم را به خود اختصاص می دهد و اختتامیه فجر ٣٥ قرار است با ریتم و سرعت بالا برپا شود.
از دیگر حواشی این مراسم این است که مردم برای ورود به سالن اقدام به خرید بلیت و یا کارت ورودی کاخ جشنواره می کنند.
شهر مطلب به نقل از خبرگزاری میزان لحظه به لحظه با اخبار اختتامیه جشنواره فیلم فجر شما را همراهی می کند.


مراسم پایان کار جشنواره فیلم فجر پنجشنبه بیست و یکم بهمن ماه در برج میلاد برگزار شد.
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه از مهمانان ویژه مراسم است و سیدرضا صالحی امیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی، علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از مدیران سینمایی و محسن تنابنده، رامبد جوان، نوید محمدزاده، عبدالله اسکندری، سیروس الوند، سعید روستایی، سعید راد، رویا نونهالی، مرتضی رزاق کریمی، جهانگیر کوثری، علیرضا داوودنژاد، رضا داوودنژاد، زهرا داوودنژاد، جهانبخش سلطانی، غلامرضا موسوی، مجید مظفری، محمد حسین مهدویان، علی معلم، وحید جلیلوند، امیر آقایی، فرشته طائرپور، منوچهر شهسواری، محسن کیایی، بابک حمیدیان، مینا ساداتی، جواد عزتی، پوران درخشنده، مهرداد صدیقیان، غزل شاکری، مهتاب کرامتی، علی جلیلوند، از جمله هنرمندان حاضر در این مراسم هستند.
این مراسم که اجرای آن را احسان کرمی برعهده دارد با پخش سرود ملی و قرآن آغاز شد و در ادامه با نمایش کلیپی از سینماگران و منتقدان سینمایی درگذشته ادامه یافت کرد. محمدرضا رستمی دبیر سابق سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری خبرآنلاین از جمله روزنامه نگارانی بود که در این کلیپ یادی از او صورت گرفت.
اعلام این موضوع از سوی مجری که وزیر و معاون سینمایی او در مراسم سخنرانی نخوا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید