هر روز!
هر روز!

اختلال های موجود در تلگرام به فیلترینگ ربطی ندارد :

اختلال های موجود در تلگرام به فیلترینگ ربطی ندارد 
 :

اختلال های موجود در تلگرام به فیلترینگ ربطی ندارد
: در یک سخنرانی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که: بعضی اختلال های موجود در شبکه تلگرام، هیچ ربطی به فیلترینگ ندارد و این موضوع، خارج از اختیارات ما در این وزارتخانه می باشد.
 
به گزارش : به گزارش دیکاوو به نقل از جام جم: حسین نوش آبادی گفته است که: استفاده از این شبکه ی اجتماعی پرطرفدار در صورتی که برای جامعه مفید باشد، اشکالی ندارد و تا آنجایی که شامل مسائل زننده نباشد، دولت همکاری خواهد کرد. با این حال، ما تا حالا هیچ اقدامی برای فیلتر کردن تلگرام نکرده ایم. وی همچنین در ادامه افزود: تماس و تذکراتی درباره مسدود کردن کانال های غیراخلاقی از طرف مسوولان جمهوری اسلامی داده شده است. این طرح ابتدا مورد توجه قرار گرفت و بسیاری از کانال های غیراخلاقی مسدود شد، اما متاسفانه ادامه پیدا نکرد. اما وی در ادامه تاکید کرد که اگر رفتارهای غیراخلاقی در این شبکه اجتماعی ادامه پیدا کند، باید تصمیم جدی درباره آن بگیریم.
اختلال های موجود در تلگرام به فیلترینگ ربطی ندارد : اختلال های موجود در تلگرام به فیلترینگ ربطی ندارد
: اختلال های موجود در تلگرام به فیلترینگ ربطی ندارد
سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این باره توضیح داد: سرورها در اختیار ما نیست و باید در این زمینه هشدارهای لازم را بدهیم. ما باید تلاش کنیم تا بتوانیم کانال هایی که تصاویر غیراخلاقی پخش می کنند، را مورد پیگیری قرار دهیم و همچنین پیشنهادی را به دولت برای این حریم شکنی ها خواهیم داد.
حسین نوش آبادی در نشستی که چهارم آبان ماه در وزارت ارشاد برگزار شد، تاکید کرد: ما در عین حال که به حریم خصوصی مردم احترام می گذاریم و به حقوق شهروندی پایبندیم، محتوای سایت هایی را که غیراخلاقی و بی بندباری را ترویج می کنند، را رصد می کنیم.
ما خود به تازگی شاهد اختلال در شبکه تلگرام بودیم و نگران فیلتر شدن این شبکه اجتماعی بودیم. حال با این گفته ها کمی نگرانی ها کاهش یافته است. نظر شما در این باره چیست؟
در تلگرام به ما بپیوندید
لینک کانال ما در تلگرام: https://telegram.me/dikavo

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید