مسیر سبز
مسیر سبز

ادامه افزایش قیمت دلار، یورو، طلا و سکه! قیمت

ادامه افزایش قیمت دلار، یورو، طلا و سکه! 
 قیمت

ادامه افزایش قیمت دلار، یورو، طلا و سکه!
قیمت دلار امروز دوباره اوج گرفت و خود را به 1700 تومان رساند، نرخ سکه و طلا نیز افزایش یافت، به طوری‌که قیمت سکه طرح جدید 635 هزار تومان شد.

 قیمت دلار در روزهای اخیر بالاترین نرخهای خود را تجربه کرده است، روند افزایشی قیمت دلار در حالی ادامه دارد که قیمت مشخصی در این بازار برای دلار متصور نیست.

صرافان نرخ خاصی را برای دلار اعلام نمی کنند و از خرید و فروش ارز امتناع می ورزند، اما با این وجود، همان نرخ هایی هم که در بازار ارز مطرح می شود، در حال حاضر حدود 1700 تومان است.

این در حالی است که مقامات بانک مرکزی اواخر هفته گذشته اعلام کرده بودند که بازار ارز تا یکی، دو روز آینده به ثبات و تعادل می رسد، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

قیمت دلار روز گذشته 1650 تومان بود که با افزایش 50 تومانی در روز جاری مواجه شده است، افزایش قیمت دلار بی‌توجه به قیمت اعلام شده توسط کانون صرافان بالغ بر 1400 تومان است.

نرخ دلار روز شنبه هفته جاری حدود 1595 تومان بود، بر این اساس نرخ دلار طی دو روز گذشته با افزایش 105 تومانی همراه بوده است.

بانک مرکزی نرخ رسمی دلار را امروز کمی افزایش داد و آن را 1124 تومان تعیین کرد، اما نرخ یورو با اندکی کاهش 1427 تومان تعیین شد.

صرافی ها در حالی از خرید و فروش دلار امتناع می کنند که بانک مرکزی مدعی است که بازرسان خود را به سطح بازار اعزام کرده و در صورت مشاهده تخلف با صرافی های متخلف برخورد می کند.

علاوه بر نرخ دلار، نرخ یورو نیز طی روزهای اخیر روند افزایشی داشته و امروز به نرخ 2135 تومان رسیده است.


منبع: مهر باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید