مسیر سبز
مسیر سبز

ادینیو به پرسپولیس نزدیک شد تماشا: روز گذشته لوسیانو

ادینیو به پرسپولیس نزدیک شد 
 تماشا: روز گذشته لوسیانو

ادینیو به پرسپولیس نزدیک شد
تماشا: روز گذشته لوسیانو ادینیو، ستاره فصل پیش مس کرمان، که در این فصل به امارات رفته بود تا در ترکیب تیم الشارجه به میدان برود با نارضایتی مسئولان این باشگاه شیخ نشین اخراج شد تا به سرنوشت ایمان مبعلی همبازی خود دچار شود. ادینیو که در نتایج فصل پیش مس کرمان نقش تعیین کننده را ایفا می کرد، باتوجه به پیشنهاد سنگین مالی الشارجه به این تیم پیوست و مسئولان مسی را در حسرت باقی گذاشت.البته مهاجم برزیلی و گلزن مس نتوانست روند خوب خود در تیم سابقش را در الشارجه ادامه دهد و انتظارات را برآورده نکرد تا محکوم به اخراج شود. دو هفته قبل بود که داوری رییس هیات مدیره مس کرمان گفته بود: «ایدینیو را مفت از دست دادیم و از این بابت ناراحتیم. ما مذاکره برای بازگشت ستاره فصل پیش خود را آغاز کرده ایم و امیدواریم نتیجه این مذاکره مثبت باشد».

روز گذشته سایت گل خبری را روی خروجی خود قرار داده بود مبنی بر اینکه ادینیو از الشارجه اخراج شده و به ایران بازگشته است. شنیده می شود مسوولان پرسپولیس هم رایزنی های خود را برای شکار ستاره گلزن لیگ ایران را آغاز کرده اند و می خواهند کار نیمه تمامی که دو فصل است. مسوولان سابق پرسپولیس موفق به انجام آن نشده اند را به اتمام برسانند و ادینیو را ترغیب به پوشیدن پیراهن سرخ این تیم کنند.

پرسپولیس در  این فصل از نظر بازیکن گلزن واقعا در مضیقه قرار دارد و جذب ایمون زاید هم نتوانسته گره خط حمله این تیم را بگشاید و دنیزلی به هیچ وجه از عملکرد مهاجم تازه جذب شده خود راضی نیست. مسوولان پرسپولیس که به جذب مهرداد پولادی امیدوار بودند بعد از جواب منفی کرمانی ها به دنبال گزینه بعدی رفته اند تا درصورت عدم موفقیت در جذب پولادی ستاره سابق این تیم را جذب کند.

 پرسپولیسی ها اگر موفق به جذب ادینیو شوند از نظر اینکه می توانند در لیگ ایران هم از او استفاده کنند سود بیشتری می برند و کاملا از این اتفاق خوشحال می شوند. باید تا بعد از دربی این هفته منتظر ماند و دید که مسوولان پرسپولیس در دوراهی جذب پولادی و ادینیو کدام گزینه را به تور خواهند انداخت.

پژمان نوری، ادینیو و مهرداد پولادی بازیکنانی هستند که احتمالا یک نفرشان در فهرست آشنایی پرسپولیس قرار می گیرند. در این میان قرمزها دنبال جذب بازیکنی هستند که بتوانند در لیگ برتر هم استفاده کنند. البته قانون سازمان لیگ می گوید بازیکنی می تواند در لیگ بازی کند که در 14 دی ماه آزاد اعلام شده باشد و این سه بازیکن هیچ کدام در آن تاریخ، آزاد نبوده اند. حالا دنیزلی بین یک مدافع یک هافبک و یک مهاجم حق انتخاب دارد تا برای لیگ قهرمانان آسیا بازیکن کمکی داشته باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید