هر روز!
هر روز!

ارائه خدمات سریع پزشکی مهمترین هدف اورژانس پیش بیمارستانی است /

ارائه خدمات سریع پزشکی مهمترین هدف اورژانس پیش بیمارستانی است /

ارائه خدمات سریع پزشکی مهمترین هدف اورژانس پیش بیمارستانی است / انجام بیش از 500 مأموریت اورژانس شهرستان
: ارائه خدمات سریع پزشکی مهمترین هدف اورژانس پیش بیمارستانی است / انجام بیش از 500 مأموریت اورژانس شهرستان
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  بازی دراز، مازیارطهماسبی درگفتگو با خبرنگارما ضمن تبریک سالروز تاسیس اورژانس و فوریت های پزشکی به پیشگامان عرصه سلامت اظهار داشت: ارائه خدمات سریع پزشکی مهمترین هدف اورژانس پیش بیمارستانی است که  نیروهای عملیاتی به صورت شبانه روز و در سخت ترین شرایط همواره آماده ارایه خدمات به مردم هستند.
 
به گزارش : وی افزود: از اوایل سال جاری تاکنون تعداد 572 ماموریت درون شهری و برون شهری ، 229 ماموریت بین مراکزی و 5 ماموریت توسط بالگرد هوایی توسط نیروهای عملیاتی اورژانس فوریت های پزشکی شهرستان انجام شده است.
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب تصریح کرد: ماموران این مرکز درماموریت های صورت گرفته با امداد رسانی به موقع به مردم، اقدام های امدادی از جمله درمان در محل حوادث و اعزام به بیمارستان را انجام داده اند.
 
وی با بیان اینکه شماره تلفن 115 پل ارتباطی مردم با مرکز فوریت های پزشکی است و در صورت وقوع حادثه ماموران این نهاد در کم ترین زمان ممکن در محل حضور پیدا می کنند، گفت: انتظار می رود مردم اهمیت ماموریت های اورژانس را بیشتر درک کنند و همکاری لازم را با ما دارا باشند.
 
وی در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای شبانه روزی همکاران اورژانس و فوریت های پزشکی ، ابرازامیدواری کرد با برنامه‌ریزی صورت گرفته، دردولت دوازدهم بتوانیم شاخص‌های این بخش را به سطح استانداردهای جهانی نزدیک‎ترکنیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید