مسیر سبز
مسیر سبز

ارزانترین شلوارهای جین را از کجا بخریم؟ تماشا: قیمت شلوارهای

ارزانترین شلوارهای جین را از کجا بخریم؟ 
 تماشا: قیمت شلوارهای

ارزانترین شلوارهای جین را از کجا بخریم؟
تماشا: قیمت شلوارهای جین این روزها کمی بالا رفته و این موضوع بین برندهای داخلی و خارجی بیشترین اندازه را دارد. برای خرید یک شلوار جین با کیفیت و ارزان قیمت هم گزینه های زیادی پیش رویتان قرار دارد که در ادامه مناسب ترین آنها را معرفی کرده ایم.

اگر مارک باز هستید و انتخاب یک لباس اسم و رسم دار برایتان اولویت دارد، این روزها با محدودترین انتخاب ها روبرو هستید. برای خرید یک شلوار جین از برندهای ایرانی کمترین هزینه ای که نیاز دارید 50 هزار تومان است به شرطی که انتخابتان را در نمایندگی های تکین پوش یا پاتن جامه انجام دهید. برای انتخاب از برندهایی مثل آلماجین این مبلغ تا 80 هزار تومان هم افزایش دارد. با این وجود شانس تان در انتخاب از برندهای خارجی به حداقل می رسد و باید روی مبلغی بالای 110 هزار تومان حساب کنید.

برای انتخاب های ارزانتر باید قید مارک و اسم و رسم را بزنید. این موضوع هم به این معنی نیست که شلوار انتخاب شده کیفیت مناسبی نداشته یا با انتخاب آن متضرر خواهید شد. شلوارهای متفرقه در بازار معمولا به دو دسته تقسیم می شوند؛ اولین دسته آنهایی هستند که در همین تولیدی های تهران آماده می شوند اما برندهای متفرقه خارجی را یدک می کشند.

دسته دوم هم جین هایی هستند که از ترکیه به صورت مسافری وارد می شوند و برندهای معتبر خارجی را با خود دارند. در بیشتر مراکز خرید فروشگاههایی وجود دارد که تنها مربوط به فروش جین هستند و اکثر لباس های عرضه شده نیز دستپخت همین تولیدی های ایرانی است. برای تشخیص این شلوارها امکان ندارد از روی ظاهر متوجه چیزی شوید ولی تنها با نگاه کردن به درزهای داخلی شلوار و نوع نخ استفاده شده برای دوخت می توانید بفهمید که شلوارها واقعا وارداتی هستند یا محصول کشورمان هستند.

اگر نخ زیر و روی درزهای شلوار یکسان باشد این محصولات وارداتی هستند و اگر نخ های داخلی با نخ رویی متفاوت باشند، این شلوارها محصول همین تولیدی های ایرانی هستند. این شلوارها را در مرکز خریدهای اندیشه، میلاد نور، کیش، پرنیان و بیشتر فروشگاه های خیابان ولیعصر پیدا خواهید کرد.

بازارچه ای مخصوص عرضه جین در تهران وجود دارد که شاید کمتر کسی از آن اطلاع داشته باشد. این بازار در خیابان عبدل قرار دارد و دو طرف خیابان فروشگاه های کوچک و بزرگ مخصوص فروش جین با هم رقابت می کنند. محصولات این فروشگاه ها تماما وارداتی و از طریق خود فروشنده ها وارد می شوند و دلیل کم شدن دست واسطه ها با قیمت های ارزانتر به مشتری ها عرضه می شوند.

برای خرید یک شلوار جین در این محدوده باید از 28 تا 110 هزار تومان هزینه در نظر بگیرید. این مبلغ خیلی به کیفیت لباس ها مربوط نمی شود و بیشتر به نوع فروشگاه یا دست و دلبازی فروشنده مربوط است. از محدودیت سایز یا رنگ هم در این راسته خبری نیست و در اکثر فروشگاه ها با کلکسیون کاملی از شلوار جین روبرو می شوید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید