هر روز!
هر روز!

از بین بردن حالت وز مو : از بین بردن

از بین بردن حالت وز مو : از بین بردن

از بین بردن حالت وز مو
: از بین بردن حالت وز مو
: اما از موی وز و استرسی که بعد از هر حمام دچار آن می شوید اما دیگر نگران باشید سایت آرایشگری با این مقاله به کمک شما آمده است و به شما کمک می کند تا بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر و استفاده از وسایل گرمایشی که نتیجه ان در پایان آسیب رساندن به...
به گزارش : اما از موی وز و استرسی که بعد از هر حمام دچار آن می شوید اما دیگر نگران باشید سایت آرایشگری با این مقاله به کمک شما آمده است و به شما کمک می کند تا بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر و استفاده از وسایل گرمایشی که نتیجه ان در پایان آسیب رساندن به موهایتان می باشد یکسری روش کاملا طبیعی و ماسک های فوق العاده خانگی را برای صاف کردن موهایتان پیشنهاد می دهد تا از زیبایی موهایتان برای همیشه لذت ببرید.
ساده ترین روش تهیه ماسک مو از کره می باشد تا تغذیه کافی را به موهایتان برساند و برای این کار تنها کافی کره ای را که دمای آن به دمای اتاق رسیده است را به تمام مویتان آغشته کرده و سپس برای مدت زمان نیم ساعت با کلاه آن را بپوشانید و در پایان با آب ولرم و شامپو چربی را از روی موهایتان پاک نمایید.
ترکیب روغن بادام و زیتون، یک ترکیب فوق العاده می باشد که آغشته کردن موهایتان با این ترکیب فوق العاده و ماساژ دادن آن ها وگرم نگه داشتن موهایتان با حوله گرم برای مدت زمان سی دقیقه بسیار تاثیر گذار می باشد.
برای ترمیم و رشد مو مخلوط سرکه سیب و روغن زیتون بسیار موثر میباشد و اگر به این مخلوط سفیده تخم مرغ ر اهم اضافه نمایید و برای مدت زمان سی دقیقه برروی موهایتان قرار دهید با تاثیر معجزه آسای ان روبرو خواهید شد.
تخم مرغ سرشار از پروتئین می باشد و یک روش بسیار ارزان برای خلاص شدن از شر موهای وز میباشد و تنها کافی است هفته ای یکبار تخم مرغ را با شامپو مخلوط نموده و دوبار موهایتان را با ان شستشو نموده و ماساژ دهید و بعد از مدت زمان 5 دقیقه موهایتان را بشویید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید