هر روز!
هر روز!

از بین بردن خط اخم صورت از بین بردن خط

از بین بردن خط اخم صورت از بین بردن خط

از بین بردن خط اخم صورت
از بین بردن خط اخم صورت
از بین بردن خط اخم صورت : از بین بردن خط اخم صورت
: از بین بردن خط اخم صورت
به گزارش : تزریق ژل چروک دور دهان را از بین می برد
اختصاصی:  
اگر روی پیشانی تان خط اخم دارید با ما همراه باشید تا پیشنهاداتی برای از بین بردن خط اخم تان بیان کنیم. خط اخم و چروک شدن دور چشم و پیشانی از نشانه های پیری پوست است. به خاطر خط اخم تان  نباید ناراحت باشید زیرا برای رفع هر مشکل راه حلی مناسب و بدون خطر و عوارض جانبی وجود دارد.
خصوصیات فیزیکی هر فرد چون نوع کمان ابرو، افتادگی ابرو یا تقاطع ابرو با قوس فوقانی استخوان حدقه و میزان توده عضلانی و ابروهای غیرقرینه در افراد مختلف تفاووت دارد و این عوامل در میزان و محل تزریق بوتاکس تاثیر گذار می باشد. البته در صورتی که  خط اخم عمیقی داشته باشید تزریق بوتاکس موثر نخواهد بود و ممکن است خط اخم باز نشود و نیازمند تزریق ژل در شیار باقی مانده خواهید بود. پرکننده ها نیز تاثیر و نتیجه خوبی دارند اما براساس نوع پرکننده ماندگاری متفاوت دارند و میزان ماندگاری با توجه به خصوصیت پوست هر فرد تفاوت دارد .
از محصولات و مواد با ماندگاری دائمی به خاطر عوارضی چون ایجاد توده های سفت گرانولومی استفاده نکنید . برای از بین بردن خط اخم، صاف کردن چین های دور دهان، برجسته کردن گونه و حجم دادن به لب از تزریق ژل استفاده می شود و بهترین شیوه ممکن در سراسر دنیا تزریق ژل هیا لورونیک است . این ژل ها به مدت 6 تا 9 ماه ماندگاری دارد و بعد از این مدت زمان جذب می شوند. ژل ها آلرژی ایجاد نمی کند و نیازی به تست حساسیت ندارند و در زیر پوست ریزش ندارند.
می توان برای جوان سازی پوست از پی آر پی استفاده کرد اما به عنوان پرکننده نقش ژل را نخواهد داشت. بهترین درمان برای چروک های دینامیک چون خط اخم بوتاکس می باشد و پی آر پی درمان مناسبی نیست. می توانید از روش پی آر پی در بهبود جای آکنه که شکل نعلبکی دارد ، استفاده کنید تا به نتایج خوبی دست یابید . این روش اگر با لیزر همراه شود می تواند به نتیجه حاصل از لیزرهای لایه بردار کمک کنید و بهبود وضعیتی را در برطرف کردن گودی و کبودی دور چشم خواهید داشت . البته انتخاب شیوه تهیه ی پی آر پی تاثیر زیادی در موفقیت این روش دارد . 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید