هر روز!
هر روز!

از بین بردن پینه پاشنه پا : از بین بردن

از بین بردن پینه پاشنه پا : از بین بردن

از بین بردن پینه پاشنه پا
: از بین بردن پینه پاشنه پا
: آیا از زبری و خشکی پاهایتان ناراضی هستید و به دنبال راه حلی برای از بین بردن این زخمتی می گردید. سایت آرایشگری در این مقاله به شما راه حل ویژه ای را پیشنهاد می دهد که به راحتی می توانید از شر پینه های پایتان خلاص شوید : اگر روی پاشنه پاهایتان پینه...
به گزارش : آیا از زبری و خشکی پاهایتان ناراضی هستید و به دنبال راه حلی برای از بین بردن این زخمتی می گردید. سایت آرایشگری در این مقاله به شما راه حل ویژه ای را پیشنهاد می دهد که به راحتی می توانید از شر پینه های پایتان خلاص شوید :
اگر روی پاشنه ‌پاهایتان پینه بسته یا خیلی زبر و خشن شده است باید جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا خمیری چسب مانند بدست اید سپس این مخلوط را روی زبری‌های پاشنه قرار دهید و پس از ۱۵ دقیقه بشوئید تا پاهایتان نرم شود ( در صورت لزوم میتوانید مدت بیشتری قرار دهید ).
اگر پاهایتان خارش دارد ۴ قاشق غذاخوری جوش‌شیرین را با ۴ لیوان آب گرم مخلوط کنید و سپس پاها را حدود ۱۰ دقیقه در آن بگذارید و با این کار خارش پاها آرام میگیرد.
همچنین میتوانید با جوش‌شیرین خستگی ‌پاها را نیز از بین ببرید ، ۳ قاشق غذاخوری جوش‌شیرین را در یک کاسه آب گرم حل کنید و سپس پاهای خسته‌تان را ۱۵ دقیقه درون آن بگذارید تا خستگی از پاهایتان خارج شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید