هر روز!
هر روز!

از بین بردن کبودی زیر چشم : از بین بردن

از بین بردن کبودی زیر چشم : از بین بردن

از بین بردن کبودی زیر چشم
: از بین بردن کبودی زیر چشم
: کبودی و پف زیر چشم در میان خانم ها بسیار رایج می باشد و به همان اندازه هم خانم ها نسبت به این موضوع حساسیت دارند و سایت آرایشگری دراین مقاله به آنها آموزش می دهد چگونه با ترفند آرایشی این کبودی و پف را به حداقل خود برسانند. استرس، کم خوابی و حتی در...
به گزارش : کبودی و پف زیر چشم در میان خانم ها بسیار رایج می باشد و به همان اندازه هم خانم ها نسبت به این موضوع حساسیت دارند و سایت آرایشگری دراین مقاله به آنها آموزش می دهد چگونه با ترفند آرایشی این کبودی و پف را به حداقل خود برسانند.
استرس، کم خوابی و حتی در بعضی موارد دیده شده است که موارد ارثی منجر به بوجود آمد هاله تیره رنگی در اطراف چشم می شود و دلیل عمده آن را می توان جریان زیاد خون در مویرگ هایی که در این قسمت می باشد عنوان نمود.
راه حل های بسیاری برای رفع این مشکل وجود دارد که می توان به استفاده از کرم های مخصو صسب و روز اشاره نمود که مخصوص زیر چشم می باشند اما اگر بخواهید از راه حل های طبیعی استفاده نمایید و جریان خون را در این قسمت هماهنگ نمایید، خیار را حلقه حلقه کرده و برروی چشمانتان برای مدت زمان 20 دقیقه بگذارید تا با تاثیر فوق العاده آن رو برو شوید.
نکات مهم مراقبت از پوست :

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید