هر روز!
هر روز!

از دنده راست بیدار شوید! از دنده راست بیدار شوید!

از دنده راست بیدار شوید! از دنده راست بیدار شوید!

از دنده راست بیدار شوید!
از دنده راست بیدار شوید! : از دنده راست بیدار شوید!
: از دنده راست بیدار شوید!
این مطلب توسط کریس هیلگر که مدیرعامل یک شرکت نوپا در نزدیکی بوستون است نوشته شده، کریس برای کشف تکنیک هایی که روزمان را بهتر می کنند، تحقیقاتی انجام می دهد.
به گزارش بدترین تجربه شما در بیدار شدن چیست؟ وقتی که دنده چپ بیدار می شوید و انگار دیگر هیچ چیزی خوب پیش نمی رود!
دلیل این شروع بد هرچه باشد، آن روز احتمالا بهتر از این نمی شود و تحقیقی جدید توسط نانسی روثبارد و استفان ویلک که نتایجش در Academy of Management Journal منتشر شده نشان داده احساسی که فرد هنگام شروع یک روز کاری دارد، تاثیری چشمگیر روی جریانات آن روز خواهد داشت.
در این مطالعه، نمایندگان خدمات رسانی به مشتری که روزشان را با احساسات مثبت آغاز کرده بودند، تماس ها را سریع تر برقرار کرده و کارآمدتر بوده اند و همچنین کمتر تحت تاثیر رفتارهای منفی مشتریان قرار گرفته بودند. اما نمایندگان خدمات رسانی که روزشان را با احساسات منفی شروع کرده بودند، تاثیرات متضاد تجربه کرده بودند.
به طور خلاصه، یک شروع منفی می تواند، پیش بردن جریانات در ادامه روز را دشوار کرده و تعاملات درست و انجام کار را بیشتر تبدیل به یک چالش و مبارزه نماید. شروع روز با حس مثبت می تواند تمام روز را راحت وشاد کرده و به عملکرد بهتر و قابل قبول تر کمک کند. این نتایج، انگیزه ای برای ارائه اپلیکیشن جدیدی به نام Spriteli بوده که امکان تجربه ای مثبت هنگام بیدارشدن را فراهم می آورد تا به شما کمک کند “هر روزتان بهترین روز باشد”.
Spriteli هم اکنون در مرحله تست بتا است و هنوز در app store دردسترس نیست، اما ما تکنیک های یک دقیقه ای زیر را برای شبیه سازی تجربیات این اپلیکیشن به شما پیشنهاد می کنیم:
و حالا می توانید روزی عالی را شروع کنید. ترفندش اینجاست که یادتان باشد این مراحل را همان اول که بیدار می شوید مو به مو انجام دهید. یعنی، اولین کارتان در صبح!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید