بررسی خودرو
بررسی خودرو

از نمایشگاه خودروی لندن چه خبر؟ نمایشگاه خودروی لندن برای

از نمایشگاه خودروی لندن چه خبر؟ 
 نمایشگاه خودروی لندن برای

از نمایشگاه خودروی لندن چه خبر؟
نمایشگاه خودروی لندن برای اولین بار در پارک Battersea واقع در جنوب این شهر برگزار شد و قرار است تا آخر همین هفته ادامه داشته باشد. این نمایشگاه با انتقال یافتن به پارک شاید اندکی جنبه تشریفاتی خود را از دست داده باشد، ولی اتفاقاتی مهم در آن رخ داده که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.
اولین و بزرگ‌ترین رویداد این نمایشگاه روباز بریتانیایی، حضور شرکت خودروسازی MG برای اولین بار با برند GS کراس اوور جدید در این نمایشگاه پس از احیای مجدد برند MG است که پیش فروش آن از تابستان امسال آغاز خواهد شد. این خودرو به عنوان رقیبی جدی برای نیسان قشقایی در بازار بریتانیا به شمار خواهد رفت که از آغاز سال 2016 میلادی تاکنون توانسته یکی از پرفروش‌ترین خودروهای بازار بریتانیا به شمار آید. براساس گفته‌ها، MG GS قرار است با قیمتی 15 هزار پوندی در بازار این کشور عرضه شود.
MG تنها شرکت احیا شده بریتانیایی در این نمایشگاه نیست، بلکه شرکت خودروسازی TVR هم در این نمایشگاه با دو خودرو حضور دارد. یکی از خودروها متعلق به نسل‌های گذشته بوده که در معرض دید عموم قرار گرفته و دیگری هم خودرویی از نسل حال است که بر روی آن پوشش گذاشته‌اند تا در زمانی معلوم پرده از رخ آن بگشایند. ولی شرکت سازنده تایید کرده که در زیر آن، خودرویی اسپرت با پیشرانه‌ای هشت سیلندر 5 لیتری پنهان شده است.
دیگر شرکت‌های خودروسازی حضور یافته در این نمایشگاه با خودروهایشان هم شرکت‌هایی نظیر استون مارتین با دو مدل ونتیج V12 و ونتیج GT8، رنجروور اووک کانورتیبل (کروکی)، جگوار F-Pace، بنتلی بنتایگا، فورد ایج، تسلا مدل S، Vuhl 05، فراری 488 اسپایدر، لامبورگینی هوراکان اسپایدر، مینی کانورتیبل (کروکی)، میتسوکا ویت، مکلارن 570GT، رولزرویس داون، بی‌ام‌و M4، اینفینیتی Q60، کاترهام 620S، شورلت کامارو، تویوتا میرای، نیسان جی‌تی‌آر و... هستند که پیش از این‌ها در مورد مشخصات فنی و عملکردشان صحبت کرده بودیم. علاوه بر این‌ها تیم فرمول یک مکلارن AMG و همچنین تیم مستندسازی "تخت گاز" هم در این نمایشگاه حضور دارند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید