مطالب جالب!
مطالب جالب!

استفاده از لیزر و جوانسازی پوست اثرات لیزر بربافت های

استفاده از لیزر و جوانسازی پوست 
 اثرات لیزر بربافت های

استفاده از لیزر و جوانسازی پوست
اثرات لیزر بربافت های اضافی مانند زگیل چگونه است؟بعضی از لیزرها اثری برنده دارند یعنی اگر بافت اضافی در پوست ایجاد شده باشد می توان آن را از بین برد مانند انواع زگیل ها، خال ها و ضایعات گوشتی ناشی از زخم. از بین بردن اسکار های ناشی از جراحی مشکل نسبتا شایعی است و در این موقع با لیزر می توانیم نتایج خوبی به دست آوریم.
آیا لیزر در محو لکه های پوستی کاربرد دارد؟لکه هایی مانند کک و مک، ماسک حاملگی و انواع مختلف لکه ها را نیز می توان با لیزر از بین برد.امروزه یکی از مشکلات شایع در بیماران از بین بردن تتو هایی است که روی بدن یا ابروها ایجاد کرده اند. این افراد بعد از مدتی از شکل ایجاد شده در بدنشان احساس نارضایتی کرده و درصدد از بین بردن آن بر می آیند که با کمک لیزر می توان پوست را به حالت اول برگرداند.
این موارد شامل ماه گرفتگی روی پوست هم می شود؟ضایعات عروقی همان همانژیوم ها یا ماه گرفتگی و خال های عروقی مادرزادی هستند. در گذشته هیچ روشی برای از بین بردن این ضایعات وجود نداشت و روش های جراحی، بدشکل کننده بودند، اما امروزه و با کمک لیزر می توان ضایعات را درمان کرد بدون این که روی پوست آثاری بر جای گذارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید