هر روز!
هر روز!

استفاده کودکان از تبلت استفاده کودکان از تبلت استفاده

استفاده کودکان از تبلت استفاده کودکان از تبلت 
 استفاده

استفاده کودکان از تبلت
استفاده کودکان از تبلت
استفاده کودکان از تبلت : استفاده کودکان از تبلت
: استفاده کودکان از تبلت
به گزارش : معضل استفاده از تبلت در کودکان
اختصاصی: 
بچه های امروزی از لوازم الکترونیکی مانند گوشی ، تبلت و آی پد و ... بیشتر از حد معمول استفاده می کنند و به هر خانه ای که وارد می شوید به جای استفاده از اسباب بازی هایی که قدرت تمرکز وخلاقیت کودک را بالا ببرد ، تبلت هایی در دست کودکان می بینید که قدرت بینایی آنها را از بین می برد .
بیشتر مهندسان حوزه فناوری برای فرزندنشان در استفاده از تبلت و گوشی محدودیت می گذارند و فرزندانشان را به مدارسی می فرستند که از کامپیوتر استفاده نمی کنند .
کریس اندرسون مدیر شرکت 3D Robotics  می گوید به بچه ها نباید تبلت و وسایل تکنولوژی بدهید چرا که ما وقتی بچه بودیم در بیرون بازی می کردیم و فعالیت جسمی داشتم و خلاقیت مان روز به روز افزایش می یافت و بازی هایی که پر از نشاط و تحرک بود می کردیم که این بازی ها فکر ما را رشد می داد .

او می گوید کودکانی که دستشان اسمارت فون و یا تبلت است استقلال شخصیتی کمتری خواهند داشت . آن ها به جای اینکه با هم سن و سالانشان بازی کنند به دنبال بازی کردن در کندی کراش و یا وایبر هستند و این خطر جدی را برای آینده آنها خواهد داشت .
والدینی که امکان مالی برای خرید یکی از ابزارهای تکنولوژی را ندارند گوشی های هوشمند خود را برای سرگرم کردن به آنها می دهند و کودکان تمایل دارند به جای بازی کردن و کاردستی درست کردن و خمیر بازی که خلاقیت آن ها را افزایش می دهد ، روی کاناپه لم دهند و با یک کاسه تنقلات در کنارشان با تبلت بازی کنند . این کودکان به جای هوش بیشتر و ذهن آماده تر ، بدنی خسته و انباشته از چربی و چشم هایی آزرده و خسته دارند .
خیلی از این رفتارها را والدین به آنها نشان داده اند . والدینی که به جای گپ زدن با اطرافیان در حال گشتن در وایبر هستند . باید ابتدا خودتان تبلت ها و گوشی ها را کنار بگذارید و به کودک خود سبک زندگی سالم را آموزش دهید .
راهکارهایی را بیان می کنیم که می توانید که روی استفاده کودک از تبلت برنامه ریزی و کنترل داشته باشید ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید