هر روز!
هر روز!

اشتغال بیش از سیصد نفر در کارخانه تولید آهن اسفنجی میانه

اشتغال بیش از سیصد نفر در کارخانه تولید آهن اسفنجی میانه

اشتغال بیش از سیصد نفر در کارخانه تولید آهن اسفنجی میانه
: اشتغال بیش از سیصد نفر در کارخانه تولید آهن اسفنجی میانه
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، کارخانه تولید آهن اسفنجی و حمل مواد طرح فولاد میانه هفته آینده با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح خواهد شد. کارخانه تولید آهن اسفنجی میانه در داخل مجموعه طرح فولاد میانه در سه کیلومتری جنوب شرقی این شهر در زمینی به مساحت 30 کیلومتر با ظرفیت تولید هشتصد هزار تن آهن اسفنجی احداث شده است.
به گزارش : پروژه کارخانه تولید آهن اسفنجی در سال 86 شروع شد و پس از سپرده شدن به پیمانکاران شخصی و تعطیلی چند ساله به موسسه عاشورای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)سپرده شد که دوازده شهریور سال جاری تولید این کارخانه شروع شده است.
 

هم اکنون در این کارخانه تقریبا سیصد نفر نیروی انسانی آموزش دیده در راستای سال تولید و اشتغال ملی مشغول به فعالیت هستند. با تکمیل چرخه تولید واحدهای ذوب و ریخته گری به ظرفیت هفتصد و یازده هزار تن بیلت در سال خوراک مورد نیاز واحد نورد شرکت فولاد آذربایجان تامین خواهد شد.
در این کارخانه گندلههای تامین شده از معادن اردکان و سنگان از طریق سیستم حمل مواد به مخزن روزانه منتقل و سپس به داخل کوره هدایت و پس از سرد شدن به مخازن انبارش محصول جهت تحویل به واحد ذوب و ریخته گری حمل و در آنها انبار می‌گردد و محصول نهایی این کارخانه آهن اسفنجی است.
انتهای پیام/
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید