مسیر سبز
مسیر سبز

اصلاح طلبان و جریان انحرافی به دنبال اختلاف میان اصولگرایان هستند!

اصلاح طلبان و جریان انحرافی به دنبال اختلاف میان اصولگرایان هستند!

اصلاح طلبان و جریان انحرافی به دنبال اختلاف میان اصولگرایان هستند!
گزیده سخنان وی در گفت وگو با هفته نامه"شما" ارگان حزب موتلفه اسلامی به این شرح است:

*جریان انحرافی و اصلاح‌طلب‌ها تلاش می‌کنند بین اصولگرایان تفرقه ایجاد کنند و روی این کار سرمایه‌گذاری کرده‌اند و با کمال تأسف بعضی از افرادی که خود را در سطح سیاسی می‌دانند در مصاحبه‌هایشان می‌گویند: بله، ما می بینیم که اصولگرایان چند دسته خواهند شد، یعنی آقایان غیر مستقیم خواسته آنها را نقل می‌کنند. شاید این از کم اطلاعی آقایان در باره عمق این مطلب باشد.

*اصولگرایان با هم وحدت دارند و ان‌شاءالله این وحدتشان را به منصه ظهور می‌رسانند. این نمایش قدرت و رفراندوم ان‌شاءالله در انتخابات نهم مجلس، دشمن را کور خواهد کرد.

*جریان انحرافی تلاش می‌کند با پول و قدرتی که دارد، نمایندگانی را به مجلس بفرستد و به خیال خودش کلید مجلس را تصاحب کند و قدرت مجلس را در دست بگیرد. اصلاح‌طلبان و دیگران برای تطهیر خودشان تلاش می کنند از نیروهای سفید استفاده کنند و آنها را به مجلس بفرستند و هنگامی که قدرت مجلس را در دست گرفتند، برنامه‌های بعدی را پیاده کنند و هر دو هم در زمینه اعراض از ولایت، مشترک هستند؛ بنابراین اگر خدای نکرده وحدت اصولگرائی شکست بخورد، پیروز قضیه کس دیگری است.

*من این را شنیده‌ام، ولی در مورد آن سند ندارم که از 80 کاندیدای مجلس که در استان‌ها و شهرستان‌ها اسم می‌برند، بعضا 60 نفرشان بین جریان انحراف و اصلاح طلبان مشترک است. این نشان می‌دهد که برای تسخیر مجلس و گام برداشتن به سوی اهداف بعدی، اشتراک بین این نیروها شکل گرفته است.

* اصولگرایان باید هوشیاری خود را حفظ کنند و در نوع بیان و مصاحبه‌هایشان دقت داشته باشند. اصولگرایان باید برای یک مصلحت بالاتر، گذشت داشته باشند. در اینجا سرمایه‌گذاری و اطلاع‌رسانی، مهم است. نقشه‌های بیرون دشمن را باید مطرح کرد. این آقای مدحی که دستگیر شد، دیدید که چه اطلاعاتی داده! سازماندهی فتنه 88 را کرده‌اند. برای انتخابات نهم هم داشتند عملیات می‌کردند و جاسوس بعدی هم دستگیر شد.

* القائاتی که جریانات داخلی اعم از جریان انحرافی، اصلاح‌طلبان و جریانات دیگر دارند می‌کنند، ممکن است بین اصولگرایان شقاق ایجاد کند که نباید به این میدان داد. خوشبختانه اصولگرایان با این حرکت خوبی که در طول این یک سال و اندی انجام دادند، بسیار خوب پیش رفتند. امیدوارم ادامه پیدا کند و درست برود.

منبع: خبرآنلاین
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید