مسیر سبز
مسیر سبز

اصلاح طلبان در انتخابات شرکت می کنند رئیس ائتلاف اصلاح

اصلاح طلبان در انتخابات شرکت می کنند 
 رئیس ائتلاف اصلاح

اصلاح طلبان در انتخابات شرکت می کنند
رئیس ائتلاف اصلاح طلبان جوان با اشاره به پیش بینی خود از نتایج انتخابات مجلس نهم گفت: طیف احمدی نژاد و اصلاح طلبان برنده انتخابات هستند و بسیاری از اصولگرایان سنتی در این دوره حذف می شوند.

محمد زارع فومنی رئیس ائتلاف اصلاح طلبان جوان با حضور در غرفه خبرگزاری مهر در هجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با اشاره به شکل گیری برخی گروهها نظیر 1+7 در میان اصلاح طلبان گفت: این موضوع اهمیت زیادی ندارد.مهمترین موضوع این است که اصلاح طلبان در انتخابات حضور پیدا خواهند کرد.

وی افزود: اگر اصلاح طلبان در انتخابات حضور پیدا نکنند مرتکب یک اشتباه استراژیک شده اند چرا که اگر حضور پیدا کنند حتما پیروز خواهند شد.

انشقاق در میان اصولگرایان وجود دارد

فومنی ادامه داد: هم اکنون انشقاقی در میان اصولگرایان به وجود آمده و آنها قصد دارند چهار لیست بدهند که این به نفع اصلاح طلبان است که در انتخابات حضور پیدا کنند و پیروز شوند.

رئیس ائتلاف اصلاح طلبان جوان در خصوص اینکه چه طیفی از اصلاح طلبان در انتخابات حضور پیدا می کنندٰ گفت: افرادی که با سران فتنه بودند و یا با سکوت به این جریان کمک کردند تکلیفشان مشخص است. طیفی از اصلاح طلبان خط امامی و افرادی که چارچوب ولایت فقیه و قانون اساسی را قبول دارند در انتخابات حضور پیدا می کنند.

اطرافیان خاتمی و وزرای وی در انتخابات حضور پیدا می کنند

وی ادامه داد: ما چهره های محبوبی ارائه خواهیم کرد و سعی می کنیم لیست خوبی ارائه دهیم.

فومنی تاکید کرد: لیست ما جدای از دولتی های خاتمی خواهد بود. البته معتقدم اطرافیان خاتمی و وزرای وی در انتخابات حضور پیدا می کنند.

مطرح کردن تحریم انتخابات از سوی برخی اصلاح طلبان طنز است

این فعال سیاسی اصلاح طلب در خصوص مطرح کردن تحریم انتخابات توسط برخی گروههای اصلاح طلب گفت: این موضوع یک بازی سیاسی و شبیه طنز است. بسیاری از آنها در انتخابات حضور پیدا می کنند.

طیف احمدی نژاد و اصلاح طلبان برنده انتخابات هستند

وی با اشاره به پیش بینی خود از نتایج انتخابات مجلس نهم گفت: طیف احمدی نژاد و اصلاح طلبان برنده انتخابات هستند و بسیاری از اصولگرایان سنتی در این دوره حذف می شوند.

اصلاح طلبان محور وحدت ندارند

 رئیس ائتلاف اصلاح طلبان جوان در خصوص وحدت اصلاح طلبان در انتخابات گفت: طیف ها و ائتلاف هایی از اصلاح طلبان در انتخابات حضور پیدا خواهند کرد و هیچ محوریتی در میان ما وجود ندارد.البته معتقدم اصلاح طلبان زودتر از اصولگرایان به تفاهم خواهند رسید.

مردم از اصولگرایان خسته شده اند

فومنی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا معتقدید اصلاح طلبان پیروز می شوند گفت: برای اینکه مردم آنها را می خواهند و از اصولگرایان خسته شده اند. آنها هشت سال کشور را اداره کردند و نتوانستند به مردم خدمتی کنند.

وی در پایان سخنان خود در خصوص اینکه برخی  گروههای اصلاح طلب وی را نفوذی اصولگرایان می دانند گفت: سابقه من مشخص است. بنده عضو شورای مرکزی شاخه جوانان حزب مشارکتٰ، عضو شورای عالی حزب همبستگی و رئیس ستاد اصلاح طلبان حامی هاشمی در قم بوده ام . آنها که با سخنان من منافعشان به خطر می افتد این مطالب را مطرح می کنند.

منبع: مهر باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید