مسیر سبز
مسیر سبز

اصلاح‌طلبان لیاقت حضور در انتخابات را ندارند محمدجواد لاریجانی طی

اصلاح‌طلبان لیاقت حضور در انتخابات را ندارند 
 محمدجواد لاریجانی طی

اصلاح‌طلبان لیاقت حضور در انتخابات را ندارند
محمدجواد لاریجانی طی سخنانی در اولین نشست هم‌افزایی مشترک نمایندگان وزیر علوم و هیات‌های نظارت بر تشکل‌های اسلامی و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور با اشاره به اعتراضات «وال‌استریت» تصریح کرد: غرب خود از میزان گسترش این مساله و ابعاد و استقبال مردم غافلگیر شده است.

وی با بیان اینکه دو جناح دموکرات و جمهوری‌خواه تلاش دارند از این قضیه استفاده کنند، ادامه داد: علایم این موضوع وجود دارد؛ به طوری که در جبهه دموکرات، اتحادیه‌های کارگری را به این جنبش پیوند داده‌اند و جمهوری‌خواهان نیز به نحو دیگری از این قضیه استفاده می‌کند.

اهم سخنان محمد جواد لاریجانی را در ادامه بخوانید:

* برخی از شعارها مشخص است که شعارهای «سیا» است؛ مانند شعار گروهی با این عنوان که هرچه به دست آوردی، اشغال کن. مردم آمریکا از این شعارها می‌ترسند بنابراین تلاش تشکیلات امنیتی آمریکا مهار کردن این جنبش در جهت اهداف خود است.

* لابی‌های قدرتمند به صهیونیسم برمی‌گردد. صهیونیست‌ها بسیار ناراحت هستند چرا که اگر پرده‌برداری شود، آنان نیز دچار مشکل خواهند شد.

* باتوجه به جبهه معارض داخلی به عنوان جبهه‌ای خطرناک که دشمن آن را در جامعه ایجاد کرده است، اصولگرایان ما جبهه قابلی هستند اما در میان اصولگرایان نیز افرادی داشتیم که در مقابله با فتنه کوتاه آمدند.

* نسخه‌ای برای دولت و شورای نگهبان نمی‌پیچم اما افرادی که پرچم اصلاحات را در دست گرفته‌اند، لیاقت شرکت در پروسه‌ انتخابات را ندارند زیرا این افراد به اصل نظام قائل نیستند و سکولارند.

 این افراد، فرصت‌طلب هستند زیرا در دامن غرب رفتند و هیچ توضیحی در قبال راهپیمایی علیه ولایت مطلقه فقیه ارائه نکردند. در اینجا صحبت از ریاست جمهوری احمدی‌نژاد و موسوی نیست بلکه صحبت از ایجاد یک کودتای تمام عیار با راهنمایی غرب علیه نظام است.

منبع: ایسنا باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید