مسیر سبز
مسیر سبز

اعلام نتایج رشته‌های نیمه‌متمرکز کنکور90 ابراهیم خدایی قائم‌مقام سازمان سنجش

اعلام نتایج رشته‌های نیمه‌متمرکز کنکور90 
 ابراهیم خدایی قائم‌مقام سازمان سنجش

اعلام نتایج رشته‌های نیمه‌متمرکز کنکور90
ابراهیم خدایی قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی 130 هزار نفر از معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز کنکور 90 تا ساعت 18 امروز خبر داد.

به گفته وی در زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال 1390، محدودیتی برای انتخاب رشته‌های نیمه‌متمرکز، از نظر تعداد کدرشته وجود نداشته و داوطلبان می‌توانستند در صورت تمایل به تعداد دلخواه، کدرشته‌های نیمه‌متمرکز، که واجد شرایط و ضوابط آن باشند را انتخاب کنند.
 
قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: با توجه به ضوابط و کسب حدنصاب نمره علمی لازم، هر داوطلب در هر گروه آزمایشی یا دوره، در 2 کد رشته نیمه‌متمرکز با توجه به اولویت‌های انتخابی برای انجام آزمون عملی، مصاحبه یا معاینه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور چند برابر ظرفیت به دانشگاه‌ها معرفی می‌شوند.

وی گفت: داوطلبان پذیرفته شده رشته‌های متمرکز آزمون سراسری سال 90 باید توجه داشته‌ باشند، اگر‌ در ردیف ‌معرفی‌شدگان ‌چند برابر ظرفیت هر یک ‌از رشته‌‌های‌ نیمه‌‌متمرکز قرار گرفته‌اند، در صورتی که برای‌ انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ مصاحبه، معاینه یا آزمون عملی رشته‌ یا رشته‌‌های‌ نیمه‌متمرکز اعلام شده‌، مراجعه کرده و پس از انتخاب کدرشته محل در سایت اینترنتی سازمان، به عنوان پذیرفته شده ‌نهایی‌ هر یک از رشته‌های تحصیلی‌ نیمه‌‌متمرکز اعلام‌ قبولی شوند، مطابق ضوابط قبولی‌ قبلی آنها‌ در رشته‌ متمرکز لغو می‌شود.
 
خدایی خاطرنشان کرد: اینداوطلبان باید در رشته قبولی نیمه متمرکز ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند و توجه داشته باشند که امکان بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی متمرکز برای آنها میسر نیست.

منبع: فارس باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید