مسیر سبز
مسیر سبز

افتتاح نمایشگاه بین المللی مطبوعات هجدهمین نمایشگاه بین المللی

افتتاح نمایشگاه بین المللی مطبوعات 
 هجدهمین نمایشگاه بین المللی

افتتاح نمایشگاه بین المللی مطبوعات
هجدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها با حضوروزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صاحب نظران رسانه ای داخلی و خارجی و نمایندگان۶۰۰ نشریه ، خبرگزاری و پایگاه اطلاع رسانی گشایش یافت.

 این نمایشگاه که در فضایی به مساحت۹۰ هزار مترمربع برپا شده ازامروز تا دهم آبان پذیرای عموم علاقه مندان است.

درنمایشگاه هجدهم مطبوعات وخبرگزاری ها که با شعار«جهاد اقتصادی ، توسعه کیفی و تهذیب رسانه» برپا شده است علاوه بر غرفه های نمایشگاهی ،۱۲ نشست و کارگاه علمی آموزشی با موضوعات مختلف برگزار می شود که از آن جمله می توان به کارگاه های تیتر نویسی، احساس امنیت در رسانه و فضای مجازی، نقش مطبوعات در پیشبرد شاخص های جهاد اقتصادی و گزارش نویسی اشاره کرد.

همچنین نشست های تخصصی با موضوع رسانه های اجتماعی و انتخابات، چالش های روزنامه نگاری سایبری در ایران، نقش مطبوعات در مبارزه با فساد اقتصادی و رسانه و اسلام هراسی در مدت برگزاری نمایشگاه درسالن شبستان مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

امسال بیش از۵۰۰ عنوان کتاب حوزه رسانه و علوم ارتباطات در غرفه ای با نام «کتب رسانه» عرضه می شود و مراجعه کنندگان می توانند با تخفیف۲۰ تا ۳۰ درصدی این کتاب ها را خریداری کنند.

همچنین امسال نمایشگاه جانبی در سرای روزنامه نگاران ایران، برپا شده که درآن اولین های مطبوعات ایران که جلوه ای ازتاریخ مطبوعات کشور است به بازدید کنندگان معرفی می شود.

منبع: واحد مرکزی خبر باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید