هر روز!
هر روز!

افزایش ماندگاری برق لب : افزایش ماندگاری برق لب

افزایش ماندگاری برق لب : افزایش ماندگاری برق لب

افزایش ماندگاری برق لب
: افزایش ماندگاری برق لب
: استفاده از برق لب برای زمانی که می خواهید آرایش ساده و در عین حال شیکی داشته باشید بسیار مناسب می باشد و سایت آرایشگری پیشنهاد می کند برای افزایش دوام برق از نوع مات استفاده نمایید که به جای نرم کردن لب هایتان کمی چسبندگی داشته باشد که در نتیجه آن...
به گزارش : استفاده از برق لب برای زمانی که می خواهید آرایش ساده و در عین حال شیکی داشته باشید بسیار مناسب می باشد و سایت آرایشگری پیشنهاد می کند برای افزایش دوام برق از نوع مات استفاده نمایید که به جای نرم کردن لب هایتان کمی چسبندگی داشته باشد که در نتیجه آن میزان ماندگاری برق لب بروی لب افزایش میابد.
اما برای داشتن برق لبی با دوام بالا راه حل های بسیاری وجود دارد که شما می توانید با مطالعه مطلب با راه حل آن آشنا شوید.
برق لب های مات از پلیمرهای خاصی ساخته شده اند که ماندگاری بیشتری دارند . لیر کردن نیز ماندگاری را زیاد می کند . ابتدا خط لب بکشید و با مدادی به رنگ طبیعی روی لب ها را پررنگ کنید . این کار سطح ملایمی را ایجاد می کند که از خونریزی لبها جلوگیری می کند و برق لب را ثابت تر نگه می دارد . سپس از یک برق لب روشن استفاده کنید . می توانید حتی از فرچه ی مخصوص برق لب نیز استفاده کنید یا روغن طبیعی روی انگشت دستتان نیز می تواند رنگ و ضخامت برق لب را تغییر دهد . حتی می توانید برق لبهایی بخرید که بیشتر روی لب می مانند .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید