iTech news
iTech news

افزودن استیکر به تصویر و ویدیو در استوری اینستاگرام ممکن

افزودن استیکر به تصویر و ویدیو در استوری اینستاگرام ممکن

افزودن استیکر به تصویر و ویدیو در استوری اینستاگرام ممکن شد
به‌منظور ایجاد خلاقیت و جذابیت بیشتر، بخش استوری اینستاگرام به‌تازگی بروزرسانی شده و چند تغییر خوب نسبت به نسخه‌ی قبلی به خود دیده است. با این بروزرسانی، امکان اضافه کردن استیکرها به تصاویر و ویدیوهای ثبت‌شده‌ی کاربران برای ارسال در بخش استوری فراهم شده است. در ادامه‌ی مطلب با  همراه باشید.
استیکرهای جدید پس از ثبت تصویر یا ویدیوی جدید روی گوشی‌ شما نمایان خواهند شد و می‌توانید محتوای مورد نظرتان را آن‌طور که علاقه دارید شخصی‌سازی کنید. با توجه به موضوع عکس یا ویدیوی شما، استیکرهایی مرتبط ارائه خواهد شد تا بهترین همخوانی را داشته باشد.
به‌عنوان مثال شما می‌توانید از یک درخت در یک پارک عکس بگیرید و سپس استیکرهایی برای شخصی‌سازی بیشتر روی این عکس قرار دهید. در نتیجه یک استوری بسیار خلاقانه و متناسب خواهید داشت که می‌توانید آن را با دوستان‌ خود به اشتراک بگذارید.
همان‌طور که قبلا اشاره کردیم، امکان اضافه کردن استیکرهای مختلفی از جمله زمان کنونی، مکان کنونی و شرایط آب و هوایی کنونی به بخش استوری‌ها وجود دارد. برای انتخاب استیکرهای موقعیت مکانی می‌توانید این مورد را انتخاب یا آن را جستجو کنید.
پس از اضافه کردن استیکر به تصاویر، می‌توانید آن‌ها را حذف یا مطابق میل خود جابجا کنید. همچنین می‌توانید از بین حالت‌های مختلف، موردی را انتخاب کنید که بیشترین همخوانی را با محتوای شما دارد.
بخش استوری اینستاگرام به‌تازگی مجموعه‌ی از استیکرهای تعطیلات آخر سال را نیز در اختیار کاربران قرار داده است که طی چند هفته‌ی آینده به‌مرور برای همه افراد در دسترس قرار خواهند گرفت. بنا به اعلام توسعه‌دهندگان، با نزدیک شدن به سال میلادی جدید، بسته‌های استیکر جدید به استوری اینستاگرام اضافه خواهند شد.
در جدیدترین بروزرسانی اینستاگرام، قابلیتی به نام Hands-Free معرفی شد که گزینه‌ای برای انتخاب نوع محتوا است. این گزینه به کاربر اجازه می‌دهد با یک تپ بتواند به ضبط ویدیو بپردازد.
کاربران استوری اینستاگرام در دستگاه‌هایی با سیستم‌عامل iOS، قادر خواهند بود همه‌ی استوری‌های خود را که در ۲۴ ساعت گذشته با دوربین گوشی‌ خود ثبت کرده‌اند، به‌صورت یک ویدیوی کامل ذخیره کنند.
تمام ویژگی‌های جدید و بهبودهای صورت گرفته در اینستاگرام با بروزرسانی ۱۰.۳ به این اپلیکیشن اضافه خواهند شد. این آپدیت به‌زودی از طریق گوگل‌پلی و اپ‌استور در دسترس همه‌ی کاربران قرار می‌گیرد.
نظر شما در مورد این تغییرات جدید در استوری اینستاگرام چیست؟‌ آیا شما از بخش استوری استفاده می‌کنید؟ 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید